Reklama

Obřízka

Návštěvník (Pá, 9. 2. 2007 - 18:02)

Nevíte, kde se dá obřízka udělat v Brně?
Děkuji za odpověď

Martin (Pá, 9. 2. 2007 - 00:02)

Prosím o radu co mám dělat s tímto problémem : Jsem 16 den po totální obřízce a jsem stále dost nateklý a začíná mě zvazilnovatět/ tvrdnout / rána. Od 12 dne nemůžu bolestí spát. děkuji za rady M

Martin (Pá, 9. 2. 2007 - 00:02)

Mudr. Kufa - vyhledávač www.

Martin (Pá, 9. 2. 2007 - 00:02)

Prosím o radu co mám dělat s tímto problémem : Jsem 16 den po totální obřízce a jsem stále dost nateklý a začíná mě zvazilnovatět/ tvrdnout / rána. Od 12 dne nemůžu bolestí spát. děkuji za rady M

pro Katynku (St, 7. 2. 2007 - 12:02)

Můžeš napsat, kteří vědci a kde napsali něco o těch bakteriích? Ale konkrétně. Takový výmysl může platit tak pro děti ve školce.
Zastáncům obřízky bych doporučil založit také Spolek pro odstraňování slepého střeva - dítěte u porodu, dále jen SPOSS-DUP a Spolek pro vybrání mandlí - dítěte u porodu, dále jen SPOVYM-DUP.

Jiří (St, 7. 2. 2007 - 11:02)

Bolest trvala pouze několik hodin po provedené obřízce, jinak jsem byl zcela bez bolesti.

Martin (Út, 6. 2. 2007 - 13:02)

Mám dotaz mohl by mě někdo popsat bolestivost prvních 14 dní po operaci - obřízka mužská děkuji M

katynka03 (Po, 5. 2. 2007 - 21:02)

PRO HANS:
nechapu,proc se tak vyjadrujes,zrejme asi proto ze jsi neobrezan a vubec nevis jaky je v tom rozdil.A mimochodem je i vedecky dokazano ze za predkozkou se nahromaduje vic bakterii nez u zenskeho prirozeni.Mel by sis o tom neco precist v odborne literature!

Mila (Po, 5. 2. 2007 - 20:02)

Tak jdi zit do pralesa ty prirodo - Jakube

Jakub (Po, 5. 2. 2007 - 12:02)

Kdyby byla obřízka něco super pro člověka, dostal by ji už od přírody ...

hans (Po, 5. 2. 2007 - 12:02)

Zato ona jeho určitě a nejenom kvasinkama! To ale nemá s předkožkou nic společného.
Jinak jsou tady příspěvky od mladých nebo krátce obřezaných. Ale tuším to bylo tady, co někdy psal muž, který je obřezán delší dobu a jasně popsal, jak se obřízka projeví časem. To je poučné čtení! Pro muže i pro ženy. Obřízka je středověk a jenom ze zdravotních důvodů má své opodstatnění (pokud možno částečná), jinak je to škodlivé, náboženské tmářství.

katynka03 (Po, 5. 2. 2007 - 01:02)

Chci vam vsem napsat ze muj manzel ma taky obrizku(uz odmalicka-ale pochazi ze zeme kde je to u muslimskych chlapcu uplne normalni)a jeste nikdy nemel zadnou nemoc,svedeni nebo zarudnuti.Take jeho ud pekne voni a nema ho zasyrovanyho jak jsem byla zvykla u byvaleho ceskeho pritele!No proste jen doporucuji!!!Navic takovy muz ,co ma obrizku,nemuze svou partnerku nakazit kvasinkama apod.!!!

chipsik (Po, 5. 2. 2007 - 01:02)

a to ani nemluvim o sexualni aktivite ktera je nulova :( vetsi bolest snad ani neni :(

chipsik (Po, 5. 2. 2007 - 01:02)

no to sem zvedavej jak to dopadne dneska si du lehnout do nemocnice a rovnou se optam na obrizku uz delsi cas me stve zuzeni a napuchnuti a nasledne trhlinky uz to dlouho odkladam ale uz se to neda prezit nemoct si dojit normalne na zachod v klidu pretahnout to je bes a hruza tak drzte palce snad to dopadne dobre

Obrezany chlap (So, 3. 2. 2007 - 17:02)

Jo to je fakt Normalni chlape, vetsina kuraku taky neumre na rakovinu plic, ale proc to pokouset, kdyz obrizkou clovek jen ziska. Ale to se neobrezanym tezko vysvetluje, ja to taky pochopil az kdyz mi ji udelali...

obřezaný lukáš (Pá, 2. 2. 2007 - 19:02)

2. 2. 2007 14:04:51, a co? ty jméno nemáš?

- Je mi 21, nechal jsem se obřezat ( zdravotní důvody ) a sex je skvělej, žádné negativní reakce od holky jsem se ještě nedočkal a o hygieně ani nemluvím. Nic méně, tvrdím, že je to každýho věc a záleží pouze na něm jestli se nechá nebo nebo nenechá obřezat.

- Ovšem, zde na diskusi, bych já osobně pro
radu jestli ano nebo ne, nechodil. To proto, že i když jsme na: doktorka.cz, odborník tu neradí. O upřímnou radu, zde zavadíte jen málokdy a každá osoba má jiný názor, ať už nečím nebo někým předpojatý, takže nemusí být vždy pravdivý a podložený.

Návštěvník (Pá, 2. 2. 2007 - 14:02)

Pořád si tu pochlebuje jen 1-2 židů pod různými jmény. Škoda slov. Jen aby ti mladí nenalítli.

Jiří (Pá, 2. 2. 2007 - 11:02)

Jsem obřezán dva roky, je mi nyní 37 let a je to super. Již bych nechtěl zpět předkožku ani za nic. V sexu i s hygienou je mnohem lepší. Navíc vzhled obřezaného žaludu je takový kultivonaný a elegantní.

Zdravý chlap (Pá, 2. 2. 2007 - 09:02)

Nejsem žid, předkožku mám v pořádku a hygiena mi není cizí, takže se obávám, že se obáváš zbytečně.

Obrezany chlap (Čt, 1. 2. 2007 - 19:02)

Zdravy chlap bude brzy nemocny chlap nedostane-li rozum. Asi tak.

Reklama

Přidat komentář