Reklama

prvni masturbace

Jura (Ne, 9. 2. 2020 - 10:02)

Prázdniny na chalupě u tety, každý rok, se sestřenkou jsme se koupali vždycky nahatí. Začátek puberty, tak nás víc začaly zajímat naše těla. Jí 11, mně 12....chtěla vidět, jak si kluci honí. Začal jsem si přetahovat, rychle, nejdřív jen koukala a pak že to taky chce zkusit. Hrával jsem si s ním už dřív, ale tohle bylo fakt prima. První velký orgasmus, ještě na sucho. Ale i semínka se dočkala ještě o těchto prázdninách. Vydrželo nám to až do mých 17ti, pak jsem předal "kolík" mé holce.

Skat (Čt, 12. 3. 2020 - 11:03)

Ty se tak máš

Návštěvník (So, 8. 2. 2020 - 19:02)

Já si poprvé honil v 10 letech byli jsme u babičky a mám staršího a mladšího bratrance šli jsme zrovna spát a bylo nám horko tak jsme se svlíkli do naha a hodili hadry do rohu místnosti a najednou jsem slyšel jak kdyby nekdo lehce mlátil do peřiny rozsvítil jsem a viděl jsem ho jak tam leží a honí si ho a zeptal jsem se ho co to dělá a on jen řekl že si honí a že je to supr jestli to nechci taky zkusit ja jsem řekl že se bojím tak stáhl moji peřinu chytl mě za kokot a začal mi ho honit ze začátku to nebylo nic moc a najednou jakoby se mi chtělo čůrat a bum takovej příjemnej pocit ale bez semene a pak si vyhonil on a vyteklo mu sperma tak jsem si honil znovu a zase nic a pak mě to zase chytlo a honil jsem si ho asi další 2 roky na sucho az jednou jsem vyztříkl a od té doby nejde přeztat

Jirka (Ne, 26. 1. 2020 - 15:01)

Mě to ukázal v létě ve stanu kamarád..vyhonil mi..strašně jsem se styděl ale držel jsem

honza (Čt, 16. 1. 2020 - 15:01)

Já taky poprvé u babičky , bylo mi 12 , udělala mi to sousedka , bylo jí 15 , nemněl jsem ještě semeno, takže to bylo na sucho , dělala mi to ještě mnohokrát, bylo to opravdu hezké léto.

Feri (Čt, 16. 1. 2020 - 15:01)

Je pravda,že si ji holky honí tužkou?

Holka (Ne, 29. 5. 2022 - 22:05)

ano je ale já to nedělám dělá to moje BFF nevím proč mě stačí prst

Cvok (St, 15. 1. 2020 - 15:01)

Tamaro,proc nejsi moje dcera,asi bych se nenechal tolik provokovat,ale jsi fakt cislo

Olda (Po, 13. 1. 2020 - 14:01)

Já si jej poprvé vyhonil v 8mi velmi neobvyklým způsobem.Nataženou dlaní jsem si kmital po hlavičce..co nejrychleji

Petr (Ne, 12. 1. 2020 - 11:01)

Mě bylo poprvé 9 let.Nezapomenutelně krásný zážitek....

Tamara (St, 8. 1. 2020 - 07:01)

Jsem stastna,stastna,a s janickou jsme v sobotu byli domluvene ze bude spat u nas a ja to zase udelala a prinesla do pokoje seminko v ruce a janicka koukala,cuchala a potom jsme to polkli a lizali se dlouho do noci,vubec netusite nikdo jak je to krasne,jak po orgasmu boli podbrisek ale hezky,a ta vune pipinek,prala bych to vam vsem

Skar (Čt, 12. 3. 2020 - 11:03)

Ahoj já bych si to taky přál.

Abe (Čt, 26. 12. 2019 - 00:12)

Již v pěti letech a povinně. Přirostlá předkožka, akutní zánět penisu, operace, žalud živé maso, šílené bolesti. Honily sestřičky v nemocnici, doma najatá babička, později sám, pod dozorem matky. Pak to bylo stále příjemnější. První orgasmus asi v deseti, v zápětí semeno, čím dál více a více a více. Dnes již méně, ale stále.

Cvok (St, 18. 12. 2019 - 15:12)

Hezky,uz to mas zasebou ale pockej az si pustis tatinka na pipinu,to bude neco

Tamara (St, 18. 12. 2019 - 07:12)

Tak vazeni,v noci jsem sla na zachod,spala jsem v pokoji a tata si v loznici pomalu honil a cuchal k mojim kalhotkam,sla jsem za nim,chytla ho za toho tlusteho klacka a zacala to delat jak on,lekl se ale nechal mne a za chvili mi to dal,nevim kolik toho normalne chlapi maji ale tohle byla naloz jak z kamionu,skousela jsem to do pusy ale neslo to vsechno spolykat,bylo to to nejkrasnejsi co mi mohl tata dat a asi bude davat

Kn23 (Po, 16. 12. 2019 - 22:12)

Prvýkrát?v v 9?pri kúpeli,a potom zas a zas a každým rokom to bolo príjemnejšie,a vždy je a aj bude.

Tamara (Pá, 13. 12. 2019 - 07:12)

Uz se nekolik krat stalo ze jsem si lehla na jeho bricho a po chvilce se mu zacali zvedat trenky,jo to jsem chtela,ale vzdy se hned zveda jde na zachod,kdyz se vrati tak je v klidu a to kolikrat uz jsem lezela tak ze mi sjela kosilka a tata videl moji vyholenou kacenku,dal si na bricho polstarek a delal ze se diva na telku a vim ze se dival na mne

Tamara (Pá, 13. 12. 2019 - 07:12)

Proc bych mnela prestat,chci jenom tatu,jenom jeho,tluci jsou fakt pitomci,maji oplzle kecy,tata mne miluje,povidamu si,hladi mne,da mi pusu na tvar a kdyz sedime na telce a ja jsem vzdy vedle neho,tak vidim jak ma obrovske koule,nikdy nema nohy u sebe a treky odstavaji,to vzdy jsem vzrusena a chci tam sahnout ale bojim se

Honislav Pták (Čt, 12. 12. 2019 - 23:12)

Pokud si dobře vzpomínám, poprvé jsem si ho honil někdy ve 2. třídě, tedy asi v 8 letech. A baví mě to i po 30 letech:-).

Tamara (Čt, 12. 12. 2019 - 11:12)

Jak to chutna,voni a jake to je mit to v ruce treba,vis,na kluky prdim,jsou to blbeckove a sprostaci,tata je stale sam a uz jsem si vsimla ze mi nekdy,kdyz tridi pradlo do pracky cucha ke kalhotkam,rajcuje mne to

Reklama

Přidat komentář