Reklama

Kartářka - v čem vám kdy pomohla?

juj (Út, 24. 5. 2011 - 17:05)

vyřiďte ať ze sebe...On už v TV skončil údajně. Ale má obrovský úspěch! Byla jsem na jeho vystoupení před týdnem, přišlo tam několik stovek lidí a nadšení nebralo konce! Takže nejen dobrej mág, ale i bavič.

tak mu (Út, 24. 5. 2011 - 09:05)

Pan Brůček mi vykládal...vyřiďte ať ze sebe nedělá šaška v televizy a bude klid, ostatní věci mu nikdo nebral

Naďa (Út, 24. 5. 2011 - 06:05)

Pan Brůček mi vykládal karty v roce 2008 v Luhačovicích a co řekl vyšlo. Předpověděl rozvod, stalo se. Předpověděl jiného muže mladšího a s ním holčičku, stalo se. Předpověděl výhru v loterii, i zde se potvrdila výhra-luxusní zájezd, předpověděl těžkou operaci matky s dobrým koncem - letos je po operaci nádoru a je na tom už dobře.
Mirko, na pana Brůčka nejsou chvály podezřelé, ale oprávněné.

Mirka (Po, 23. 5. 2011 - 22:05)

Tak jsem neodolala a ve čtvrtek jsem byla u pana Brůčka alias Plamínka, protože se na něj nesou samé až podezřelé chvály.
Jenže já nemohu mu nic vytknout,byla jsem u něj slabou hodinku, odvedl velmi podrobný
rozbor minulosti, současnosti a do budoucna se uvidí. Přátelé jediný můj závěr- spokojenost a velkú údiv, co ten člověk ze svých pomůcek dokázal do puntíku přesně vyčíst!

midla (Po, 23. 5. 2011 - 21:05)

ahoj, neznáte někdo paní...Tak jak to dopadlo v Trutnově Nemo? Kamarádka tam byla a prej je dost dobrá. Řekla jí i nelichotivé věci o manželovi a protože můj přítel s ním chodí na pivko, bohužel vím, že co řekla je pravda. Ale asi je zaujatá proti chlapům, protože každé ženské říká, že jí ten její zahýbá... Takže nějaké rezervy jistě má :)

nemo (Po, 18. 4. 2011 - 19:04)

ahoj, neznáte někdo paní Adámkovou z Trutnova? Mám tam jít a nevím, zda-li nedělám chybu..
Za názor děkuji

jana (Po, 28. 2. 2011 - 13:02)

z Ostravy neporadím ale mám super v Pardubicích paní Ivču 773276877

zuzana (St, 23. 2. 2011 - 20:02)

prosím Vás a u jaké jste...Prosím vás nějaký dobrý kontakt na kartařku z Ostravy..nějaká fakt dobrá!!!.
nebo nemáte někdo kontakt na paní Kozelkovou ..dělala v Ostravě Porubě nehtovou modeláž ...děkuji za pozitivní doporučení

Alice** (St, 23. 2. 2011 - 01:02)

Minulý týden jsem byl s...Rahuasi, dnes jsem měla náročný den, nemohla jsem hned reagovat, ale byla jsem velmi zvědavá na reakci čtenářů. Teď se dostávám domů a jsem velmi překvapená, že ti, kteří volají po zkušenostech slušnou formou ,vůbec nereagovali, při tom je to výborné téma k diskuzi. A Tobě držím palce, ať to v rodince zdárně dopadne.

Maruško (Út, 22. 2. 2011 - 17:02)

Prosím o kontak té kartářky moc dík Hana

jo, (Út, 22. 2. 2011 - 15:02)

Nestačím se divit, kolik je...a kdo to dokázal? A jak?

rahuas (Út, 22. 2. 2011 - 14:02)

Nestačím se divit, kolik je...jinak Rosi- ono se vždy vydělává na lidské blbosti- i u doktorů, v lékárně, v obchodech a nejvíce se vydělává na lidském utrpení.

rahuas (Út, 22. 2. 2011 - 14:02)

Minulý týden jsem byl s manželkou u kartářky.
Moc se mi tam nechtělo,ale máme problém v rodině a tak jsem šel. Manželka si s paní kartářkou povídala,když někdo zaklepal a než paní řekla dále již v kráčela dáma.A aniž by brala zřetel na to,že je někdo další v místnosti spustila. Říkala,že se s ní rozešel dlouholetý partner-paní kartářka na to, že ona za to nemůže a ta dáma řekla- ,,můžete za to,byla jsem tady v loni a vy jste řekla,že mám poslouchat svou intuici, a já ji poslechla, otevřeli se mi oči a věděla jsem ,že pokud partnera neupoutám tak mi odejde s mladší.Nechala jsem si udělat plastiku na všem co jsem považovala za nutné a stálo mě to spoustu peněz, minulý týden jsem viděla svého partnera s mladou ženou a s dítetem" měla jste pravdu jenom v tom,že má dítě s jinou.A můžete za to,že jsem poslechla intuici-otočila se a odešla. Řeknu Vám bylo mi té kartářky líto. Nám poradila dobře. A jsem ji vděčný, že nezrušila po té scéně sezení.

marie (Út, 22. 2. 2011 - 11:02)

Nechci tu p. nadhazovat taky mi moc pomohla nebýti, nevím jak asi dopadnu muj zdravotní stav byl špatný,přicházela jsem o manžela děti špatný ,na pracovišti nesoustředěná a šlo to s kopce nebýt ty kartářky moc ji děkuji, dnes už vím, mít peníze není vše,když potřebuji poradit zastavím se milá a hodná.

Kanec (Út, 22. 2. 2011 - 09:02)

Rozi nemůžu souhlasit.Mně kartářka zachránila život.

Rozi (So, 15. 1. 2011 - 09:01)

Nestačím se divit, kolik je těch kartářek a různých jiných lehkoživků. Je dokázáno, že je to jen plácání prázdné slámy a tahák na peníze. Na lidské blbosti se odedávna nejvíc vydělávalo, on je to svým způsobem také talent, někomu něco nabulíkovat a ještě shrábnout jeho peníze. Lidi, řiďte si sami své životy, nedejte na takové pusté žvásty.

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 16:08)

Ano, hodně jich takových je, ale když si najdeš tu správnou, tak dá takové info, že mi vše postupně už 10 let vychází. Je fakt, že když jsem od ní odjížděl, tak jsem musel zastavit u lesa a jít se projít, abych vše pořádně vstřebal. Vše co se děje se mnou a co se děje ve světě souhlasí bez jediné chyby. Zkusil jsem schválně něco změnit a ani ťuk, něco malinko, co mě poradila, ale jinak bych život přirovnal k silnici s velkými pevnými svodidly, za které se nedostaneš, aby se něco změnilo. Prostě je vše dané programem a je to.

Honzik (Ne, 8. 8. 2021 - 13:08)

To je hloupost minulost součastnost a budoucnost ve věštění existuje vše má své zákony které řídí karma každého člověka....kdo ublíží karmaticky to splatí ne nadarmo se říká že karma je největší svině.Karma existuje i v majetku, státu osobního života.To je něco co nezměněné ať děláte cokoliv.Znala jsem mladou dívku vstoupila do řádu Římskokatolické církve její otec byl ředitel zbrojní firmy, na výrobu zbraní měl syna který měl těžkou nehodu na motorce a jen o vlásek přežil a ta dívka-jeho dcera tu srazila tramvaj se strašnými zdravotnímy následky ....ať děláš cokoliv karma je silnější.Když sleduji dnešní svět a vztahy tak si říkám že válka je nevyhnutelná začalo to Covidem a skončí....

Návštěvník (Ne, 8. 8. 2021 - 16:08)

Jj, nebudeme psát čím kvůli nešíření poplašné zprávy. Pročpak asi hodně umírají hodní a slušní lidé? Aby přece nezažili to co bude. Karma, to je věc, mám ji kvůli minulému životu dost strašnou a fakt je to někdy děs běs. Ale musím vydržet, někdo by to řešil tou nejhorší možnou věcí, ale tím si nikdo nijak nepomůže, v dalším životě tady by na tom byl ještě hůř. Mám takovou nádhernou sinusovku, vzestup a pád, vzestup a pád a tak donekonečna. Dobrým skutkem karmu nezměníš. Body se přičtou a po skončení života v této hře a podle toho s další karmou sem půjdeš zpět do nové hry, které říkáme život. Nejlepší je, že když se snažíš za každou cenu někam dojet na čas nebo něco udělat, tak tím je víc překážek a problémů, jen aby to nešlo. Ovšem, když všemu necháš volný průběh, tak celkem pohoda a kupa věcí jde bez odporu. A ještě jsem zjistil, že se nesmí moc plánovat, protože se ti osud vysměje a nic nevýjde.

Honzik (Ne, 8. 8. 2021 - 13:08)

To je hloupost minulost součastnost a budoucnost ve věštění existuje vše má své zákony které řídí karma každého člověka....kdo ublíží karmaticky to splatí ne nadarmo se říká že karma je největší svině.Karma existuje i v majetku, státu osobního života.To je něco co nezměněné ať děláte cokoliv.Znala jsem mladou dívku vstoupila do řádu Římskokatolické církve její otec byl ředitel zbrojní firmy, na výrobu zbraní měl syna který měl těžkou nehodu na motorce a jen o vlásek přežil a ta dívka-jeho dcera tu srazila tramvaj se strašnými zdravotnímy následky ....ať děláš cokoliv karma je silnější.Když sleduji dnešní svět a vztahy tak si říkám že válka je nevyhnutelná začalo to Covidem a skončí....

Reklama

Přidat komentář