Reklama

Stydlivost při sexu

Eduard (St, 19. 12. 2012 - 06:12)

Na ženách je stejně nejkrásnější ta jejich přirozená zvědavost. I ta největší stydlivka touží vyzkoušet všechny sexuální praktiky, anal, oral atd. A pak se teprve rozhodne, jestli to bude dělat i nadále, či nikoliv. Takže vážený stydlivky, směle do toho. :-)

tak (Út, 18. 12. 2012 - 23:12)

každý se někdy stydí.Já před manželem ne,ale jinak se mi také stalo,že jsem se hodně styděla,když jsem dělala něco,co jsem neznala a chvíli mi trvalo,než jsem pochopila,že je to úplně normální a běžné.Bohužel víc se rozepisovat nemůžu.

klarka84 (Út, 18. 12. 2012 - 23:12)

Nikdo z nás není dokonalý a každý z nás na sobě vidí spoustu chyb. Stydlivost je pro člověka přirozená, ale časem ustoupí a pak si své chvilky užijete bez červených tváří. Je to určitě jen otázka času a troška té stydlivosti může být určitě i vzrušující ( chvilky objevování a podobně) Pokud se s partnerem opravdu milujete, jistě ho nenapadne, považovat tě za nehezkou. A jestli se mu tvoje tělo nelíbí, nemá význam se s ním nadále trávit čas. Co se týká análního sexu, je určitě důležitá hygiena a zvlhčení okolí análního otvoru. Ať už lebrikačním gelem, nebo zvlhčení jiným způsobem, třeba ústy. každá žena anální styk prožívá jinak, co může být pro jednu příjemné, může být pro jinou nepříjemné, nebo bolestivé. Nenechte na sebe naléhat a dělejte jen to, na co máte chuť a co chcete dělat. Není špatné použít nějaké erotické pomůcky, nebo prsty k uvolnění konečníku K.

Petra (Út, 18. 12. 2012 - 22:12)

Nevím čím to je, ale strašně se stydím před svým partnerem, kvůli svým nedostatkům. Už od mala mám na svém levém pysku pihu, a je mě trapné, aby to viděl můj přítel.

PETRUŠKA (Ne, 26. 10. 2008 - 18:10)

taky se hodně stydím.S patrnerem už ne,viděl mě ze všech stran.Ale stejně to mám nejradši v pološeru kdy se nedokonalosti trošku ztratí.

Vátsjájána (Ne, 26. 10. 2008 - 10:10)

A proč to neprostřídat? Jednou za světla a podruhé po tmě? Tak byste si užili oba.

anhelo (Ne, 26. 10. 2008 - 10:10)

Ahojda stydlivky,tak já mám taky problém,ale asi trochu opačný, jsem vdaná už 18let,svého muže mám pořád ráda,sex máme,ale já mám problém o kterém mu říct nemůžu.on by se chtěl pořád milovat po ránu a já s tím mám problém...za prvé po ránu se cítím nečistá,upocená,v hubě jak v polepšovně a samozřejmě, že mi připadá nečistý i on mě,ale on si myslí, že to je po ránu to nejlepší co může být.ale největší problém mám s tím, že když je tma, tak si sex užívám a když je světlo, tak ho vidím v jeho plné kráse:_)myslím to ironicky,nikdo nejsme dokonalý a úplně mě přejde chuť na sex,nemůžu si to pak dostatečně vychutnat.přítmí mu holt víc sluší, myslím, že není třeba u toho vidět ty jeho faldy,rezavé chlupy(holit se nechce)zarudlé pupínky atd...on to nikdy nepřizná,nebo to tak nevidí,ale i já mám spoustu nedostatků,takže mi to také ve tmě rozhodně víc sluší:-)

stydlivka (So, 25. 10. 2008 - 20:10)

Ahoj, můj partner by rád zkoušel stále nové věci a nyní přišel s tím, že bychom zkusili anální sex. Já si to neumím představit, hrozně bych se styděla. Všude čtu, jak je to báječné a nejlepší je se u toho úplně uvolnit. To abych si předtím dala klistýr, co když bych se po...

Petr (Čt, 14. 8. 2008 - 21:08)

Lepsi je to za svetla. Na vsechno krasne vidim a to je vzrusujici. Potme je to takove neslane nemastne.Pokud mas partnera na vic jak jednu noc, stejne Te zna. Tak proc se zrovna pri sexu schovavat? Nemusis si snad pred partnerem hrat na neco co nejsi.

Martin (Čt, 14. 8. 2008 - 09:08)

Pokud tě ten dotyčný má rád takovou jaká seš tak není proč se před ním stydět. Hodně žen si myslí, že nejsou hezké, že jsou tlusté apod. Je to pouze jejich představa.

Martina (St, 13. 8. 2008 - 22:08)

Aho, chtěla jsem se zeptat, jak vy, muži a chlapci, vidíte to, když se holka stydí při sexu. Já si to například umím užít jen za tmy.Vím, že moje tělo má k dokonalosti daleko, takže je mi nepříjemný, když mi ho někdo ""okukuje"":-) Přijdu si prostě ošklivá. Nějak se bojím, že bych partnera zklamala. Co vy na to? Nevíte, jak bych se tohoto problému mohla zbavit?

Reklama

Přidat komentář