Reklama

na holou nebo ne ?

Jana (Čt, 9. 5. 2019 - 07:05)

Taky jsem zažila, v kalhotkách na těláku. :-) T oale bylo na prvním stupni. Pak jsme měli učitelku, která s velkou oblibou dávala na zadek a to na holý!!!! Hlavně tedy holkám. Menší prohřešek byl u katedry dřevěným pravítkem 3-5 ran. Větší, "hezky" u ní v kabinetu rákoskou 10-25 ran!!

Jan (Čt, 16. 5. 2019 - 19:05)

Škoda že jsem tam nebyl ředitelem, to bych si takovou učitelku pozval do kabinetu a nasekal bych jí na holou. Pak by jí taková výchova přešla!!

Jana (Po, 20. 5. 2019 - 08:05)

ono to nebylo tak špatné, doma bych totiž dostal 2x tolik od matky

Petra (Út, 21. 5. 2019 - 06:05)

ahoja Jani, no já to měla stejný a byla jsem ráda za "pár" (10-15) ran dřevěným pravítkem od učitelky v kabinetu na holou. Za poznámku nebo horší známku by mně doma mamina seřezala prdel rákoskou do fialova

Peťule (So, 4. 5. 2019 - 12:05)

....ten tělocvik byl nejhorší. Fakt nás nechala učitelka před klukama skákat do písku nebo přes kozu v krajkových kalhotkách a spodním tílku a to i v sedmé třídě, kdy už jsme vypadaly jako ženský a měly své problémy. Za to dnes je z toho disciplína do života.

Peťule (So, 4. 5. 2019 - 12:05)

Dnes je všechno úplně volné. My na holou dostávali i ve škole. I za drobnosti - když jsme nepodtrhávali výsledek v matematice podle pravítka. Učitelce bylo jedno jestli to je kluk nebo holka, postavila dotyčného na nejviditelnější místo, vytáhla 50 cm pravítko a před celou třídou dostal na holou. Ale to nebylo tak potupné. Dnes mi dcera řekne, že o TV necvičila, že neměla úbor. Za mě musely kalhoty dolu a bylo jedno co pod nima je i kdyby nic. A když jsme neměli plavky, šli jsme na Evu nebo Adama. Dnes? Cvičí půlka třídy a dokonce v riflích.

Návštěvník (Po, 6. 5. 2019 - 09:05)

Já bych jim dala rifle . pěkně do spodního prádla a příště si ho už nezapomeneš donést.

Klára (Po, 6. 5. 2019 - 07:05)

Přesně, doteď si vzpomínám, jak jsem v tělocviku běhala v kalhotkách. To by se dnes asi vážně nestalo. A výprasky, těch bylo. Ve škole pravítkem nebo ukazovátkem přes holou i před celou třídou!

Verča (Út, 7. 5. 2019 - 14:05)

Nás ve škole docela řezali taky. V lepším případě pohlavek nebo jedna přes záda,v tom horším regulerně ukazovátkem 3 rány přes holou přes celou třídou. Jedna učitelka dávala tohle řešila v kabinetu, což bylo lepší. Jen těch ran bylo mnohem víc. Na druhou stranu, kdybych dostala poznámku, tak doma dostanu od maminy tak, že si týden nesednu

Peťule (So, 4. 5. 2019 - 12:05)

Dnes je všechno úplně volné. My na holou dostávali i ve škole. I za drobnosti - když jsme nepodtrhávali výsledek v matematice podle pravítka. Učitelce bylo jedno jestli to je kluk nebo holka, postavila dotyčného na nejviditelnější místo, vytáhla 50 cm pravítko a před celou třídou dostal na holou. Ale to nebylo tak potupné. Dnes mi dcera řekne, že o TV necvičila, že neměla úbor. Za mě musely kalhoty dolu a bylo jedno co pod nima je i kdyby nic. A když jsme neměli plavky, šli jsme na Evu nebo Adama. Dnes? Cvičí půlka třídy a dokonce v riflích.

Arpad (So, 29. 6. 2019 - 12:06)

To je zajímavé, ale těžce uvěřitelné. V jaké to době jste museli cvičit na Evu nebo na Adama? V mé době ve škole ještě existovaly výprasky na holou (dost zřídka), ale dělaly se diskrétně, bez zbytečného ponižování.

Ida (Pá, 5. 4. 2019 - 07:04)

Můj muž miluje ,když mu vyšpulím zadeček a nechám si dát na holou a při tom se okamžitě počurám. Tak vždycky schválně se nechám v močáku plná a pak to praktikujeme a já to hned pustím a on hned mi ho pak tam zasune a je z toho vášnivej sex.

Lucka (Čt, 4. 4. 2019 - 07:04)

Mně manžel ohýbá přes koleno docela často.

Ľubica (Čt, 4. 4. 2019 - 12:04)

To je ako často? Ja dostávam tak dva alebo trikrát do mesiaca. Pre mňa je to tak akurát. A dostávaš za trest alebo to tiež máte spojené aj s erotickými hrátkami?

L. (Pá, 5. 4. 2019 - 07:04)

tak jednou týdně :-) i za trest i jako hrátky. Za trest tak 25 a víc vařechou nebo páskem

Eva (Po, 25. 3. 2019 - 14:03)

V sobotu jsem u nich byla na návštěvě. Vše bylo v pohodě . Dopila sem kafe a Petr že ho odnese. Když udělal par kroku spadla mu z talířku lžička na zem. Pár kapek na podlaze nic víc. Jana na něj začala řvát a nadávat mu ze je k ničemu a at přinese hadr a hned to uklidí. Petr beze slova odešel. Za chvilku se vrátil . Byl úplně nahý a v ruce držel hadr. Jana ukázala prstem na podlahu. Petr si dal hadr do pusy , kleknul si a začal uklízet. Byl při tom na všech čtyřech jako pes. Jana vstala vzala z police pasek a sekla ho po zadku. Jen něco zamumlal. Dostal další. Vyplivl hadr a podekoval. Nalozila mu jich asi třicet. Pak řekla ať vstane. Jeho curak který ještě před chvilkou vysel líně dolu ted trčel směrem k nám a byl pořádně tvrdý. Jana se začala smát a zeptala se ho jestli se chce vysemenit. Zklopil hlavu , zcervenal a řekl že ano. Jana znovu ukázala na podlahu. Petr vzal hadr rozprostřen ho na zem a klekl si. Vzal do ruky curaka a začal honit. To už jsem nevydržela a začala se smát. Po chvilce se udělal a vystrikal se na hadr.

Pepa (So, 4. 5. 2019 - 14:05)

A čemu si se smála ty píčo ?!

Eva (Po, 25. 3. 2019 - 13:03)

Mám kamarádku a ta svého manžela trestá na holou dost často. Tvrdí že trest ať už je to za cokoliv musí být vykonán co nejdříve. A také to tak praktikuje. Nejlépe okamžitě.

Lubica (Po, 25. 3. 2019 - 08:03)

Stara lubovňa, revoluční 322,zielenska

Ľubica (Po, 25. 3. 2019 - 13:03)

To určite nie som ja. A pre Niku: Ľutujem, ale naozaj nie som pripravená na to, aby bol niekto ďalší (a ešte úplne cudzí) svedkom pri mojom výprasku. Hanbím sa dosť aj iba pred manželom.

Reklama

Přidat komentář