Reklama

NOHA V SÁDŘE

Denisa (St, 21. 5. 2008 - 11:05)

Ahojky Ali,jsi moc hodná že si se mnou budeš psát dál.Noha mě pořád dost bolí,opět jsem spala s podloženou nohou.Chodidlo mě svědí úplně šíleně,drátkem se dostanu jen kousek pod prsty a dál už ne.Prstama mám hýbat ale vůbec mi to nejde,nahoru trošku a dolů to stejně nejde proože mám pod prstama sádru.
Doufám že ti to dobře dopadne a nohu pořádně vykoupeš.Mě už ta noha velice slušné smrdí takže do toho konce června než mi sádru sundaj to bude peklo.
Měj se moc fajn a držím palce.Ahojky a těšim se.'

Ivan (Út, 20. 5. 2008 - 16:05)

mno měl sem partnerku co měla nohu v sádře a bylo to s ní super milování..ahojky..'

Ivan (Út, 20. 5. 2008 - 16:05)

mno měl sem partnerku co měla nohu v sádře a bylo to s ní super milování..ahojky..'

Alča (Út, 20. 5. 2008 - 16:05)

Ahojky Deni,budu sem chodit,abych tě mohla povzbuzovat,aby ti to utíkalo:))Já si nehty taky nelakuju,ani na těch rukou,takže v tom bysme si rozuměli:)To je škoda,že tě to tak bolelo,to já se v noci různě točím,ale nějak extra to nebolí ani to nepodkládám.No zítra se uvidí,už se těším,jestli mi to sundají a bude to ok.Hlavně na to až si tu nohu dám pěkně do vody:)))Tak se měj zatím hezky,páčko'

Denisa (Út, 20. 5. 2008 - 12:05)

Já si nehty nelakuju na rukou natož na nohou.'

Tom (Út, 20. 5. 2008 - 12:05)

Máte holky nalakované nehtíky na nožkách?
Líbí se mi nalakované nehtíky když koukájí z bílé sádry,krása..'

Denisa (Út, 20. 5. 2008 - 12:05)

Tak jsem se na dnešek moc nevyspala,noha mě dost bolela a tak jsem si ji musela vypodložit a spaní na zádech a navíc s podloženou nohou není zrovna ideální.Prsty mám dost nateklý,možná je to tou změnou počasí či co.
Vůbec ti Tomáši nezávidim,já mám sice nohu v sádře na 6 týdnů ale mám jen pod koleno a navíc s podpatkem takže to jde.
Ali,přeji ti at ti to dobře dopadne.Asi už sem psát nebudeš co?Škoda...'

Alča (Po, 19. 5. 2008 - 17:05)

Ahojky všem:) Tomáši,já prasklou sádru nemám,teda teď trošku nalomenou vepředu,ale nepsala jsem to sem:)Deni,já právě tu sádru moc napevno nemám,jsem ji zkoumala a myslím,že ta ženská co mi ji dělala,to pěkně odflákla.Naštěstí jsem to neměla přímo zlomený,tak snad s tím žádné potíže mít nebudu.Ve středu ráno jdu do nemocnice,tak doufám,že už mi další sádru nedají:) Tomáši tobě hodně sil,protože dalších šest týdnů,bez podpatku,u mě by to byla smrt:) Deni tobě do toho konce června taky dost sil:)Tak se mějte fajn a pěkně odpočívejte:)))'

Tomas (Po, 19. 5. 2008 - 17:05)

Ahojky vsem, tak co sadry? Ja byl dneska na kontrole, no a reknu vam nic moc, doktorka to zrentgenovala, sundala sadru koukla na to a rika sestre, dame znova sadru, ten otok se mi nezda, takze mam dalsich 6 tydnu:-(, aby to bylo v klidu mam nad koleno, takze jenom berle nebo lezet, zadny podpatek. Jak se tu nekdo ptal, myslim Klarka, jestli ti po 14 dnech muze rict, ze to chce jeste sadru, tak muze, me to dneska rekla, a to jsem to mel mesic. Je to pekny opruz. Jinak Alco, pokud mas prasklou sadru radsi si to nech presadrovat, kamosce taky praskla a normalne s tim chodila no a ted ma s nohou porad nejake problemy. Mejte se a pisnete.

Denisa (Po, 19. 5. 2008 - 12:05)

Ahoj Ali,dnes jsem byla na kontrole a sádru mi sundají 25.6 takže si sádru užiju ažaž.Já žádnou pletací jehlu nemám ale kámoška která měla nohu v sádře mi říkala o drátku z kola.Ale moc tomu stejně nevěřím,mám sádru dost napevno a na patu určitě nedosáhnu ničím.Chodidlo se mi hrozně potí takže už se začíná docela projevovat smrádek.Já spím se sádrou normálně a celkem žádný sádroviště v posteli nemám.Pořád mě ale tlačí ten malíček,kouká mi jenom půlka a dost to tlačí.Já dneska taky hopsala o berlích abych nezasvinila sádru,kámoška mě naštěstí hodila autem tam i zpět.Mám prý často hýbat prstama aby my nezakrněly,moc to teda nejde.Nejvíc mě štve že venku prší a stou sádrou nejde moc chodit venku.
Simčo určitě si s tou poškozenou sádrou zajdi k doktorovi dneska jsem byla svědkem jak doktorka jedné slečně vynadala že nepřišla s uvolněným podpatkem hned ale až po týdnu.Jen pro zajímavost,dnes jsem v čekárně napočítala 7 zasádrovaných nebo zadlahovaných nohou a všechno ženy.Doktorka říkala že jaro a léto je horší na úrazy než zima.Všichni chtějí sportovat a pak je to samá noha v sádře.
Mějte se fajn a písněte zase,já byla o víkendu u kámošky a taky mě internet občas zazlobí i doma ale jak budu moct tak písnu.Ahojky Denisa.

'

ivan (Pá, 16. 5. 2008 - 20:05)

trošku jste mi připomněli když sem měl nohu v sádře a chtěl se milovat s partnerkou..mno kdo to skudil,asi ví o co je to těžší než bez..ahojík..'

Alča (Pá, 16. 5. 2008 - 20:05)

Ahojky Simčo.To je teda pech,se sádrou a ještš padnout,ikdyž já už k tomu párkrát taky neměla daleko.Větší nerovnost do které jsem šlápla tou zdravou,tím jsem ztratila rovnováhu a málem padla.S tou prasklou sádrou nevím,možná když na to nešlapeš tak to nevadí,záleží asi jak hluboká je ta prasklina.Ale jestli půjdeš na nějakou kontrolu,tak uvidíš,co ti řeknou:)Jo jinak teď mě zrovna ta noha pěkně svědí:(( Je to práce:))Tak se měj taky moc fajn,Páčko'

Simča (Pá, 16. 5. 2008 - 19:05)

Ahoj Deniso a ALčo,musím s vámi souhlasit,mám nohu v sádře a děsně mě svědí celá noha,tak se škrábu pletacíma jehlicama,ale nic moc,podpatek na sádře bohužel nemám takže se belhám o berlích a to je snad ještě horší než s podpatkem hlavně jak říkáte,nejhorší jsou dlažební kostky a schody,no a když je mokro tak pozor na přechody pro chodce,včera jsem takhle přes jeden hopsala a naráz mě na tom bílém pruhu podjeli obě berle a už jsem se válela po zemi,takže mám prasklou sádru na patě a nevím co s tím.Tož mě někdo písnite kdo má podobnou bolístku'

Alča (Pá, 16. 5. 2008 - 19:05)

Ahojky Deniso,no to svědění je hrůza,člověk na to nesmí myslet,jinak by si tu nohu snad uříznul:)) Mě už spíš začíná bolet koleno,jak se snažím s tou nohou chodit a asi to neumím:)Jo na to svědění používám jehlici na pletení,je celkem šikovná:)Ponožku nemám,jen do postele silonku,abych tu sádru neměla všude.Mám tu sádru osm dní ale zatím ani nesmrdí:)))Už se těším až mi to sundají,doufám,že to bude OK.Tak se měj krásně a zase třeba písni:))Páčko'

Denisa (Pá, 16. 5. 2008 - 14:05)

Tome,já nenosím ponožku ani na té zdravé noze natož abych si ji dávala na tu zasádrovanou.Koukají mi stejně jenom prsty.
Smrádek teda bude...'

Návštěvník (Pá, 16. 5. 2008 - 14:05)

teraz v lete, to by bol smrádeček'

Tom (Pá, 16. 5. 2008 - 14:05)

A nosíte holky na sádře ponožku?'

Denisa (Pá, 16. 5. 2008 - 14:05)

Ahoj Ali,tak jsem dnes prubla chůzi bez berlí jen na podpatku a celkem mi to jde.Máš pravdu že po kostkách se s tím podpatkem chodí fakt mizerně,taky jsem zaškobrtla.S tím cukáním a brněním s tebou souhlasím a to svědění je teda síla,mě děsně svědí chodidlo a nemůžu se tam s ničím vůbec dostat.
Ráda si s tebou zase písnu.
Měj se moc fajn.Ahojky.'

Alča (Čt, 15. 5. 2008 - 14:05)

Ahojky Deniso,6 týdnů ti nezávidím,já ji mám týden a jsem z toho zničená.Obyčejná chůze po náměstí je utrpení,podpatek mi podkluzuje nebo se naopak neprotočí jak má,chudák koleno :)Někdy mi v té noze cuká,jindy se mi zdá že brní,nedej bože když mě svědí:)Taky umí pěkně zabolet,Dnes se mi zdá,že je mi ta sádra obzvlášť malá:)Tvoje prstíky lituju ale až budeš moct došlápnout na ten podpatek,bude to lepší.Ono skákat po schodech po jedné a k tomu mít na druhé takové závaží,není nic moc.Tak se měj fajn a písni,jak se daří,připadá mi,že se to líp snáší,když si o tom máš s kým napsat:))Páčko'

Denisa (Čt, 15. 5. 2008 - 12:05)

Ahoj holky,taky mám nohu v sádře.Na rozdíl od vás ji ale budu mít minimálně 6 týdnů.Včera jsem dostala podpatek a ještě dneska na sádru nesmím došlápnout,ale na sluníčku to schne a tvrdne skvěle.Moc se těším až nebudu muset skákat o berlích.
Hrozně mě ale tlačí prsty,malíček mám úplně otlačený.'

Reklama

Přidat komentář