Reklama

Vzrušení z vlastního syna

D (So, 18. 1. 2020 - 17:01)

Mě se to třeba hnusí, nedovedu si představit jak souloží můj chlap moji 12 letou dcerku :(

Lída (Ne, 19. 1. 2020 - 06:01)

Ve 12 letech by klidně mohla souložit, že to je s otcem nebo vaším přítelem, dnes to málokdo řeší.

D (Ne, 19. 1. 2020 - 07:01)

Však je to ještě malá holka

Edita (Ne, 19. 1. 2020 - 09:01)

Malá holka. Myslíš věkově nebo tělesně ?

D (Ne, 19. 1. 2020 - 10:01)

Prostě dítě, v listopadu jí bylo 12 ještě nemá měsíčky a nosí pouze lambadu, takže prsa má jen počáteční špice, je to prostě dítko a ne aby se zaučovala jak zacházet s penisem, kdyby jen při pomysleni, že do té malé holky tlačí to co má můj muž, tak než přínos by bylo spíše trauma

Edita (Ne, 19. 1. 2020 - 11:01)

Myslím,že zde věk ani tělesné propozice nehrají roli,jsou mnohem mladší kteří byli seznamováni s těmito aktivitami. Jak psala Lída,nemusí jít hned o soulož, jde především o to,aby poznala taťkův penis,tvoje tělo a podobně.Nechat ji prostě sáhnou a hladit.To můžete dělat třeba i vzájemně.

Lída (Ne, 19. 1. 2020 - 08:01)

Vždyť nemusí jít přímo o soulož do pochvy,stačí mezi nohy nebo penisem projíždět pipinu.Dále honit penis nebo s vámi,třeba si jen pohrát s prsy a hladit mezi nohama.Přitom jí můžete odpovídat na otázky,co by dcerku zajímalo.

Helena (So, 18. 1. 2020 - 18:01)

Teď se ti to třeba hnusí,ale proč to nezkusíš,možná dcerka na to čeká aby byla poučena a má z toho trauma. Viděla vás s manželem vůbec někdy nahé ? Dnes je jiná doba a co se dozví od kamarádek je mnohdy zkreslené a možná ji to mrzí,že kamarádky o těchto věcech vědí víc. Přemýšlej o tom,tady nejde o tebe,ale především o vaši dceru aby se nemusela před ostatními stydět

Monča (So, 18. 1. 2020 - 16:01)

Přečetla jsem si příběh Ester,je to krásné,já ji taky za to neodsuzuji,sice je v tom hodně erotiky a sexu,ale pokud jim to tak vyhovuje,proč ne. Co by jiní za to dali,kdyby jim to tak v rodině fungovalo. Je zde vidět,že i takový přístup může být,aniž by děti měli z toho trauma.Jsou prostě od malička poučené o všem.Musím říct,že jim i závidím a kdybych je znala,tak bych se určitě připojila.

Návštěvník (So, 18. 1. 2020 - 14:01)

Určitě bych Maju ani Ester neodsuzoval. Zamilovaní lidé jsou k sobě ohleduplní a vstřícní. A když je takhle celá rodina, tak to nemůže být na škodu ani ve výchově.

Ester (So, 18. 1. 2020 - 13:01)

Pardon, "kluci a nahota doma".

Maja (So, 18. 1. 2020 - 12:01)

Tak,nikdo nema pravo nas odsuzovat,zijeme si svuj zivot,jsme stastni oba a je nam krasne,vi nekdo jaky je to pocit mit klucinu porad v blizkosti,stale mne hladi po zadecku,jen co zustanu stat tak si kleka a tiskne ni tvar na pipinu,stale mne hladi,vsechno mi pomaha,proste je to uzasny syn a milenec v jednom..

Ester (So, 18. 1. 2020 - 12:01)

Jak nás někdo může soudit aniž by něco o tom věděl.Jsme šťastná rodina a ty naše hrátky a sex stmelují naši rodinu. Dnes vstal syn dříve,udělal snídani a přišel k nám do ložnice se na chvíli se mnou pomazlit.Pak přišly dcerky k taťkovi,dali mu pusu a chvilku se mazlily. Taťka řekl,že se půjdeme nejdříve nasnídat,umýt a pak můžeme pokračovat. Potom jsme všichni prožívali vzájemně krásné chvíle. U nás to prostě takto funguje a nikdo nemá právo nás za to odsuzovat.

... (So, 18. 1. 2020 - 12:01)

To jako ty se synem a manžel s dcerami? Kolik jim je

Ester (So, 18. 1. 2020 - 13:01)

Aby se to dalo pochopit,přečtěte si rubriku "syn a nahota doma" od strany 116. Pak vše pochopíte. Klidně sem pak napište svůj názor.

Maja (So, 18. 1. 2020 - 10:01)

Kam jsme se to dostali,tak ze vzruseni a pocitu orgasmu az k urazkam a souzeni,proc sem lezou ti co se chteji povysovat a soudit a pri tom nemaji pravo nekoho soudit,mozna sami sebe

Weisheit (So, 18. 1. 2020 - 11:01)

Systém je tak nastavený,nekalkuluje s rozmanitostí potřeb jednotlivých jedinců(k tomuhle musím podotknout že mám na mysli pouze situace kdy se jedná o svobodné a chtěné rozhodnutí dotčených osob) a nutí potlačovat touhu,lásku,fantasii a vše co je příjemné se považuje za nežádoucí,slabost nebo zneužitelné.Tím také vytváří mnoho deprivovaných osobností které dlouhodobě potlačují své potřeby a vše soudí podle takto získaného souboru morálních imperativ.A pak prudí na diskuzích aby ukázaly svou důležitost.

Weisheit (Pá, 17. 1. 2020 - 23:01)

A mimochodem nejsem majuška ani ester ale někdo kdo viděl a zažil dost na to aby si přestal dělat iluze o nějaké morálce zvlášť těch který se jí tak hlasitě ohánějí....

Maja (So, 18. 1. 2020 - 10:01)

Dik za nazor,presne tak,ohani se zakonem a urazi a nechapou o cem se mluvi,mi to takhle chceme,vyhovuje nam to tak co,a jdete vy chudaci vsichni do piči

Návštěvník (Pá, 17. 1. 2020 - 23:01)

Njn vím čeho je společnost schopná a že ráda ostrakizuje a odsuzuje a stačí se jen někoho zastat a nesdílet stejný názor.Taky jsem poukázal na to že se dějí daleko větší zvěrstva který jsou pro tuhle dekadentní společnost vlastně v pohodě a pokrytecky se zavírají oči.A pak když to jsou uchylné story pak nechápu proč tu někteří mají takovou péči vyniknout.....

Reklama

Přidat komentář