Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 10:01)

Klárku svědí pipinka,to bude mít Libor snadnou práci a ona se mu udělá hned...

Honič (So, 11. 1. 2020 - 11:01)

A když ji svědí čůrací dírka, tak se u toho pochčije, když bude mít mokrej orgasmus a Libor ten jak čtu je hotovej taky brzy ,když se nevidí s Klárou, to bude první rychlý sex. Já bych to chtěl s ní zažít ,ale mám smůlu,tak si to udělám při myšlenkách na ni. Čekat až sem napíše je dlouhý.

Klára (So, 11. 1. 2020 - 08:01)

po týdnu se konečně vyvalujeme v pelíšku a je to moc fajn, že nemusíme do školy. Pipinky nás nevzbudily v noci na malou ale ráno jsme je zase měly plné hodně, ale nechala jsem Nikolu čůrat první a vydržela jsem to. Už dva dny čůrám z pipinky dost vydatně, ale nebolí mně to, jen lehce svědí kolem močové dírky po vyčůrání,ale to asi nic nebude. Teď jsem včera i dnes to měla hodně plný několikrát a tak je asi pipinka trochu podrážděná. Ještě jsme se pak zavrtaly do pelíšku a chvíli chrněly a teď půjdeme snídat a kolem desáté nebo jedenácté pojedeme na chaloupku a Libor tam přijede k Vladařům a tam si dáme oběd. Mamča chce poprvé jet tím novým autíčkem a prý pojede opatrně a tak pojedeme asi delší čas a to se ještě cestou asi někde budeme muset vyčůrat. Nikola včera taky říkala, že ve škole jednu holku sledoval kluk jak šla na malou ,když něco dělaly se třídou venku a když za rohem začala čůrat on přišel až k ní a dělal si z ní legraci a koukal. Učitelka prý zasáhla a ta holka to nakonec prý zvládla a nesesypala s e z toho.. Tak jsem ségře řekla, že se prostě kluci na čůrací holky někdy rádi koukají, ale když to holka nechce měli by to respektovat. Nika se jedině nebojí čůrat se mnou venku nebo s kamarádkama a i s Liborem si zvykla, ale nevystavuje se před ním, jen to udělá se mnou ale Libor ji neokukuje a je v pohodě. Jemu se líbí jak čůrám já.

Katka (Pá, 10. 1. 2020 - 22:01)

Prosim vás ta diskuze je o čem ? Nějak to nechápu.

Honza (Pá, 10. 1. 2020 - 23:01)

A Katko, i ten příběh Kláry je hodně čůrací a má i skvělý děj. Čti od strany 22. Pak pochpopíš souvislosti.

Návštěvníci (Pá, 10. 1. 2020 - 23:01)

O čůrání a mj i o příběhu Kláry a spol.

! (Pá, 10. 1. 2020 - 17:01)

!

Návštěvník (Pá, 10. 1. 2020 - 17:01)

Třeba se Klára strachy pochčije a bude mít o čem psát, teda spíš by to byla ostuda...

Nebo (Pá, 10. 1. 2020 - 17:01)

Se rovnou posere jako Miška.

Host (Pá, 10. 1. 2020 - 17:01)

Aby ses neposrala z toho TY !

Martina (Pá, 10. 1. 2020 - 17:01)

V pohodě Klárko, Libor tě určitě nebude nutit za každou cenu,ale opravdu se nic zlého nestane,když tam půjdete. Držím palečky a pak nám napiš jak jste se měli. Myslím na tebe a zítra máš moji podporu!

KLára (Pá, 10. 1. 2020 - 16:01)

Holky, to víte,že mám strach a vůbec nevím jestli tam půjdu. Třeba jo a bude to dobrý,ale spíš ne. Obávám se,že tam zpanikařím a nehnu se z auta ven nebo se rozbrečím a uteču pryč. Já opravdu nevím. pro mně to byl hrozný zážitek,ale nebudu na to myslet, plavky si vezmu a kdybych to nezvládla tak se snad Libor na mne zlobit nebude. Máme společně sraz zítra U Vladařů s ním na oběd a pak se uvidí,nakrmíme ptáčky a pokoukáme na chaloupce a možná kdyby mamča jela do Schandau taky se ségrou a s námi, bylo by to snazší. Já na to musím stále myslet, promiňte. Jsem blbá a třeba skutečně o nic už nejde. Dnes jsem šla k mamče do krámku a Nikola tam byla taky a pak jsme šly domů,ale nečůraly jsme venku ale vydržely jsme to, ale já musela hrozně, tak jsem Nikolku předběhla a hned to šlo z pipinky ven stejně dlouho jako ráno. Niki to musela vydržet,ale čekala se staženými kalhotkami až budu a dlaní měla stlačenou pipinku ,aby se nepočůrala a pak to šlo taky rychle . Teď už budeme čůrat večer normálně a nebudeme to mít tak moc plný. Nikolka chce být do rána u mně a já to chci taky a ráda se s ní budu v pelíšku tulit.

Honič (Pá, 10. 1. 2020 - 15:01)

Já bych šel s Klárou radši čůrat než do lázní.

Gita (Pá, 10. 1. 2020 - 14:01)

Já zase Klárku chápu,ale když se nestydí psát tady o čůrání s klukem i holkou, tak tohle zvládne taky. Přece když zaplatíš pokutu za rychlou jízdu taky to neznamená,že přestaneš jezdit autem. Ale dokážu se vcítit do ní,že jestli tam pojedou, tak alespoň ze začátku bude vystrašená a nejistá,ale pak to bude vpohodě.

Zdena (Pá, 10. 1. 2020 - 14:01)

Jen ať ji Libor příliš nenutí. Sice s Liborem už není taková citlivka, ale to křehké jádro v sobě stále má. Ta holka se taky z toho může složit ale ne tam přímo,ale následně. Nechci z ní dělat chudinku,ale jako máma od dcery tohle vnímám dost silně a pokud má strach,že by jí mohl někdo poznat nebo,že tam jsou kamery, které tam asi určitě mají,ale na WC a sprchách bych si tipla na 100 procent že ne, tak ať je Libor opravdu tolerantní a počká třeba na příště.

Návštěvník (Čt, 9. 1. 2020 - 22:01)

Marti dáš mě ??Jsi hezká ?

Klára (Čt, 9. 1. 2020 - 15:01)

Gabino děkuji, přišla jsem ze školy a budu chvíl doma se ségrou a Libor přijede navečer a půjdeme se podívat na domeček jak se tam pracovalo přes den a pak asi někam ven posedět. Teď jsou po vánocích všednější dny a takový větší stereotyp, ale dnes jsme šly s kamarádkou a čůraly jsme venku ale jinde než u viaduktu ,ale u parku pod stromem a viděl nás nějaký pán, ale my jsme si ho všimly pozdě,ale dělal jakoby nic s pokračoval dál. Kámoška to trochu stopla a dala si před pipinku ruku a pak čůrala dál , já jsem to nechala být jen jsem si dala nohy k sobě a tak trochu jsem si počůrala kousek stehen, ale jen málo. Bylo teplo, ale pršelo a tak jsme šly rychle domů a teď si vařím čaj s medem, někdy si dám i kafe,ale ségra chtěla taky čaj, tak jsme si daly spolu. Mamča už s Liborem vyzkoušela včera poprvé nové auto ale je z toho ještě stále vyklepaná a nemůže se z toho dárku vzpamatovat a o víkendu chce poprvé jet s ním s námi na chaloupku nakrmit ptáčky. Libor by zase rád pokud bude mít čas jel s námi a chtěl by do Schandau se koupat,ale já po tom odhalení se bojím a ségra ta už se odblokovala a klidně by jela,asi já jsem jediná,co jsem tím nejvíce zasažená, takže uvidíme.

Martina (Čt, 9. 1. 2020 - 21:01)

Já bych se tam do lázní nebála jet, víš, ono se až tolik nestalo a zákaz tam nemáte jen to nenechte zajít tak daleko, abyste zase skončili spolu někde v koutě a tam si užívali. Ale to si myslím, že jste už odnaučení napořád. Neboj se a pozdravuju do pelíšku tebe i Nikolku, ale jak jsi psala asi teď spinkátepřes týden každá u sebe.

Klára (Pá, 10. 1. 2020 - 06:01)

Marti, já se přesto bojím, pro holku je takové odhalení strašné a co když tam byly kamery a teď nás tam každý pozná? Včera jsem nemohla usnout a myslela jsem na to. Písnu později, musím do školy a ségra už je na snídani. Spinkáme každá u sebe,ale já ji jdu dát na dobrou noc pohlazení nabo ona přijde ke mně,ale přes víkend budeme asi u sebe ve společném pelíšku.Dnes jsem měla ráno hodně plnou pipinku a čůrala jsem na záchodě dlouho,ale nebolelo to. Niki ta už byla dřív vzhůru a něco s mamčou chrula v kuchyni a na záchodě byla asi pře de mnou sama.

Martina (Pá, 10. 1. 2020 - 12:01)

Kláro na záchodě určitě kamery nemají a jestli vás někdo viděl, tak vám může spíš jen závidět,že se máte rádi a to mohla být jen ta osoba,co vás načapala. Neboj se.To bude dobrý a když to zvládneš užiješ si hezký den ve vodě. Já pojedu do Mariánek na konci ledna ale jen na tři dny,ale taky se nechám opečovat třeba kosmetikou, masáží ,vířivkou a tak.

Reklama

Přidat komentář