Reklama

Existuje dnes panic po třicítce ?

Karel (Pá, 6. 1. 2023 - 13:01)

Vladěno, asi máš pravdu. Je fakt, že jsem nikdy ženskou neměl. Ani nevím, jestli se mi ženské líbí nebo ne. Chlapi se mi určitě nelíbí. Já mám spíš problém s tím pochopit, co pozitivního lidi na životě vidí. Copak si ti lidé neuvědomují, že za sto let budeme všichni mrtví? Včetně toho dítěte, které je v současné době v břiše té mé známé? Já bych ze svého života nechtěl opakovat ani den. Když si vzpomenu na ty kraviny, které po mne každý chtěl už od dětství, tak se mi chce blejt. Lidi by měli raději všichni spáchat kolektivní sebevraždu a ne se ještě chlubit penězi, úspěchem láskou nebo dítětem ve vlastním břiše.

Vladěna (Pá, 6. 1. 2023 - 13:01)

Stále máš pasivní názory a nemáš z ničeho žádnou radost. Dej si inzerát a zkus poznat nějakou ženskou a uvidíš, že se to změní, nejsi jediný a toto je spolehlivé i v opačném případě, kdy jsou holky také skeptické a když poznají nějakého kluka, tak se změní a již vůbec nemluvím o tom pokud spolu prožijí první romantickou noc nebo alespoň první soulož třeba i někde v autě nebo v přírodě.

Návštěvník (St, 4. 1. 2023 - 17:01)

tak to neříkej ani v legraci jedna z mých expřítelkyň mi sice slíbila že mě naučí v čem jsem pozadu (teď nemám na mysli sex ale domácí praktické práce) ale až bych se to naučil že bych jí nesměl bránit v tom kdyby si něco chtěla udělat protože nemohla snést že žila v té době už asi 20 let jen s matkou bez otce a tudíž i mě chorobně neduvěřoala protože jsem chlap a když jsem jí řekl nic si nedělej máš přece mě tak odpověděla že jsem sobeckej že přece záleží na tom co chce ona

Karel (St, 4. 1. 2023 - 15:01)

No já si vždycky večer říkám, že by bylo krásné, kdybych se už ráno neprobudil. V životě jsem udělal jenom dvě chyby. Za prvé, že jsem se narodil a za druhé, že jsem nikdy nenašel odvahu k tomu, abych spáchal sebevraždu. Ale mám strach, že by se to nepovedlo a já bych někde dožíval zmrzačený. Takže dlouhodobým zkoumáním jsem dospěl k závěru, že jediné, co mne drží při životě je ten chlast. Chlastám už třicet let a stále musím zvyšovat dávky. Jednou jsem zkusil i nějaké drogy. Nevím, co to bylo, ale vůbec to neúčinkovalo. Taky mne ten dotyčný mohl podvést a dát mi placebo. V tom se nevyznám.

Návštěvník (St, 4. 1. 2023 - 12:01)

tak to nemáš úplně pravdu když se nebudeš dotýkat tak z čeho se vzrušíš to ti stačí si i po 30 letech prohlížet časopisy typu LEO Flirt nebo České Ložnice?

Karel (St, 4. 1. 2023 - 13:01)

No, já jsem se snad nikdy nevzrušil, nebo si to nepamatuji. Ani se vzrušovat nechci. Nevidím v tom smysl. Vzruším se maximálně v okamžiku, kdy si otevřu pivo nebo flašku vodky. Chlast je euforizující, sex depresivní.

Návštěvník (St, 4. 1. 2023 - 13:01)

tak kdybych to bral podle tebe tak mám taky 3 věci které mě potěší když vyhajou hokej naši nebo v lize sparta akorát místo toho alkáče pepsi cola :)

Karel (St, 4. 1. 2023 - 14:01)

No já po pepsi cole nemůžu spát. Ke všemu, když jsem střízlivý, tak mám deprese. Střízlivý se snažím být jen po nezbytně nutnou dobu. Pokud možno, aby ta doba, kdy musím být střízlivý byla co nejkratší. Vždycky, když v podvečer otevírám první pivo nebo láhev mé oblíbené vodky, jsem strašně zpocený a třesou se mi ruce tak, že mám co dělat, abych tu láhev nerozlil. Ale tenhle stav přejde po vypití prvního piva nebo prvního panáka. Potom se mi na hrudi začne rozlévat příjemný hřejivý pocit. Ten pocit bych nevyměnil za všechny ženské na světě.

Návštěvník (St, 4. 1. 2023 - 15:01)

Ty si asi vyrobenej ze zkumavky? To asi nesnášíš rodiče, že tě vůbec zplodili.

Návštěvník (St, 4. 1. 2023 - 12:01)

Já byl také dlouho panic. O holky jsem se moc nezajímal, sice se mi některé líbily, ale vůbec jsem si nedovedl představit že bych s nimi něco měl a že bych ho mohl zasunout, že by se mi holý žalud něčeho dotýkal mi spíše nahánělo hrůzu. Nechápal jsem jak to někomu může být příjemný. Hrozně jsem se toho bál.

Karel (St, 4. 1. 2023 - 12:01)

Já to také nechápu jak někomu může být příjemné se dotýkat někoho druhého. Mě je příjemné, když se každý večer ožeru. Taky fetovat musí být příjemné. To jsem ale nikdy nezkoušel.

Návštěvník (St, 4. 1. 2023 - 12:01)

oprava místo tak mělo být tam

Návštěvník (St, 4. 1. 2023 - 12:01)

no ježiš tak jsem jí omylem místo na půlky šáhl tak kde je mezi nima mezera (sice ne dovnitř ale patřičnou potřebou potem nebo neumytím to bohužel bylo cítit stejně od té doby jsem opatrný

Návštěvník (St, 4. 1. 2023 - 11:01)

no máš pravdu v tom že záda i prsa ňadra dvorce a bradavky jsou v poho ale ty dvě věci tam dole mohou být cítit tou či onou potřebou. a na to jak jsem ulítlý ve svých fantaziích a představách tak od doby kdy jsem sáhnul na zadek kamarádce která se jmenovala Alena si myslím že se ze mě stane definitivně zapřísáhlý horňák

Karel (St, 4. 1. 2023 - 11:01)

Dotýkat se druhého ať už na jakémkoliv místě je úchylnost. Stejně tak dotýkat se zvířete. Já hlavně nechápu, co lidi nutí se s někým sdružovat nebo pářit. Co na tom kdo má? O čem si ty osoby mezi sebou povídají? To se jeden druhého neštítí? Mě osobně přivádí blízkost jakéhokoliv člověka k zuřivosti, nevolnosti až k mdlobám.

Pavkol (St, 4. 1. 2023 - 10:01)

Tím chceš Karle říct že panictví není věc za kterou by se chlap měl stydět?

Karel (St, 4. 1. 2023 - 11:01)

Určitě by se chlap za své panictví stydět neměl. Sex, partnerské a obecně mezilidské vztahy jsou jen konvence a zvyk. Normální člověk si vystačí sám se sebou. Já třeba nepromluvím několik týdnů. A vůbec mi to nevadí. Nikoho k životu absolutně nepotřebuji. Ke všemu dotýkat se jeden druhého je absolutně nehygienické a už vůbec ne v tak hnusných místech, které se týkají sexu. Já jsem třeba v životě nikdy nikomu nepodal ani ruku. Fuj tajbl.

Paníček (St, 4. 1. 2023 - 10:01)

Proč by se měl někdo za panictví stydět, prosím tě?

Karel (St, 4. 1. 2023 - 10:01)

No mě je 46 let a jsem také panic. A myslím, že sex není vůbec důležitý. S nějakými ženami jsem se sice v životě setkal, ale nebylo jich mnoho. A ani mě nijak zvlášť nepřitahovaly. Nevím, co kdo na ženských nebo chlapech vidí. Ke všemu řeší vždycky neuvěřitelné kraviny a poslouchat je je ztráta času. To se raději každý večer ožeru do němoty. Vyjde to levněji a je to větší zábava.

Návštěvník (St, 4. 1. 2023 - 09:01)

prostě se dole svlékla a řekla strč mi ho tam já se sice taky svlékl a přejel po chlupaté veverce ale dovnitř jsem si právě bez ochrany netroufl. ale když je to tak jak říkáš myslím že mám i teď ve skoro 48 letech šanci doufat že aspoň jeden zásun zažiju?

Reklama

Přidat komentář