Reklama

Polykání spermatu

Kamil (St, 19. 3. 2003 - 06:03)

Tak to jsi prďák a manželka z tebe má určitě radost.

Rex-x (Út, 18. 3. 2003 - 23:03)

Někdo to má rád, někdo to nesnáší, poznal jsem oba typy žen, těch co to nemají rády bylo víc. Překvapilo mě ale to, že jsou i ženy, které to nedělají jen pro pocity muže,ale i jim se to silně líbí, ba přitom dokážou docílit i svého orgasmu.Jelikož jsem ženatý a má žena patří k těm, co to nemají zrovna v oblibě, našel jsem si milenku u které se má touha setkala s tohou její. Při mém orgasmu do jejích úst prožívá téměř vždy i svůj orgasmus a otom, že by nepolkla nechce ani slyšet. Jsem rád, že jsem někoho takového poznal i když právě to polykání neni třeba pro mne vůbec důležité.

Šulináda (Ne, 28. 2. 2021 - 23:02)

Vážně tomu věříš? :D

Aknel (Út, 18. 3. 2003 - 13:03)

Zdárek Charlie,dík za příspěvek,ale mě sperma nevadí - ba právě naopak, jen to polykání..... Když já bych tolik chtěla to prubnout a vyzkoušet,jak chutná, ale prostě si nedokážu poručit ....

Charlie (Út, 18. 3. 2003 - 12:03)

Aknel, tomu vůbec nerozumím. Proč se pokoušíš o něco, z čeho se ti zvedá žaludek?? Vždycky jsem měl (a mám) za to, že v sexu by člověk měl dělat jen to, co se líbí jemu i jeho partnerovi/partnerce, jinými slovy, co oba (všechny :-) zúčastněné přirozeně přitahuje. Nic ostatní nemá smysl, protože pak se z toho stává jen prázdný "tělocvik" (při kterém se ti navíc dělá špatně - to už hraničí s masochismem, ne? :-).

Petr (Po, 17. 3. 2003 - 20:03)

Aknel, aby to nevypadalo, že chceme ženy hltačky - o tom to, myslím, není... Hlavně nebuď jak marky (viz. pár příspěvků výše), které vadí vůbec kontakt se spermatem...předpokládám, že i ona je suchá při styku, aby se někdo neoblemcal;-)

Aknel (Po, 17. 3. 2003 - 15:03)

Čauky holky, když čtu tak tu Vaši diskusi, tak vám fakt závidím. Kolikrát jsem se o to pokoušela (s vícero partnery)a nikdy jsem nebyla úspěšná! Prostě se mi zvedá žaludek. Prosím, poraďte, kde dělám chybu nebo jak na to mám jít. Díky

Lenka (Čt, 14. 5. 2020 - 14:05)

Hele vyplázni jazyk ať stříká na jazyk a ne rovnou do pusy,začni s troškou,sama si to koriguj a zvykneš si,nebo ať stříká na prsa ,naberu si na prst a olízni ,je mnoho způsobů

nika, (So, 15. 3. 2003 - 13:03)

Ahojte holky, tak ja se taky pridam.Oralni sex miluju,proti spermatu vazne nic nemam, jen se k nemu, tak casto nedostavam,proste muj pritel mi nedava moc moznosti,neee ze by to nechtel, abych ho ochutnala, ale vetsinou jsme tak nadrzeni,ze se k tomu proste nedostanu...:-(Marky,co se tyce tveho nazoru na kondomy...myslim, ze na to abychom nebyly ulepene a podobne je to uzasna vec,ale jen na tohle, protoze jinak ne,proste sex s kondomem je neosobni a nekdy i nepohodlny...:-(nemyslite???

nika, (So, 15. 3. 2003 - 13:03)

Lucie,jen se chci zeptat jsi v poradku????:-(

nika, (So, 15. 3. 2003 - 13:03)

...souhlasim s Mirkou...:-)

Monika (So, 15. 3. 2003 - 12:03)

Tak nevim dámy mě sperma chutná a naopak to po příteli vyžaduji aby mi stříkal do pusy.Málo se stane že bych na něj neměla chuť.

Dan (St, 28. 7. 2021 - 11:07)

Chceš mi ho taky vykouřit

Fido666 (Ne, 11. 7. 2021 - 01:07)

Spravne

Marky (Út, 25. 2. 2003 - 01:02)

Me sperma nechutná a nevoní, nemám ani ráda když se mi vyblemcává ven po styku a olepuje me mezi nohama, na zadku a na posteváčku, protože mě to lechtá a svědí... ZLATÝ KONDOMY!

Paja (Po, 24. 2. 2003 - 09:02)

No, myslím, že pak už je lepší ho rychle bez přemýšlení spolknout, než s ním někam běhat, určitě je to rychlejší a třeba to ještě zapít :)

Paja (Po, 24. 2. 2003 - 09:02)

No, myslím, že pak už je lepší ho rychle bez přemýšlení spolknout, než s ním někam běhat, určitě je to rychlejší a třeba to ještě zapít :)

Kity (Ne, 23. 2. 2003 - 18:02)

Muj pritel zboznuje oralni sex a moc by byl rada,kdybych to dokoncila az do konce.Jenze v tom je problem,zveda se mi z te chuti zaludek...proste to nejde!Takze nepolykam,ale plnim si pusinku a pak to jde do umyvadla.Myslim,ze rozdil poznat nemuze!Co myslite?

Julka (St, 14. 7. 2021 - 14:07)

Hned bych to spolkla

Petr (Ne, 23. 2. 2003 - 14:02)

Tak, milé děti a teď nám řekne třeba Vlastička, jaké zná další hospodářské zvíře....

Reklama

Přidat komentář