Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Alice (Po, 20. 1. 2020 - 16:01)

Ahoj,díky za přání k svátku Sany a Fernando.Já jsem se dostala ke čtení až teď.Byli jsme s Jirkou v Itálii kamionem a střídali se v řízení tak jsem se trochu odreagovala.A co vy jak se máte? Jak se vám tam Sany bydlí? Milčo tak kdy bude další schůzka? Co Lucka,koukám že už si jí nějak pustila z hlavy? To tě to naše poslední setkání tak vyléčilo a nebo AD.makají a máš to pozměněný?

Miluna (Po, 20. 1. 2020 - 13:01)

On má Sergej telefon někde v šatně ve skříni,jak dělá ve fabrice tak to asi ani neví.To je spíš jen jeho známej,ani ho moc neznam.No necham to na Sergejovi.

bianka (Po, 20. 1. 2020 - 06:01)

Kéž by to byla minulost.Ten strach z basy a to jak tě dovedl rychle zklidnit, když byl u vás Ota, něco napovídá. Dej si pozor Miluno.

Miluna (Po, 20. 1. 2020 - 12:01)

Teď k nám přišel jinej ukrajinec a prosil jestli ho necháme u nás přespat jeden den.Přišel s dvěma igelitkama protože ho jeho (češka) vykopla z bytu ale nevim proč.A Sergej tu neni tak nevim co bude říkat.Sem chlapovi řekla ať si nechá tady igelitky a počká někde že mu pak Sergej se ozve a domluví se.A tak tu igelitky nechal ale koukam že nešel pryč a z okna vidim jak chodí dole před barákem kolem lavičky a hulí a klepe se:-( Tak nevim co s nim:-(

Miluno (Po, 20. 1. 2020 - 13:01)

A to je Sergejův kamarád? Proč nejdřív nezavolal Sergejovi, má mobil a číslo na něj?

Lalla (Po, 20. 1. 2020 - 12:01)

Určitě se napřed dohodni se Sergejem

Návštěvník (Ne, 19. 1. 2020 - 22:01)

Miluna to asi ví ale nechce tu o tom psát tak napsala že to neví.

bianka (Ne, 19. 1. 2020 - 21:01)

Co o něm Milu vlastně víš?
Jste spolu skoro rok. A takové důležité a základní věci tě nezajímají?
Je to tvá věc musím napsat, ale měla bys to vědět.

Miluna (Ne, 19. 1. 2020 - 22:01)

Má temnější minulost za sebou,trochu i s drogama.Jak sem ho poznala tak to začínal od znova žít jako já teď při AD..Tak jsme si vzájemně oporou.On je taky jinak na nervy jako já.

Fernando (Po, 20. 1. 2020 - 23:01)

Miluno, to se mi líbí, že jste si se Sergejem vzájemnou oporou. A jak se tady nedávno probíraly bývalé milostné vztahy partnerů, tak psychologové doporučují radši zbytečně nerozebírat a hlavně nevyzvídat.

Návštěvník (Po, 20. 1. 2020 - 23:01)

šlo spíš o zdravotní stav, ty jejich hivy, žloutenky z drog atd. To by vědět měli

bianka (Út, 21. 1. 2020 - 06:01)

Tak nějak. Já nevím, jestli říká oddávající, že snoubenci znají svůj zdravotní stav? A o tom vyzvídání jak píše Fernando. Mé bývalé spolupracovnici řekl muž PO svatbě, že je jeho čtvrtá manželka.:-) No, zkousla to a vydržela s ním nějakou dobu, než mu vlezla do mobilu. To bylo na ní silné kafe.:-D Takže nějak nevím, jestli vědět, nebo nevědět. Ale ohledně zdravotního stavu by podle mě vědět měli.

Fernando (Út, 21. 1. 2020 - 11:01)

Bianko, to byl teda hajzl ten čtyřikrát ženatej! To nevím, co by na tohle řekli ti psychologové... Mě ještě napadl jeden starý vtip, jak se ptá mladý zamilovaný své dívky: "Vy jste ještě vážně neměla kluka?" - "Ne. Jenom holčičku."

no (Út, 21. 1. 2020 - 06:01)

Mém za to, že Miluna o Sergejovi ví, jen o tom nechce psát.

Miluna (Ne, 19. 1. 2020 - 20:01)

Nechci už psát o nemocech,už dost!

Návštěvník (Ne, 19. 1. 2020 - 20:01)

Aha, takže ty s ním spíš bez ochrany. To máš to svědomí? Ani nevíš, jestli jsi ho nakazila?

Miluna (Ne, 19. 1. 2020 - 20:01)

Hele je to jinak ale já to tu psát nebudu.

Návštěvník (Ne, 19. 1. 2020 - 19:01)

Miluno a ale tohle už je i na tvoji jednoduchost moc. ty fakt nevíš, jestli má nějaké choroby i jiné než hiv?

hiv (Ne, 19. 1. 2020 - 15:01)

Milunko a Sergej ma taky HIV?

Miluna (Ne, 19. 1. 2020 - 18:01)

Nevim.

Reklama

Přidat komentář