Reklama

na holou nebo ne ?

hm (Pá, 6. 8. 2021 - 16:08)

co s tím?

Návštěvník (St, 16. 12. 2020 - 06:12)

No jo, fejkaři zjistili, že jim ty desítky tisíc ran denně skoro nikdo nevěří, tak začali psát bez číslovek.

Návštěvník (Út, 15. 12. 2020 - 11:12)

Moje děti dostávaji každý den na zadek na holou do fialova

Milda (Po, 27. 12. 2021 - 13:12)

Hezký den přeji , rád se k nim přidám , taky potřebuji . Když budete mít zájem , odepiste : [email protected]

Greg 1. (St, 9. 12. 2020 - 22:12)

Otče, přečetl jsem tvoje výplody na této stránce. Dneska už to umějí léčit. :-O)

Otec (St, 9. 12. 2020 - 16:12)

Moje děti dostávají za ka každou blbost výprask na holý zadek rákoskou vařečkou rukou plácačkou potom sedí čtyři hodiny koutě s Holým zadkem. Vždycky je ten výprask velmi silný většinou mají zadek do krve.

Greg 1. (Po, 7. 12. 2020 - 13:12)

Detektive, použil jsi můj nick. Já sem totiž nepíšu.

Monika (Ne, 6. 12. 2020 - 23:12)

Když to tady tak čtu vzpomněla jsem si jak jsem já dostávala na zadek někdy v roce 2000, táta mě vždy přehl přes koleno a páskem mě přes kalhotky zmydlil , občes mě i od toho řemenu roztrhll´kalhotky, a to se zase nelíbilo manželce a tak jsem místo výprasků musela klečet, 20,30 minut .To popravdě pro mě bylo horší, v té době žádné PC ,ani telefony nebyli , dnes vlastní dceru trestám odejmutím telefonu.

Verča (Út, 24. 11. 2020 - 20:11)

A omlouvám se za ty čárky i na střední s nima mám problém:)

Verča (Út, 24. 11. 2020 - 20:11)

Chválím ty co to dočetli do konce;)

Verča (Út, 24. 11. 2020 - 20:11)

Mně se stalo v 5. třídě, že jsem dostala v roce 2015, na záchodě výprask rukou, od učitelky a pak se jí to vymstilo, tak vám to sem napíšu:Převlíkala jsem se do kalhot protože jsme měli tělocvik a měla jsem u zadku klíště. Šla jsem to říct učitelce a řekla mi, že to vyndá sama, aby se s tím netrápila mamka. Byla jsem z toho trošku nervózní, ale šla jsem. Odvedla mě na záchody a já jsem si říkala, že půjdeme do kabinky, ale ona mě zastavila, že mi to vyndá u umyvadel. Začala jsem jí radši navrhovat, že to vyndá mamka, ale nechtěla o tom ani slyšet. Tak jsem se tedy postavila k umyvadlu a čekala. Přistoupila ke mně a sundala mi kraťasy, aby to klíště mohla vyndat. Já jsem polkla, ale stále držela. Pak mi řekla, že tam nic nevidí, tak mi stáhla i kalhotky. Vykřikla jsem: Né a zakryla si zadek. Řekla mi ať si ho nezakrývám, že mi jinak to klíště nevyndá. Tak jsem to udělala, ale ještě jsem nečekala, co se stane. Další třída měla také tělocvik a šli se na záchody převlíct. Učitelka na to nebrala ohled a dál mi tam vyndavala klíště. Všechny holky mezitím pobaveně koukaly a když jsem zjistila že tam jsou holky, které vždy vše vykecají, tak jsem se rozbrečela. Učitelka mi řekla že se nic neděje, tak ať zbytečně nebrečím. Řekla že dojde do jídelny pro takový olej, aby to klíště vyklouzlo a ať tady počkám. Když odešla tak jsem si hned natáhla kraťasy a šla do rohu. Pak tam přišla učitelka, viděla, že jsem si znova natáhla kraťasy tak se zamračila a řekla, ať jdu s ní do záchodové kabinky. Řekla jsem si, že třeba konečně přestane vyndavat to klíště u umyvadel a šla jsem. Zavřela dveře kabinky a řekla ať se jí přehnu přes kolena, že mi to vyndá v téhle pozici a tak jsem to udělala. Za chvilku jsem ucítila velmi štiplavou bolest na zadku a mně došlo co se děje. Dávala mi výprask. Nikdy jsem ho nedostala, tak se mi to nelíbilo (když už první výprask, tak aspoň od rodičů). Bolest se zvyšovala a já už jsem se začala kroutit. Řekla mi, že za to teď bude dávat rány, tak aby každý věděl, co se děje. Vylekala jsem se, ale najednou mi přistála na zadku rána,která hlasitě mlaskla. Ale měla jsem štěstí protože šla na záchod zrovna moje nejlepší kamarádka a slyšela, mé prosení a zároveň rány. Zašla tedy pro paní Vychovatelku a vše jí řekla. Ta spěchala za námi a pak řekla co se děje a otevřela dveře. Viděla učitelku, jak mě má přehlou se staženým oblečením a řekla ať jde s ní k řediteli. Ředitel pak nakonec učitelku vyhodil, za to, že mi dávala výprask ve škole, když to je zakázané. Vychovatelka mě pak odvedla k paní ošetřovatelce, jestli jsem v pořádku. Když jsem u ní viděla svůj zadek, který byl hodně červený a trošku modral, tak mi uklouzla z oka slza. Ošetřovatelka si toho všimla a dala mi chladicí mastičku,což pomohlo a pak mě vzala do Mc'donald na hranolky jako bolestné :)

Greg (Po, 7. 12. 2020 - 05:12)

Věrča,alias Michal Šmíd, praha 6
I.P. 54.88.670.21. Total.úchyl.

Abe (Ne, 22. 11. 2020 - 00:11)

Vždy jsem dostával na holou. Táta byl surovec, bil mne gumovým řemenem, několikrát, až do bezvědomí. Když se rozvedli, bila mne máma, vším možným co měla po ruce. U obou rodičů bylo typické, že jsem byl bit, ne proto, že jsem něco provedl, ale proto, že byli kvůli něčemu naštvaní a potřebovali vypustit páru. Navíc, když máma řekla "do naha" , já nevěděl, zda budu bit, nebo mám zaracha, nebo chce abych onanoval. Někdy to bylo všechno dohromady. Na ZŠ na mne jednou holky žalovaly, že jsem jim ukazoval ptáčka. Nebyla to pravda. Byl to prst prostrčený poklopcem. Učitelka mi před celou třídou nechala stáhnout kalhoty i trenýrky až ke kotníkům a vyplatila mne rákoskou. Pak ho viděli všichni, in natura. Bylo to velmi vzrušující a ponižující.

Janka (St, 18. 11. 2020 - 15:11)

728 122 714

Návštěvník (So, 7. 11. 2020 - 21:11)

bum bum prásk prásk

Návštěvník (Pá, 6. 11. 2020 - 11:11)

Moje děti dostávají ,je jich 8 každý den vařečkou a rákoskou na holou a na trenky,zadek je do krve nemohou sedět a musí být v koutě 5 hodin nazí a s jelitami

Návštěvník (So, 7. 11. 2020 - 07:11)

Něco reálnějšího a uvěřitelnějšího si vymyslet nedokážeš?

Návštěvník (St, 11. 11. 2020 - 11:11)

Je to reálné. Mají krutou výchovu

bvovka (St, 28. 10. 2020 - 18:10)

Myslím, že je to opravdu klučičí záležitost. MOje přitelkyně mi navíc říká, že ani jako rodič nesmím fyzicky potrestat holku (ani ženu jakéhokoliv věku). Teď je mi 16, a zatím děti neplánuju, ale moje přítelkyně je fakt hezká a skvělá, takže jí musím respektovat.

Zuzka (So, 24. 10. 2020 - 23:10)

Včera po mě chtěl brácha - je mu třicet, abych si uklidila pokoj. řekla jsem mu - trhni si nohou. Přehnul si mě přes koleno , stáhmul mi kaljoty a dostaala jsem přes tanga - je mi už patnáct. Mám chuť skočit pod auto.

Reklama

Přidat komentář