Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Rakato (So, 18. 1. 2020 - 18:01)

Jako jediné řešení nezřízeného plození dětí v Africe a Asii vidím oddělit muže od žen. Takže např. ve Frýdku by žily jen ženy a v Místku jen muži. Dtto v každém jiném městě a vesnici. Jo, a hranici by hlídaly bojové roboty a zastřelily by každého narušitele.

Jedovatej (So, 18. 1. 2020 - 15:01)

Zajímavej pohled... ale možná by bylo jednodušší drasticky redukovat sociální cítění, krutě vomezit dávky a podpory těm, který nevodvedou nějaký protihodnoty a v podstatě se jen nekontrolovaně množej ... a taky dokonale utnout veškerou evropskou podporu mimoevropskýmu vobyvatelstvu, který na ni mnohdy čeká s votevřenou hubou a nataženýma prackama - a pak už bych to nechal na matce přírodě.

Jedovatej (So, 18. 1. 2020 - 14:01)

Co ty na to, Jahodovej? --- „Věci došly tak daleko, že známý krakovský duchovní, profesor a bývalý rektor katolického semináře Edward Staniek před časem prohlásil papeže Františka za kacíře, který podkopává základy katolické církve a je zodpovědný za hlubokou krizi, jakou prochází. Zároveň se veřejně modlil za jeho rychlou smrt, respektive „aby ho Pán urychleně povolal do svého domu“.
Jak je možné, že mnozí polští biskupové i řadoví duchovní nechali bizarní modlitbu víceméně bez povšimnutí? Právě proto, že většina z nich uvažuje stejně jako krakovský kněz. František je irituje, považují ho za zrádce, jehož učení třeba ignorovat, a nejraději by ho viděli planoucího na hranici,“ míní portál Onet.pl.“
(Zdroj a více zde: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/v-polsku-pranyruji-papeze-frantiska-maji-ho-za-zradce-40310346)

ShabbaTot-Jahoda (So, 18. 1. 2020 - 15:01)

papež František se skutečně rouhá Bohu .Vím že jsi ataista ,ale já jako pámbíčkář mám vystavování amazonské bohyně plodnosti ve Vatikánu za rouhání se Bohu .Tam je Kristu na kříži nahrazován modlou zlatého telete a toto rouhání Bůh neodpouští,pokud vím,tak israelští na toto doplatili při exodu do země zaslíbené.Já Svatého otce jako papeženec odsuzovat nebudu a taky se nebudu ani náhodou modlit za jeho smrt.To je dělání klatby a hrubé zasahování do Božího řádu,Kristus s tím nesouhlasí,tudíž polský biskup se taky rouhá a možná i páchá smrtelný hřích.Sám by se měl nyní modlit ,činit pokání a prosit o odpuštění,jestli je ale nakažen smrtelných hříchem pýchy,kdo ví zda k tomu najde odvahu.On jako představitel ŘKC by měl dlít na motlidbách pro papeže Františka a ne na motlitbě proti němu,protože to pak již není motlidba,ale jak jsem již uvedl prachsprostá kladba a složení satanské černé mše...Ty hele,Jedovatej,toto jsou pro mě podružné věci...nechámeto v klidu,ono to uzraje a časem vyhnije do ztracena,svět se nezboří a Kristus umí léčit rány.Pýchu ale odpustit nemůže ...to by byl zásah do svobodné vůle člověka a to On nikdy neudělá,vina není na jeho straně.....

Rakato (So, 18. 1. 2020 - 15:01)

Všechny křesťanské církve jsou ve vztahu k imigraci muslimáků prodejné děvky - zřejmě v pomatení z ježíšovské filosofie "Kdo po tobě kamenem, ty po něm chlebem." nebojují za svou víru, předávají muslimákům kostely a podporují imigraci. Církev nás zradila a spolupracuje na zničení naší civilizace. A papež je jen jeden z mnoha církevních skřetů, co se o to přičiňují.

! (So, 18. 1. 2020 - 08:01)

!!!

ShabbaTot-Jahoda (So, 18. 1. 2020 - 06:01)

A ty si myslíš Jedovatej,že Policie bude tohle řešit?...Já teda doufám,že ano a jestli ne,potom se na ten seriál Policie v akci asi přestanu dívat....Já jsem narozený Štír!...Vlastnosti Štírů jsou takové,že pokud mají nějaký idol,lásku,vzor,potom to berou velice vážně a upřímně .Štíři nejsou povrchní a pokrytečtí a již vůbec ne splachovací!...Protože jak takovému Štíru ublížíš,nejen že na to nikdy nezapomene,ale taky ti nikdy neodpustí a třeba v mém případě se idol dobré Policie začíná po neřešených zlodějnách politiků tam nahoře taknějak hroutit.Jo!...Řešit nezapnutá světla ,překročenou rychlost,drobné krádeže,sprejerství a tak,to jo,na to jsou akčňáci,ale s tímto prostě tak nějak ne a ne pohnout.Takže nech naše cikány na pokoji!...Radči si,jak správně píšeš vyjmi trám z oka svého a nedívej se nějaké blbé třísce vod vedle!Čusbusautobus Jahoda

Jedovatej (So, 18. 1. 2020 - 07:01)

Jahodovej, k těm cikánům jsem napsal, že „nálepky rasistů, nácků a podobný vejšplechty jen zastíraj prostej fakt, že nemusí jít vo nic takovýho, ale vo nedobrý (a vopakovaný) zkušenosti.“--- Jahodovej, ty tady meleš ve dvou příspěvkách vo něčem úplně jiným, abys to nakonec uzavřel slovama „Takže nech naše cikány na pokoji!“ --- Tohle vobvykle nazývám typicky černoprdelnický, typicky Jahodový pokrytectví – a co takhle něco k zastoupení cikánů mezi vosazenstvem kriminálů, to pochopitelně nemáš nic, že jo… Všim sis tý častý nápadný podoby mezi levičákama a černoprdelnickejma voličema? Postav před takový fakta a čísla – a uhejbaj, mlžej, kličkujou…

Shabbatot-Jahoda (So, 18. 1. 2020 - 08:01)

No a ve politice je to zase zastoupení kriminálníků a cikáni mezi nima nejsou.Pouze zlodějský dobytek a má nad zákon.Smysl toho co se zde snažím naznačit nechápeš, já to to nevyčítám neb jsi rozumu jednoduchého a mdlého, již nejednou jsem ti zde naznačil že máš dlouhé vedení ,ale ty jsi prostě již takový a beru tě takového jaký jsi.

Jedovatej (So, 18. 1. 2020 - 14:01)

"... ve politice je to zase zastoupení kriminálníků a cikáni mezi nima nejsou." --- Jahodovej, a nemůže to bejt tím, že přes vobecně rozšířenej názor, jaká jsou politici banda debilů, je pro působení v politicenutný dosažení určitý intelektuální úrovně... a řečeno vobrácenejma Špidlovejma slovama zdroje nejsou? A čím to, že se ani ti cikáni nepokusej vo vytvoření nějaký vlastní strany, svejch voličů by asi měli dost... máš nějaký vysvětlení? --- No, a to tvý " jsi rozumu jednoduchého a mdlého" a "máš dlouhé vedení" beru jako chabej pokus vo vtip, nebo spíš vejsledek tvejch frustrací a podvědomý sebekritiky, že jako vobvykle nenacházíš neprůstřelný argumenty...

ShabbaTot-Jahoda (So, 18. 1. 2020 - 15:01)

"beru jako chabej pokus o vtip,nebo spíš vejsledek tvejch frustrací a podvědomý sebekritiky,že jako vobvykle nenacjázéš neprůstřelný agrumenty"....ano,máš pravdu Jedovatej,jsem frustrován,ne ale nad svou sebekritikou,ale na jasnýma faktama,že v Praze se krade po miliardách,všichni všechno vědí,nikdo nic nevidí,každý je křistálově čistý a nikdo nic neví....již z rána jsem uvedl příklad zlodějen z kterých je obviněn lobista Janoušek a jednu jsem popsal,nyní popíši tu druhou ve které se jedná o podvod za asi 1,4 miliardy,viz Seznam Zprávy a článek tam:Obří skandál se státními pozemky.Policii přivedl až do Janouškovy kanceláře....tam na falešnou neteš STÁTNÍ UŘEDNÍCI vydali státní půdu a výnos z podvodu na státu umožněném STÁTNÍMI ÚŘEDNÍKY šel dle detektivů k lobistu Janouškovy a jeho známému.A taky je do toho namočen dle článku na Seznamu ,exmanželka Petra Nečase Jana Nagyová Nečasová.Policie umístila navíc v Janouškově úřadovně v Galerii Myšák v centru Prahy štěnice a v nich odposlechli schůzku Janouška,advokáta Honzíka a jiných účastníků kde advokát Honzík říká Janouškovi a dalším účastníklm,že ředitelka pozemkového úřadu Eva Benešová je jeho člověk a je jediná,která umí napsat správné rozhodnutí.Těchto schůzek se také účastnili politici ODS jako je pan Tomáš Hrdlička a probíralo se na nich jak získávat náhradní restituční pozemky.Janoušek z toho pak měl spolupodílnictví a zisky .......ty hele Jedovatej!Víš proč jsem frustrován?:Tohleto je normální zlodějský bordel a VŠICHNI O NĚM VE VLÁDĚ VEDÍ!Všichni a když říkám že všichni,tak všichni ,tam se jedná o miliardu a půl a to je tak ohromná částka,že o tom prostě muselo vědět celé pražské politbiro z PS,vlády ,ministrů ,prezidenta a předsedy vlády včetně podržtašky Roubíčka a nic se nedělo..Kdo si asimyslíš,že podobné zlodějny zaplatí na daních ?Protože i když se zde jedná o jednotné číslo,jsou a o tom jsem jahodově přesvědčen i množná čísla o kterých se prostě neví!...No...budem to platit snížením životní úrovně my,daňový poplatníci,celý národ ..ale já vím jak to nakonec dopadne...všechno se svede na Kalouka a bude vymalováno!....Tam se prostě točí miliardy a miliardy rozkradených a odkloněných korun na kterých kriminalita cikánů nemá ani 0.999 % podílu,vše je práce jak mraky vychcaných gadžů,ale Váková v tom má jasno se mě zdá!....Cikáni jsou ti kdož jsou předurčeni jít do vězení,soudružka ví kde je jádro pudla když již nemůže vrtět čoklem a svádět zlodějský smrad imperialisty ,slouhy Dolaru a špiony Pentagonu a jiné třídní nepřátele,tak se obuje do našich českých Romů a odvádí pozornost od skutečných zlodějen k nim....Na Žida si již nedovolí!...To by ji neprošlo,tam jsou mocní,mocní,velice mocní,jedni nejzmocnějších a národ který si již nikdy a od nikoho nenechá srát na hlavu.To by byl její konec a tak zůstávají pouze ti slabí a bezmocní,kteří se nemohou bránit a proto to odskáčí právě ti Romové.

Rakato (So, 18. 1. 2020 - 15:01)

Cikáni nad stojí ročně 24mld., Plus škody, které každý rok nadělají svou kriminalitou. Tak Jahodo nefantazíruj se svými odhady, které jsou zcela vedle. Na třetinu milionů cikánů je to obrovská pálka.
https://eurozpravy.cz/domaci/spolecnost/122737-pocet-romu-se-zdvojnasobil-kolik-nas-stoji-okamura-vytahl-desiva-cisla/

Jedovatej (So, 18. 1. 2020 - 15:01)

"...že v Praze se krade po miliardách,všichni všechno vědí,nikdo nic nevidí,každý je křistálově čistý a nikdo nic neví..." --- To asi jo, a nejen v Praze, Jahodovej... a voba víme, že se na těch šméčkách v historii malý země v srdci Evropy po sametový švindlrevoluci podílely všechny partaje, který jsou, nebo byly u žlabů a koryt - teda i ti tví lidovci, a to, co z nich časem vyhřezlo. --- Srovnávat cikánskou kriminalitu s tím, co bylo vodkloněný bandou všivejch politiků je podle mýho dost ujetý – to bys taky moh říct, že necháme bejt na pokoji třeba zloděje a násilníky, vždyť vrahové jsou horší… „Cikáni jsou ti kdož jsou předurčeni jít do vězení,“… píšeš ironicky… já osobně nevěřím na nějaký předurčení (ani na neposkvrněný početí, pochopitelně), vod toho jsou statistiky… ale vony by měly stačit i vobčasný televizní záběry z nápravnejch zařízení. ---

ShabbaTot-Jahoda (So, 18. 1. 2020 - 15:01)

oprava:všechno se svede na Kalouska......

Nemo (So, 18. 1. 2020 - 08:01)

Na hodi,máš nasrano.

Jedovatej (So, 18. 1. 2020 - 05:01)

Jedenáct americkejch vojáků, zraněnejch při íránským útoku na americký základny, bylo převezenejch na kliniku nedaleko vod letecký základny Ramstein v Německu… Zajímavý – netvrdil snad americkej prezident, že žádnej Američan nebyl zraněnej (natož mrtvej)? ---

Svýho času se vobjevovaly teorie, podle kterejch měla válka v Iráku vodvrátit pohled amíků vod příjemnejch chvilek tehdejšího americkýho prezidenta, jehož kousek se v Oválný pracovně vynacházel v něžný pusince stážistky… (Třeba tohle:
„Do role politologa se stylizoval dvaačtyřicetiletý hollywoodský herec George Clooney. V rozhovoru s německými novináři naznačil, že příčinou vojenských operací proti Iráku nebyla hrozba, kterou pro současný svět představoval režim Saddáma Husajna, ale Monika Lewinská, někdejší milenka exprezidenta USA Billa Clintona.“
Zdroj: https://www.idnes.cz/revue/spolecnost/je-lewinska-pricinou-valky-v-iraku.A030812_150358_senzace_lf, 12. srpna 2003) --- Tohle mi připadá dost přitažený za vlasy, i teď se v diskusích vobjevujou podobný nápady, jakože se pomalu blížej volby americkýho prezidenta, a Trump chtěl svejm voličům ukázat tvrdou ruku… --- Říká se, že na každým šprochu bejvá pravdy trochu, vono taky nemusí jít vo volby, ale vo impeachmentový proces, formálně zahájenej tento čtvrtek. Jasný, podle všeho demokrati nemaj šanci získat většinu, a po tý americký vraždě íránskýho generála se navíc dost vodkopali, jak píše pan Kuras: „...doma Trump dosáhl toho, že prakticky celá Demokratická strana se nenávistnými výpady proti Trumpovi a sympatiemi k Sulejmánímu „odkopala“ jako organizace veskrze antiamerická, a tudíž normálními svobodymilovnými občany nevolitelná.
Téměř všichni legislátoři Demokratické strany se vyslovili k atentátu kriticky, často formou hraničící s velezradou. Z jejích mediálních podporovatelů do absurdity zabrousil filmař Michael Moore otevřeným patolízalským dopisem íránské vládě s prosíkem, aby na atentát nereagovali, protože „my vás toho Trumpa sami zbavíme“. Možná tím jejím odkopáním a zesměšněním u mnoha Američanů skončí obamovsko-clintonovsko-sandersovské tažení za „fundamentální transformaci“ USA v neomarxistický stát opepřený radikálním islámem.“ (https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Soros-kmotr-levice-Seberte-jim-penize-z-dani-Ben-Kuras-si-posvitil-na-politicke-neziskovky-610064)

Rakato (Pá, 17. 1. 2020 - 20:01)

„Plata o plomo.“ (Pablo Escobar)

Rakato (Pá, 17. 1. 2020 - 20:01)

Holly Dolly "Dolly Song? ZAJEBISTA NUTA. Ale Muppeti jsou ve zpěvu mnohem lepší: https://www.youtube.com/watch?v=8N_tupPBtWQ

Rakato (Pá, 17. 1. 2020 - 17:01)

Sousoší dvou 210 cm vysokých mužských postav, čůrajících do rybníku ve tvaru České republiky,

Rakato (Pá, 17. 1. 2020 - 16:01)

Pražští umělci v akci. A co předvedli? Opět úchylnosti: file:///C:/Users/Otakar/AppData/Local/Microsoft/Windows/INetCache/IE/IE7WJ1HO/Sousosi_dvou_210_cm_vysokych_muzskych_postav.pdf

Reklama

Přidat komentář