Reklama

cervene,modre trenky na telocviku,silonove gatky,spartakiada

tonik (St, 7. 9. 2011 - 12:09)

Prosím, našli by se kluci...cervene trenky a bile tilko ano mam

Bohous (Po, 5. 9. 2011 - 13:09)

Ja jsem nosil červený trenýrky celou základku, takže jsem to na tělocvik nemusel moc řešit. Jiny spodni pradlo jsem prakticky nemel. Tak do šestý sedmý třídy to bylo docela v pohodě .
Pak ale kluci zařali nosit buď jinak barevný trenky nebo adidasky a nebo nosili slipy. Ve třídě jsme pak byli jenom dva, kdo měl jenom červený trenýrky.
Takže zatímco ostatní se v šatně převlíkali a měli pod těma červenýma trenclema ještě něco, tak my dva šli takhle rovnou. A i když jsem byl zvyklý chodit jen v trenkách, tak se to tam dole občas pěkně houplo.
Blbý navíc bylo to, že když člověk v těch trenclích seděl celý den, tak měly zmuchlanou nohavičku. Když jsem se potom svlíknul na tělocvik, tak se občas vyhrnuly nahoru a sem tam bylo něco i vidět.

Marie (St, 24. 8. 2011 - 08:08)

Pokud má někdo zájem o...Měla bych zájem o ty Vaše modré spartakiádní trenýrky. Tu nabídku jste měl před rokem a půl, tak nevím, zda je ještě máte. V případě že ano, můžete mi zavolat na č. 722167760, děkuji.

mistr (Ne, 21. 8. 2011 - 09:08)

Výroba červených trenýrek
kod chce nové tak tady to jde
http://www.textilnivyroba.bruntal.com/
objednal jsem asi 10 ks a stojí cca. 60ks+poštovné
a vypadají jako tenkrát. Firmě jsem říkal at si dají na stránky jejich foto, ale neučinili tak. Modré dívčí bohužel nedělají...

Tomas32 (Út, 12. 7. 2011 - 23:07)

Ty původní silonové adidasky rudé barvy jsem nosil na tělocvik na střední škole. To začala jejich móda. Pod nimi jsem nic neměl. Nosili se od května i do školy jen tak místo kalhot jako kratasy. Místo kalhot byly volnější a na cvičení zase dost těsné. Pamatuju si jak na nás čučely holky, když jsme v nich cvičili na žíněnce bez tílka nebo jen prošly skrz školní halu. Dnes to asi hodně lidí pohoršuje, tenkrát to bylo běžné a na žíněnku se v těsných šusťákách prostě chodilo a tílko a ponožky si dorostenci museli povinně svlékat. Nevýhodou byl zase pot.

Tomas32 (Út, 12. 7. 2011 - 23:07)

Nejhezčí jsou silonové přiléhavé adidasky, vypadají na těle moc pěkně

Šárí (Pá, 8. 7. 2011 - 07:07)

Brrr, úplně jsem se otřásla hroznou vzpomínkou na spartakiádu. Moji jinak rozumní rodiče měli pocit, že potřebuju víc pohybu(já, která lítala venku od rána do večera!) a vnutili mi v útlém věku účast v té hrůze. Byla to ta s červenými čtverci a zelenými sukýnkami s bílým puntíkem. Ta otrava...! Upřímně nechápu každého, koho to bavilo. Pohyb k ničemu, různé uklánění a podobně, pak dlouhé hodiny postávání na různých stadionech ve frontách před vraty, prostě spousta ztraceného času. Když byla pak v patnácti poupata, už se mi zvedal kufr jen při poslechu té písničky.

Modré spoďáry na tělák byly fajn. Bavlna a pohodlíčko, i pěkná barva. Jen si nepamatuju tu kapsičku, ale když všichni tvrdí, že tam byla, tak asi byla.
Na střední už jsme je ale myslím nenosily. Ale naši kluci na střední si došli do prodejny nadměrných velikostí a skoro všichni si koupili ty klasické červené trenýrky, ale obrovské, vpředu na tkaničku. Byl to pohled pro bohy. Ale tělocvikář to zřejmě vzal, nosili je tenkrát na ten tělák docela dlouho.

Péťa (Pá, 8. 7. 2011 - 00:07)

Ahoj , kdo by měl doma ty...http://aukro.cz/stare-modre-divci-damske-trenyrky-i1705576833.html

jiri (Čt, 7. 7. 2011 - 11:07)

To máš fajn. Co já bych za...ja nosim take cervene trenyrky

1111milan (Ne, 3. 7. 2011 - 22:07)

Ahoj , kdo by měl doma ty dívčí modré trenýrky s kapsičkou , ale ty sylnější a ještě scháním dres POUPATA . Kdo by tohle oblečení rád daroval , nebo prodal za 100 Kč. budu moc rád .
Čus Milan

Don (Čt, 28. 4. 2011 - 08:04)

červené trenýrky byly úžasným prádlem, pohodlným a v dospívání si i holky všimly co v nich máme za obrys.

David (So, 23. 4. 2011 - 15:04)

Jdu právě ven... v krátkých červených adidaskách a v bílém tílku :-)

Jakub (Čt, 21. 4. 2011 - 18:04)

cervene trenyrky nosim...To máš fajn. Co já bych za to dal, kdybych je měl. Ještě to pamatuju, ale bohužel už to je dávno...pryč.

Boris (Pá, 8. 4. 2011 - 07:04)

Pamatuju si, že v...Ozaj a nevie niekto poradiť kde na slovensku by sa dali tie spomínané adidasky kúpiť ? Píšte prosím na [email protected]

Boris (Pá, 8. 4. 2011 - 07:04)

Pamatuju si, že v...Presne takto som vyzeral aj ja , je mi z toho dosť na smiech keď si na to spomeniem , ale na červené trenky spomínam rád .Ja osobne by som to zaviedol zase , dnes keď vidím žiakov na telocviku v " kadečom " vyzerá to otrasne .

Paja (Ne, 27. 3. 2011 - 15:03)

Libi se nekomu a nosi obcas ty tzv.adidasky?? napis [email protected]

Robert (Čt, 24. 3. 2011 - 15:03)

V druhé pol.80.let jsem nosil červené trtenky jako prádlo každý den. Stejně jako většina kluků. Bylo to nádherné období.
Na tělák přibývalo adidasek nebo českých napodobenin s bílým lemem. Ty šustivé adidasky však kluci doplńovali slipy pod adiskama. Většinou však kvůli ukápnutí, protože ty adidasky nesály.
Dnes se mladí kluci smějí,že jsme ty červené trenky nosili,ale myslím že pamětníci vzpomínají rádi.

Petr (Čt, 17. 3. 2011 - 00:03)

Pamatuju si, že v...Přesně tak, tzv. adidasky se nosily mnohem pohodlněji, než slipy. Já jsem je raději nosil jako spodní prádlo. P

Bobík (Po, 14. 3. 2011 - 22:03)

Červené trenýrky byly...Pamatuju si, že v osmdesátých letech byly strašně populární adidasky. U nás ve třídě je nosila možná ažř třetina kluků na tělocvik. Byly to plátěný trenýrky, ale mělvy vykrojené (do pulkruhu) nohavice a barevný nebo bílý lem na okraji.
U nás tyhle trencle používali vetšinou kluci, co jako spodní pradlo nosili slipy.
Občas se ale stalo, že si adidasky na sebe natahl kluk, co jinak nosil klasicky trenky. Ty mu pak pochopitelně byly vidět - někdy jen na bocich a nekdy kolem cely nohavicky, pokud ty klasicky trenyrky byly delsi. Nekdy to vypadalo dost divne.
Nekteri kluci (vetsinou trenkari) proto v den, kdy byl telocvik nosili rovnou adidasky a pod tim nic nemeli. Problem ale byl v tom, ze adidasky mely pomerne volny a kratky nohavicky, takze bylo videt do rozkroku casteji nez u tech kluku, co nosili klasicky trencle.

Petr (Po, 14. 3. 2011 - 16:03)

Červené trenýrky byly univerzální prádlo.
V 80.letech se to už dělilo půl na půl,
ale v těláku jsme je měli povinně všichni.
Já jsem nosil červené trenky po celou základku, ikdyž jsem jinak na sobě nosil tuzexové hadry, tak co se spodního prádla týkalo, tak v tom jsem byl "konzerva"! Na střední jsem přešel na slipy, ale v den, co byl tělák jsem měl červeňáky, nebo tzv. adidasky, které byly taky plátěné a dobře se nosily, protože se nezarývaly do třísel, jako klasické trencle, když byly těsnější. Trenky se používaly někdy i na spaní, chození po venku, ježdění na kole, koupání v řece, já jsem si v nich někdy chodil pro výprask řemenem a dokonce jsem v "adidaskách" přišel o panictví, ale to jsem je samozřejmě neměl na sobě :-) P

Reklama

Přidat komentář