Reklama

Polykání spermatu

Anonym (Út, 7. 5. 2024 - 00:05)

Tenhle týden ke mě má přijít kamarád a jsme domluvení že mu ho můžu vykouřit. Už se hrozně těším na jeho sperma Ina to až uvidím jeho péro. Zatím jsem měl jen své sperma, tak mě zajímá jaké to je od někoho jiného.

Default User Image
helena (Po, 6. 5. 2024 - 13:05)

Ja sem se sesvim muzem seznamila na zakladce.Uz tehdi jsem mu ho kourila a polikala jeho semeno.Tim to mu davam najevo,ze ho moc a moc miluju a jsem rada ze ho muzu takto uspokojovat a spolknou jeho teple semeno.A ta kurva chodil za druhýma a na mne.

Default User Image
Honza (Po, 6. 5. 2024 - 17:05)

Ahoj, to mně mrzí že ti chodil za jinýma. Polykala jsi protože to chtěl on, nebo jsi to chtěla sama ?

Anonym (Po, 6. 5. 2024 - 12:05)

Ahoj polykači. Mam jeden strašně důležitej dotaz.Nevite někdo jak kalorické je sperma? - Asi dost. Manželka po tom už přibrala 14 kilo.

Default User Image
S.B.P.M (Po, 6. 5. 2024 - 12:05)

A ještě bych chtěla dodat, že semeno do pusy ráda nemám, mám radši, když mi tam někdo nasere, miluju teplý a velký hovna, protože jedno takový velký a teplý hovno mám místo mozku v hlavě.

Default User Image
Jindřich (Čt, 2. 5. 2024 - 09:05)

Po přečtení  názoru jsem si udělal dobře do skleničky a pak to spolykal - chutnalo mi to. [email protected]

 

Default User Image
Martina (Po, 6. 5. 2024 - 12:05)

Já osobně sperma přímo miluji.Jen je ho pro mě vždy málo.Nedávno jsem,ale přemluvila přítele,aby mi stříkal do malé půlitrové pet lahve.Už máme menší polovinu.Těším se až to doplníme a já se budu moc z plna hrdla napít a ještě mi i zbyde. zacina.b.s.p.

Anonym (Ne, 28. 4. 2024 - 14:04)

Některé, zvláště ty starší, věří, že semeno je zdravé a má omlazující účinky. Pak ho přímo vyžadují. Nejen že ho polykají, ale také se s ním pomazávají aby neměly vrásky. Při souloži nebo onanii musím oznámit, že už budu. Pak se ústy přisají na žaluda a čekají, až se dodělám a nakrmím je.

Default User Image
Honza (Po, 6. 5. 2024 - 17:05)

Starší ženy nevěří v omlazující účinnost spermatu. Jenom už ví co v sexu chtějí a udělají něco pro vzájemnou souhru, třeba spolknou sperma

Default User Image
Milada.p (Po, 6. 5. 2024 - 12:05)

Jsem asi ta sperma upírka, protože mi moc sperma chutná a voní, že jsem z toho úplně unešená.:-))),sam

Anonym (Čt, 2. 5. 2024 - 08:05)

někdy jsi vetřu do pokožky ale i tak sprcha...omlazující účinky je spíš řeči výzkum ale polykám podle polohy ne že by chtěla neustále.

Anonym (Ne, 28. 4. 2024 - 16:04)

Ono to není jen o orálním příjmu semene, aby měla žena pleť hebkou ,vláčnou, pružnou a musela si z něj dělat pleťovou masku. Své účinky to má i při vaginálním vyvrcholení. Je ale pravdou, když jsem byla bez muže, byla péče o pleť mnohem náročnější, pleť rychleji i po kosmetice vysychala a nebyla tak pružná, hebká, jako když jsem to měla pravidelně tak či onak. Markantní a zdravý vzhled pleti je vidět na ženách o které se muži pečlivě starají, aniž by je to stálo něco navíc, mimo úžasného sexu , ze kterého si žena mimo slastněho prožitku, čerpá i pro sebe....to nejlepší. 

Default User Image
Šárka Lucka Petra, spol (Ne, 28. 4. 2024 - 14:04)

polykáme i rady a pokud jsou narozky tak hrajeme hru každá dva a koukáme než skončí bohužel kluku moc není tak ta co slaví přednost potom domluvíme ono i kámošky ne mají rády tak jen koukají´... trochu Dancing bear hudba a alkohol tak namazané 

Default User Image
Franta (Út, 30. 4. 2024 - 08:04)

Příště si řekněte mně, rád se vám v tomto nabídnu

Anonym (Ne, 28. 4. 2024 - 06:04)

Jestly chces muzu ti mrdku davat cely den.Napis moje cislo 723 306 947budu cekat

Default User Image
Adam (So, 27. 4. 2024 - 06:04)

Kupují manželce sladké pečivo a tam ji přidávám mě sperma. Ona to už zjistila ale stejně to sní.

Default User Image
Lenča (Po, 22. 4. 2024 - 02:04)

Dneska jsem kouřila příteli. A poprvé jsem polkla sperma... A chtěla jsem se zeptat jestli mi to nemůžu něco udělat... Mám z toho divný pocit...

Default User Image
Eliška17.let (Čt, 25. 4. 2024 - 04:04)

to poprvé taky divný pocit... mě to nevadí ale pokud z toho nemáš dobry pocit nemusíš... ta rada nevychutnávej rychle spolkni--- jíní problém nerada orálně od kluka my není příjemné a pořád se my snaží rvát nohy os sebe to zápolím já! nemůžu taky něco udělat intimní pro mě to celé 

Anonym (Po, 22. 4. 2024 - 07:04)

Sperma Ti nijak neublíží, za pŕedpokladu, že je partner zdravý, může Ti ale  zachutnat, je to návykové :-) 

Default User Image

Ahoj nemůže pokud nemá AIDS aby tě nakazil a chutnalo ti to sperma? 

Reklama

Přidat komentář