Reklama

v hodině na záchod ano nebo ne?

Autor diskuse
anonym

co si o tomto problému myslíte vy, je správné aby mohli žaci a studenti chodit během vyučování na WC nebo ne? 

Návštěvník (Pá, 17. 1. 2020 - 10:01)

Rodič jsem, proto mi vadí tady ta úchylná diskuse.

Marie (Čt, 16. 1. 2020 - 09:01)

Hrozně se to na těch dětech podepíše. Měla bys to řešit.

Zámecká (Út, 14. 1. 2020 - 17:01)

Ve škole v Benešově vládne šikana a dva kluci nechtějí pustit holky na záchod už opakovaně a nutí je udělat potřebu před nima nebo je zlechtají tak, ze se po.... Dceři se to naštěstí nestalo, ale ve škole už několik takto postižených dívek bylo, řešilo se to na úrovni ředitele ale neskončilo to. Tihle dva výrostci takto řádí nyní dál ale mimo školu . Takový je svět mladých zkurvených dětí dvou zbohatlíků tady ve městě.

Jirka. (Út, 14. 1. 2020 - 19:01)

Ano, svět se v prdel obrací a mám obavy, že bude hůř. Mám docela obavy, až se bude střílet, jako u naše nejlepšího vzoru za velkou louží. Taky se všelijak blblo, ale tohle by nikoho nenapadlo.

Alena (Út, 14. 1. 2020 - 07:01)

Já si to o tom #psychologovi# myslela,že je to hajzl. Magdo super. Holka snad bude v klidu

Magda (Út, 14. 1. 2020 - 06:01)

Vše se vysvětlili,nikdo na záchod nebude blokován i při hodině. A Návštěvník coby psycholog už nereaguje. Taky si myslím že je to podvodník,bratranec coby IT router si už zjistil o koho jde.

Iva (Pá, 17. 1. 2020 - 12:01)

Magdo, zveřejníte odkud ten úchyl je nebo jste jedna z lhářů?

Iva (Pá, 17. 1. 2020 - 11:01)

O koho jde? Tady hodně lidí píše, že vidí ip, lokace, jména...ale když se zeptáš, tak mlčí. Tak o koho tedy jde? Teda spíš odkud je?

Jirka. (Út, 14. 1. 2020 - 16:01)

No vida, že to jde i bez posílání kontrol, inspektorů a žalob. Kolikrát jste se tady některé rozčilovali a přitom jde o to se jen dohodnout. Když to ovšem nejde, tak je potřeba přitvrdit, to ano.

Nikol (Ne, 12. 1. 2020 - 17:01)

A návštěvník je jen podvodník a ne žádný psycholog, když se na konkrétní dotaz ohledně praxe a objednání neozval.Nebo se mýlím Návštěvníku psychologu ???

Jirka. (Ne, 12. 1. 2020 - 18:01)

Taky si myslím.

Jirka. (Ne, 12. 1. 2020 - 17:01)

Dagmar nemůže být speciální pedagog. Ten by se měl vyjadřovat jinak a slušně bez nerváckých výpadů. To spíš vypadá na voliče pirátů a nebo nějaká sluníčková vítačka a nebo chvilkařka. Jen oni se takto vyjadřují a když není něco podle nich, tak všechny napadají. Normální slušný člověk, který chce dětem opravdu pomoct se chová a jedná úplně jinak.

Adéla (So, 11. 1. 2020 - 19:01)

Já se přidám a měla bych také zájem. Kde provozujete praxi a nějaké vaše webové stránky nebo kontakt?

Veronika 2 (So, 11. 1. 2020 - 19:01)

Omlouvám se, to byla shoda jmen. Takže ještě jednou, kdy k vám pane mohu přijít na poradu? Přizpůsobím se do okruhu 100 Km, jsem z Prahy a mám dost důvodů sehnat kvalitního psychologa. Ráda bych si vyřešila některé důležité věci.Děkuji.

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 18:01)

Dagmar speciální pedagog stopro není. A chudinky dětičky nezvládnou základní potřebu??

Veronika (So, 11. 1. 2020 - 16:01)

Ten posledni prispevek napsal nekdo pod mym jmenem! Magdo rozhodne se nedej a vse res zatim bud primo s tou ucitelkou nebo reditelem skoly, pokud ta uca vypada, ze se s ni da mluvit tak klidne s ni, pokud to nevyjde tak Ti poradim dal, ale je nepripustne aby dite nebylo pusteno v hodine curat a jeste k tomu na konci prestavky vraceno do tridy, na dcerku se za to rozhodne nezlob, to neni jeji vina, jeste k tomu kdyz chtela o prestavce a uca ji vrati zpatky, to je nemyslitelne...

Veronika (So, 11. 1. 2020 - 15:01)

Tak tedy kam mohu za vámi přijít na poradu?

Magda (So, 11. 1. 2020 - 11:01)

Abych nebyla neuctivá, já jsem kadeřnice a kosmetička a Vy?

Magda (Čt, 9. 1. 2020 - 18:01)

je to nepřípustné,ale moje holka to dnes nedala a přišla celá počuraná a učitelka ji poslala domů hned jak se to stalo. Zítra budu chtít vysvětlení- Prý se to stalo ještě o přestávce na konci a dcerka chtěla ještě dojít na WC a už nebyla puštěna a pak to už nevydržela při hodině počurala se. Je to třeba i její chyba,ale ona se dušuje,že ne, že ještě musela do kabinetu a pak už nebyl čas.

Veronika (Út, 14. 1. 2020 - 06:01)

Veroniko 2 nic se nedeje : ) tak co Magdo jak jsi dopadla, doufam ze uz je vse ok.

Reklama

Přidat komentář