Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Ne, 19. 1. 2020 - 14:01)

Ale já už nic s nikym fakt nedělam,ani o tom už nepřemýšlim.Ukrajinku přímo nachytal při činu jak se s nějakym líbala.

Návštěvník (So, 18. 1. 2020 - 22:01)

Vysvětlil? A jak?

Miluna (So, 18. 1. 2020 - 22:01)

Už spolu rok budem a ze zamilovanosti by měl být přechod v lásku.A když vemu že máme za sebou dvě větší krize a ustáli jsme to,tak už si myslim že my dva prostě k sobě patříme.A co pořád máte s těma dvacítkama? On mi má rád i bez sexu.Říká mi že se mu líbim celá jak vzhledově i chovánim že mu vyhovuju,tak doufam že je to pravda a že se mu dá věřit a nedělá někde něco.Jen škoda že nikdy o sobě nemluví jaký měl ženský,vim jen pár info o té poslední.Mam jen pár informací na které sem se musela ptát sama a pak teda odpovídal ale nebaví mě se vyptávat tak o tom nemluvíme a on sám nikdy o tom nemluví.Jo Oto tak si mu to vysvětli sám.Já už nic říkat nebudu.

Ota (So, 18. 1. 2020 - 21:01)

No tak to se nepovedlo.Já mu zavolám nebo napíšu a vysvětlim mu to.Už mu nic Milu neříkej.Hlavně ať na mě neni nasranej.To by mně bylo hodně líto.

Miluna (So, 18. 1. 2020 - 20:01)

20:16 tak kdyby mu to Ota měl říct tak už by mi ani neviděl,tak snad má Ota rozum.To že se mu postaví sem reagovala na toho co mi psal že se mu nepostaví a tak sem mu psala že to neni pravda že se mu postaví hned..20:19 V čem myslíš že Sergej neni čistej??? A na jaký kolečka mam myslet?

Miluno, (So, 18. 1. 2020 - 20:01)

znova ti říkám,Sergej je mladej muž, kterej má vše před sebou, tady se vydovádí a pak se vráti na Ukrajinu a tam založí rodinu. Nebo tady. Ty máš spoustu dětí a v tomhle jsi někd ejinde než on. mysli na sebe, něco se nauča apracuj. jiná cesta pro tee není

Miluna (So, 18. 1. 2020 - 20:01)

Ale tak jestli názor nezmění on opravdu děti nechce.A vrátit se na ukrajinu taky v plánu nemá.Já vim že člověk může změnit názor ale zatim sem spokojená tak jak to je a věřim mu.A práci nezavrhuju jen nevim ještě teda jakou,abych něco nevzala zbrkle.

Návštěvník (So, 18. 1. 2020 - 22:01)

Jde o to, že zamilovanost do roka přejde. Musíš mu imponovat i jinak, než sexem. To mu dá každá dvacítka.

Miluna (So, 18. 1. 2020 - 19:01)

Věřim že Ota by nebonzoval.Že neni takovej.Kdyby bonzoval ztratil by i mě.Dalo se to čekat že Otovo přání nemusí chtít.Akorát je horší že ho to i nasralo a tak nevim jestli si to Ota u něj neposral.

Návštěvník (So, 18. 1. 2020 - 20:01)

Nemělas to Sergejovi vůbec říkat. Byl by klid. Osobně si myslím, že Sergej čistej není. Psychika mu kolísá až moc. Mysli na zadní kolečka.

Návštěvník (So, 18. 1. 2020 - 19:01)

A co ty te´d teda otovi nabízíš? jak tě bude mít?

Miluna (So, 18. 1. 2020 - 19:01)

To nevim až podle co Sergej dál.Ale kamarádka bych zůstala aspoň na to posezení.Spát s nim ale nebudu.

Návštěvník (So, 18. 1. 2020 - 20:01)

Jenže Ota tě má v hrsti. On na tebe ví, ale ty s ním spát nechceš. Nerovný boj. A že se Sergejovi postaví? Vždyť je to mladý chlap, ještě aby se mu nepostavil. To tak za 10 let bude mít menší chuť.

Tak (So, 18. 1. 2020 - 17:01)

teď by se mohl Ota pomstít tím,že Ukrajincovi nabonzuje, že s ním taky Miluna šukala a se spoustou jiných Ukrajinců, o kterých Ota ví

noooo (So, 18. 1. 2020 - 17:01)

a ted je Ota tam, kde si přál,,,,,, v prdeli hahahaha

Miluna (So, 18. 1. 2020 - 17:01)

Já si nemyslela že je sex nejdůležitější,vim že neni.Jen ze mě mu stojí hned to bys cuměl jak mu málo stačí a nepleť do toho Otu a řetězy,to udělal Sergej jen kvuli mě.

haha (So, 18. 1. 2020 - 16:01)

Jo a zamilovanost by po třičtvrtě roce být měla, ta se ale neprojevuje, když někdo někoho šuká zfetovaného a potřebuje k tomu Otika a řetězy protože jinak by mu asi nestál jen z tebe

tak (So, 18. 1. 2020 - 16:01)

Miluna zase perlí. Na ni si nepřijdete, jak má pracovat, když se jí nic dobrýho nenaskytlo?!?!

Whyte (So, 18. 1. 2020 - 16:01)

kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu ([email protected]) nebo whatsapp (+2347083629144), pokud chcete prodat svou ledvinu za obrovskou částku peněz.

Miluna (So, 18. 1. 2020 - 00:01)

Já sem zAse po barech.Skvělý.Otíku to sem tak ráda že se s nima scházíš,tak ať ti to s nima vydrží.I já takhle získala nový znamý od Sergeje.Teď sem taky s jeho kamarádem a toho kamaráda ženou+nový lidi.Dneska nevim co dřív a to sem ušla i 5km a uklidila byt a udělala dětem domácí zmrzlinu a pak děti odvezla jak po mě chtěli.

Reklama

Přidat komentář