Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Alme (Po, 13. 1. 2020 - 00:01)

Ráno moudřejší večera. Dnes to byl fakt závar.

Alme (Po, 13. 1. 2020 - 00:01)

Copak chudoba, když není extrémní, ale ten měkký trojvrstvý toaletní papír Německého Cleveru v Bille, oproti hrubému dvouvrstvému v České Bille. To mi nevadí, že za stejný plat si koupí třikrát více toho papíru, ale že my máme šunt a oni kvalitu, to už nevydejchá moje zadnice.

Návštěvník (Po, 13. 1. 2020 - 14:01)

Copak chudoba, když není extrémní, ale ten měkký trojvrstvý toaletní papír Německého Cleveru v Bille, oproti hrubému dvouvrstvému v České Bille. To mi nevadí, že za stejný plat si koupí třikrát více toho papíru, ale že my máme šunt a oni kvalitu, to už nevydejchá moje zadnice.
--------------------------------------------------------------
Ten hajzlpapír pro německý zadnice se dělá z českýho lesa a ten pro český zadnice z dřevotřískovýho recyklovanýho z německých bouraček.

13.1. (Po, 13. 1. 2020 - 12:01)

Když Československo zasáhla záchodová krize. Došel toaletní papír, vláda řešila i delikátní problém a vyřešila.

Alme (Po, 13. 1. 2020 - 08:01)

Dobrý den, tak ránko lepší večera. Svoboda slovo zůstala nepoškozena, to je skvělé. Že to tady pár lidí nervově neunesolo, to víme. Na ulici na Manhattanu také pobíhá spousta bláznů a další se na ně dívají ze skel drahých bytů a kouřových skel aut. Lepší bejt chudej blázen, než bohatej a úspěšnej, pak není co závidět, hlavní deviza a náplň života ujeťáků a bláznů všeho druhu i na tomto fóru.

Alme (Po, 13. 1. 2020 - 00:01)

Nemám nic proti cizincům, ale když tu mají být vítáni tak jako turisti a začlenující se skupiny podnikatelů a ne jako jingoisté cizího státu, kteří se zavřou za svými dveřmi a nebudou komunikovat než se svými spoluobyvateli. Jsem v tomto rozumný patriot.

Alme (Ne, 12. 1. 2020 - 22:01)

Mezi lidmi z malých sídel a velkých měst existují docela názorové rozdíly. Tudíž tady je možná najít příčinu různic na politiku. Já si nevistačím s tím, dát si na vrata Pozor, zákaz vstupu příznivcům EU a datlovat na internetu. Jsem člověk v kosmopolitním prostředí, může se mi to nelíbit , ale ve vlastním zájmu se přizpůsobím, jinak bych byl neustále konfrontován s věcmi a lidmi , které mne iritují. Co vím, tak takhle jsou rozdíli i mezi "věřícími" z měst a venkova. Věřící ve městě je většinou dost diametrálně odlišný co se týče názorů třeba na migraci. Takže ten ve městě ji vehementně podporuje a ten na vesnici se jí vehementně brání. Samozřejmě kus od kusu. Snobem se ale necítím být, ti se mi hnusí, stejně jako si nerozumím s vesnickými křupany ačkoliv je chápu a trochu jim závidím jejich jednoduší pohled na svět a klídek, pokud mají dobré sousedské vztahy a nejsou těmi nejchudšími ve vesnici. Jejich návštěva města, ale patrně probíhá s naběhlou žilkou a rychle mizí zpět. Zatímco já si také mohu nalhávat, že coby člověk s možností vyjet na venkov jsem venkovan.Taky nejsem, protože jsem tam nevyrostl a neodpracoval jsem si to. Vím, ale co to je, vstávat k zvířectvu a padat zničený, z toho podhledu klobouk dolů, den vesničana vyžaduje velkou dávku energie a člověčenství. Ve městech, ale taky nežíjí všichni lenoši co chodí do práce na devátou.

Rakato (Ne, 12. 1. 2020 - 23:01)

Nech si své dojmy pro svůj deníček, mají na mě uspávací účinek. Silný.

Rakato (Ne, 12. 1. 2020 - 21:01)

My venkované se za své venkovanství nestydíme, a přijde čas, kdy zase přijdeme obrodit Prahu, ten augiášův chlív, plný prodejných čubek, amorálních politiků, iracionální havloidní pakáže a korektnostních přiblblíků. Chtěli jste vánek, ale přijde vichřice, která Prahu očistí. (Jen se musíme sjednotit kolem Čtvrtníčka a vymyslet pozitivní část našeho programu, protože tu negativní už máme - pryč s pražskými zaprodanci.) ------------------------------------------------------------------------------
Teď mě napadlo, že do negativní části programu (tzv. negoprogramu) přidáme uzavření kavárny Slávia, snížení platů pražských umělců, ostrakizaci největších děvek jako je Dyk a Issová (ne Klára, ale ta druhá, která urazila důchodce), ukončení stavby metra a pražského okruhu, pozitivní diskriminace venkovanů v Praze - vše pro ně za poloviční cenu.

Alme (Ne, 12. 1. 2020 - 20:01)

Zdejší psychické tantrum, které tady bylo dnes dosaženo u nejméně dvou diskutujících exemplářů nemá co do čínění s fyzickou veličinou, ale je psychického rázu, tedy psychický jev, maximálně může způsobit nenáladu, bušení srdce. V krizových případech i hospitalizaci případně smrt sebevraždu, nebo násilný trestný čin, ale to už je věc právní povahy a bezpečnostního aparátu státu. Pokud tady něco hrozí, tak např. onen antisemitismus, to by si měl admin hlídat, protože by se to týkalo i jeho jako provozovatele webu patrně, pochybuju, že si najímá externího placeného admina, spíš si to dělá sám.
Ve fyzice by třeba přepětí distribuční sítě byl problém hrozící havárií a výpadkem, až na hranici celorepublikového blackoutu. Tady má někdo tantrum a maximálně se to projeví vulgaritou, asociálními projevy, používáním metod stalkingu, osobního harašení, prostě dnes běžná věc, může působit jen na slabší jedince. Většina dospělých se s pejorativnostní vyrovná. Já to beru jako takový inkubátor sociálních sítí.

Rakato (Ne, 12. 1. 2020 - 20:01)

My slušní diskutující diskutujete bez hněvu a s láskou k oponentovi. Ale najde se oponent, který diskutuje v hněvu a skřípání zubů (na ulici ho poznáte, že si už vyskřípal všechny řezáky a tak má v předu po zubech díry jako Pepek Vyskoč) a ve zlovůli, a žlučovitě bez valných argumentů kouše kolem sebe vyhnilými špičáky jako vzteklá vačice opossum. Takové je třeba převychovat aspoň čínskou metodou pro Ujgury, ale lépe po česku podle Čepičky. Ano, Čepičkova metoda by mu pomohla, o tom žádná.

popíráš (Ne, 12. 1. 2020 - 21:01)

sám sebe venkovane

Info (Ne, 12. 1. 2020 - 19:01)

Diskuse není zbraň, není to lék vydávaný někde v automatu na léky. Tady platí, že pokud nebezpečná či potencionálně nebezpečná či zneužitelná věc, produkt, myšlenka, řeč které se dostane velké publicistiky v médiích je kontroverzní, tak nemůže být povolena. V právu to je tak, že co není povoleno a výčtově dovoleno, tak je zakázáno. Jedná se třeba o provoz na komunikacích. Není to tak, že vzducholoď může pokud má kola jezdit po komunikacích. Nebo, že komínem může být jakýkoliv nehořlavý materiál, třeba sklo.
Co se týče diskusí, tak zde se psychicky výstřední jedinec, lidově magor může pohybovat dle libovůle admina. Pokud neporušuje zákon. Zákon ČR neumožňuje např. antisemtismus.

Rakato (Ne, 12. 1. 2020 - 20:01)

Zbrojní průkaz pro internetovou diskusi není nutný všude, ale na tomto vláknu určitě nutný je, protože se tady často vyskytují toxické řeči jako když si ďábel upšoukne. ------------------- Toxické proto, že jimi lze nakazit nevinné duše, málo odolné před psanou agresí. Jde o vulgární mluvu, ostudné nadávky, stalking, spamování, psychodelické duševní zvratky a podobné nechutnosti, které nám, slušným diskutujícím vadí. Mělo by platit (obrazně řečeno): Buď máš zbrojní průkaz, nebo kulka do hlavy.

Alme (Ne, 12. 1. 2020 - 19:01)

Co není zakázáno, je automaticky povoleno. I vstup exotů na internetové diskuse. Nejedná se přeci o něco nebezpečného, co by mohlo kopnou, kousnout, otrávit.

Alme (Ne, 12. 1. 2020 - 23:01)

Pražákům těm je hej už moc neplatí. Tuším Ringo Čech, také nebydlí v Praze a Kocáb v malebné a tiché vilové čtvrti. To se jim to bouří. Ale každý svého štěstí strůjcem. Tihle nejdravější z Prahy, vlastně v Praze nebydlí, ale hezky v klidu za Prahou a odtud dobývají Prahu každý den dojezdem.

Rakato (Ne, 12. 1. 2020 - 19:01)

Vývoj spěje k tomu, že pro diskusi na internetu bude nutný zbrojní průkaz (nebo diskusní průkaz), který bude vydávat psycholog. Já myslím, že až na jeden zdejší beznadějný případ, my ostatní máme dobrou šanci jej získat. Protože slova zraňují.

Rakato (Ne, 12. 1. 2020 - 19:01)

Někdo chce utilitkami řešit problémy, které sám vytváří. Nakopat!

nakopej (Ne, 12. 1. 2020 - 19:01)

si sám. Jsi na vesnici a na orné půdě. Nemusíš neustále čučet do dodaného počítače a oznamovat výsledky šéfovi

Alme (Ne, 12. 1. 2020 - 18:01)

V případě tohoto fóra je to spíše čekání na Godota Becketova dramatu, který nepřijde. Veškeré kvaltování toliko pro hovado dobré jest! Jak správně vyjádřil Komenský.

Reklama

Přidat komentář