Reklama

Cervikální dystonie

Iveta (Ne, 3. 5. 2020 - 22:05)

Dobry den,mam toeticois hlava se mi hodne staci v levo uzne to omezuje i v praci u myti nadobi uz silham.A na velke vysezreni teprve pujdu ale nabizi mi botox.Mate nejake rady pros jak s t zit a pracovat.Nebo jestli sou nejake prasky.Diky

Lenka (Út, 28. 4. 2020 - 22:04)

Na tuto nemoc by měli dát pid, protože nikdo si neumí představit, jak ty lidi trpí bolestí, butolox pomůže na měsíc a bolesti mám zase, je mi 50 a už jsem že všeho otrávená

Honza (St, 29. 4. 2020 - 07:04)

Mate někdo problémy ze se vám nechce mezi lidi ven? Nikdy mě tohle nepostihlo a teďka se mi stalo už kolikrát.Je to ještě dystonie?

Iveta (St, 8. 4. 2020 - 19:04)

Dobrý den, mam torticolis nemate nekdo skusenostii s, bylinkami jake sou vhodne kvuli krecim.

Návštěvník (St, 11. 3. 2020 - 18:03)

Bylo mi receno ze mam torticolis a cekane vysetreni a pichani botoxu a toho se pojim.Muzete mi prosim nekdo rict vase skusenosti.Dekuji

Linda (St, 11. 3. 2020 - 19:03)

Vůbec se botoxu nebojte je to jenom takové nepříjemné štípnutí. Často se stává že lékař musí dávku vychytat postupně. Vždyť tolik lidi na nej chodí. Není se čeho obávat. Mě pomohl moc, mužu pracovat úměrně nemoci. A odkud jste?

Návštěvník (St, 11. 3. 2020 - 23:03)

V to dela dobre ? Jak velke mate problemy mne se hlava staci vlevo uz mi to vadi v praci a vysetreni s tema jehlickama mne tepr ceka jak sou ty nervy porusene.tak nevim

Návštěvník (Čt, 12. 3. 2020 - 15:03)

Spoustě pacientů to pomáhá a bez Botoxu by fungovat nemohli. Někteří zkouší i jiné alternativy a pokud se jim daří alespoň částečně dystonii zmírnit moc jim fandím. Sama zkouším myslím ze!všechno možné , jen aby mi bylo o trochu lépe.

Návštěvník (Čt, 12. 3. 2020 - 20:03)

Dekuji za odpověď je to velky problem a hlavně naucit se s tim zit.Kdo nepozna tak neuveri. Preji at je lepe ja a.tim taky valcim a hlavne mam rothozenou psychyku a nev jak s tim naložit.

Anonym (Út, 17. 3. 2020 - 06:03)

Kam chodíte na Botox, když jste od Podebrad?

Návštěvník (Čt, 12. 3. 2020 - 19:03)

Dekuji za odpověď je to velky problem a hlavně naucit se s tim zit.Kdo nepozna tak neuveri. Preji at je lepe ja a.tim taky valcim a hlavne mam rothozenou psychyku a nev jak s tim naložit.

Návštěvník (St, 11. 3. 2020 - 22:03)

Sem z Podebrad

Alžběta (St, 11. 3. 2020 - 19:03)

Na botox rozhodne ne, to uz se z toho nikdy nedostanete,umrtvy vam svaly, napište mi email na [email protected], dam vam telefon na meho fyzioterapeuta, za pul roku, rok vas z toho dostane. Jeste nemate mrtvé svaly od botoxu, takze je tu 100% jistota na vyleceni. Muj fyzioterapeut se zabyva hlavne jen na torticolis. Je nejlepší v Česku, nikdo jinej to neumí

Default User Image
Aya (Pá, 20. 10. 2023 - 18:10)

Totální nesmysl 

Lenka (Pá, 13. 3. 2020 - 07:03)

A můžete nám napsat jméno fyzioterapeuta?

Návštěvník (St, 11. 3. 2020 - 23:03)

Poslala sem email nev jestli spravne. Sem od Podebrad.Rekla mi to pani doktorka z bezneho vysetreni na neuroogii.A ted mam jit na vysetreni tema jehlckama a pak se rozhodnout.

Anna (St, 11. 3. 2020 - 14:03)

Mne je 24,nedodelala jsem skolu, nemuzu pracovat, po botoxu jsem ztratila hlasivky. Nemuzu delat nic, stat se o me nepostara. Botox v katerinsky po pul roce. A 3 mesice trpet. At si to strcej do prdele. Bud trpět celej život, nebo stisknout zbraň, aby už navždy bylo ticho

Anonym (St, 11. 3. 2020 - 20:03)

Aničko, na facceboku je skupina Česká skupina pro dystonii, určitě napište někdo vám rád poradi. Taky už několik pacientů chodí pravidelne po 3 měsících, protože si proste začali stěžovat. Je vás hodně, kdo tam chodí. Sepiste dopis a pošlete někomu z lékařů.

romana (Pá, 28. 2. 2020 - 17:02)

...ať je vám to ku prospěchu a přeju úspěch. Hmm zajímavá reakce. No tak ať každý dělá tak, jak myslí. Buď chcete pomoci a nebo ne, já jsem udělala dost.

Mila (Čt, 20. 2. 2020 - 17:02)

Zdravím po dlouhé době dystoniky. Romčo, přeju úspěch...

Reklama

Přidat komentář