Reklama

polykání vlastního spermatu - komentáře

321 (So, 14. 3. 2020 - 20:03)

Tak to by mně zajímalo o čem jiném bys tady chtěl psát, než o stříkání ejakulátu do pusy. A je to o semenu, ne o sračkách.

123 (So, 14. 3. 2020 - 22:03)

Tady lidi píšou že si to dávaj do míchanej vajec :DDD to přece nemůže bejt myšlení vážne.
Jako vystříkat se do pusy možná napadne v určitým období hodně lidí ale nevim jestli by to někdo spolknul

Tonda (Čt, 2. 7. 2020 - 17:07)

Co je na tom divného? Jak jsem psal občas mám takovou chuť, že si to striknu přímo do pusy a normálně to i spolknu! A do vajíček jsem si to dal už tak třikrát a v pohodě, žádná pohádka. Pokud to někomu nechutná, tak fajn, pokud chutná, tak na tom také nic není! Každý chce aby to holky polykaly, ale to divné není?

Iva (Pá, 10. 4. 2020 - 18:04)

A proč jako ne? Bez problémů to dávám.

Návštěvník (Pá, 27. 3. 2020 - 17:03)

A proč by to nemohlo být v míchaných vejcích. U nás k večeři normální a i s jiným jídlem. Ta moje to tak má ráda.

Abe (Pá, 27. 3. 2020 - 19:03)

Obojí je téměř čistá bílkovina.

Tonda (So, 14. 3. 2020 - 01:03)

Také jsem si už několikrát nastříkal přímo do pusy. Poprvé jsem to ochutnal tak v 16ti, asi jako každého mě zajímalo jak to chutná. Musím říct že nic extra chutneho to není, ale dá se to. Občas je na to chuť a tak i teď si tak 2x do roka striknu přímo do pusy. Už jsem zkoušel sperma přidat do jídla a to je také dobré, třeba s míchanými vajíčky!

Patrik (Po, 9. 3. 2020 - 13:03)

I 3 za den

Patrik (Po, 9. 3. 2020 - 13:03)

Je to vynikajici

Majo (Pá, 7. 2. 2020 - 07:02)

No nevim,davam prednist lizani kondicky,to chutna bousky,ale to je jinam

Vach001 (Pá, 17. 1. 2020 - 12:01)

Ochutnat semeno mne taky vzrušuje, ale dávám přednost dámskému poševnímu sekretu. Lížu dámy moc rád, hluboko a dlouho, většinou mne přitom postříkají svým orgastickým výstřikem, který je taky moc dobrý, takže polykám vše, co jde schytat. Párkrát se mi stalo, že se dáma poté, co krásně a dlouho squirtovala a já jsem si to užíval, velice styděla omlouvala za to, co se jí "přihodilo". Nezbylo nic jiného než ji po relaxaci udělat ještě několikrát, aby věděla, že se to tak patří je to správné.
No a když není squirt, tak je moc dobrý i vlastní sekret, škoda, že nejde olizovat přímo ze žaludu. Užívejte si taky!

Milan (Pá, 17. 1. 2020 - 12:01)

Jsi nějaký zmatený, téma je naprosto jiné, ne o slizu z kundy.

láďa (Pá, 17. 1. 2020 - 10:01)

Tak někdo chce ochutnat někdo musí po sobě uklidit svoje sperma recikluji už dlouho a to bez duševní i fyzické újmy docela to jde.

Maja (Čt, 16. 1. 2020 - 08:01)

Pravda,videla jsem brasku jak lezi jakoby zkrouceny,opreny o zed a kolena u hlavy a snazil se jazykem dotknout pindika az najednou zasycel a strikal si to do pusy,byl v tranzu kdyz nevedel ze jsem prisla

Maxik (Po, 30. 12. 2019 - 13:12)

Já svoje semeno mám rád. Ať z lůna mé vystříkané manželky, nebo z jejího těla pěkně slížu a i přímo nastříkané rovnou do úst při honění. Je to úžasné pochutnání a není na to, když je to semeno i cizí.

Abe (Po, 30. 12. 2019 - 12:12)

Matka mi to zakazovala. Sperma poslužilo jinak. Občas si do ůst nastříkám. Není to mana nebeská, ale v pohodě polykám. Dneska jsem si to sříkl do vinného střiku. To je lepší nektar. Vhodnější je to jako nápoj pro ženy. Prý elixír mládí.

Majo (Čt, 14. 11. 2019 - 14:11)

Nevzal bych to do huby,kdyz si honim tak to chci ochutnat a po vystriku mam pocit ze bych se poblyl

Miki (Čt, 6. 4. 2023 - 10:04)

Přesně tak , mám hroznou chuť ochutnat svoje a při výronu na něj už nemám chuť. Ale ochutnal jsem kámošovo , když jsem mu ho kouřil a bylo dobré.

Jitka (So, 8. 4. 2023 - 14:04)

Mně se hrozně líbí když můj muž kouří jinému muži pero.

Default User Image
Michal (Pá, 15. 9. 2023 - 18:09)

Ta představa dominantní ženy která "donutí" manžela ho vykouřit někomu jinému mě taky vzrušuje. Říká se že bisexualitu má v sobě každej.. Většinou ale  zůstává jen v erotických  fantaziích .. 

A propo .. Chtěl bych být váš manžel .. 😊

 

Reklama

Přidat komentář