Reklama

Ariana a Raven

kajka. (So, 21. 6. 2008 - 14:06)

jsou prý hodně drahý.

Návštěvník (So, 21. 6. 2008 - 13:06)

zlatokopové

Judita (So, 21. 6. 2008 - 13:06)

Neznám nikoho lepšího v esoterice
než jsou Ariana+Raven. Bravurně propojují Toerii s Praxí.

Judita (So, 21. 6. 2008 - 13:06)

Web :www.argoni.com
kurzy Tarotu + Magie života, Tantra
každý den vychází na Super.cz odpověď na dotazy
ohledně Sexu a vztahů

Robert (Pá, 13. 6. 2008 - 16:06)

Tato dvojice je moc zajímavá. Nevíte, jestli je možné poznat je osobně? Dělají nějaké kurzy?

nevar (Ne, 18. 5. 2008 - 07:05)

Policajt zasřelil chlapa a jeho psa, udělal dobře, policajti jsou přeci záruka bezpešnosti, že ano.

Koule (Ne, 18. 5. 2008 - 02:05)

Na jejich stránkách mívali dost slušný horoskopy na každý den, ale teď to nějak flákají...

marie (Ne, 17. 2. 2008 - 18:02)

Myslim, ze odpovidaji velmmi dobre na jejich internetove odpovedne a hlavne k veci, jsou jednim z mnoha, ale na rozdil od jinych jsou jejich odpovedi inteligentni a vecne psane srozumitelnou reci a zapadajici do realneho sveta. urcite se nasli a preji jim mnoho uspechu.

Michal (Út, 4. 12. 2007 - 10:12)

Mně se jejich fotky docela líběj...

Cecilka (St, 28. 11. 2007 - 17:11)

Mne sú tie mená nejak povedomé. Niekedy po revolúcii bola v telke nejaká diskusia. Hlavná diskutujúca bola blondýna s dlhými vlasami a ve?kými kozami ( poprsím :20:) a diskutovala nielen o magii, ale aj o tom, ako ju za tie kozy vysmievali v triede a ako ju niekto znásilnil, a ona potom svoje ja našla v magii. Volala sa tuším Ariana.
V hladisku bol chlap, tmavé vlasy, okuliare - jej manžel, ale pripadal mi starší a taký južanský týpek. Viem že mal čudné meno. A oni dvaja sa vraj našli vďaka magii so zrkadlami, čičo.
No a tiež tam rozoberali sex a tuším ich fotil Saudek.
Neviem, či ide o ten istý pár, ale mne vtedy pripadali ako nevybujačení erotomani...:)))

Barčaa (St, 28. 11. 2007 - 17:11)

Tak teda nevím, když tak o tom přemýšlím, připadají mi taky jako podvodníci...navíc jsem je tuhle viděla v Tv, kde praktikovali jakýsi rituál lásky.
Už jsem to někde říkala, zahrávat si s magií, dokonce jen po internetovém kursu, je hazardování...aspoň toto by měli oni dva vědět.

Koťátko (St, 28. 11. 2007 - 17:11)

Hezký večer všem, já se jich musím zastat. Byla jsem třikrát u Ravena, naposledy před 5 lety, a to co mi předpověděl, mi vyšlo. Sice s nějakým zpožděním, ale vyšlo, ten čas oni asi špatně odhadují. Tenkrát jsem platila 600 za hodinu, ale ptal se mě,jestli s cenou souhlasím. Znám více lidí, co u nich byli spokojeni. Jednou jsem zkusila Dagmar Kludskou, poprvé docela dobrý, podruhé mě po 5 minutách vyhodila s tím, že jí bolí hlava... Skoro nic mi neřekla, ale peníze si vzala. V životě bych k ní už nešla. Jinde jsem zatím nebyla.

Ema (St, 28. 11. 2007 - 16:11)

Já jsem u nich byla asi tak před rokem s kamarádkou v ten samý den. Žádná z nás neměla z výkladu dobrej pocit, nebylo tam jakékoliv napojení... Neustále jsem poslouchala o svém zdraví, na co si dát pozor...Myslim, že dneska už je dost dlouho po tom, aby se cokoliv z karet splnilo, ale opravdu se nestala ani jedna věc, jak mně, tak mé kamarádce,dokonce mi ani výklad nepomohl v jakémkoli rozhodování co s budoucností. No, nevím, nezávidím jim, ale opravdu negativní reakce slyším z hodně stran...

Tak znova (Út, 21. 8. 2007 - 10:08)

text

henryk (Po, 20. 8. 2007 - 21:08)

ti dva jsou naprosto vynikající.tak nádherné bláboly se jen tak nenajdou.
úžasná humoristická pojednání.jen tak dál,dál,vzhůru k astrálním zítřkům ča ča

Cestovatel živo (So, 5. 5. 2007 - 15:05)

V Zivotě si člověk vždycky musí poradit sám.Nikoho nepotřebovat,na nikom nebýt závislý.Najít si práci,ve které bude pohoda,a naučit se žít z peněz,které z toho bude mít.To je štěstí.Zit skromný,neuspěchaný život,a vždycky si říkat.Nějaké problémy.Stejně v 8O letech třeba už tu nebudu,a druzí mě vymažou ze svých pamětí.Tak-kašlat na všechno

Vanessa (Pá, 4. 5. 2007 - 22:05)

Na druhou stranu: najde se dost lidi ochotnych nechat se obrat, tak proc ne? A + R nejsou prvni ani posledni, a tihle dva jsou alespon stale slusni.

Tony (Pá, 4. 5. 2007 - 21:05)

Závist? Závidí nám snad laghi, že on naletěl a my né????:)))))

laghi (Pá, 4. 5. 2007 - 20:05)

lidi z vás mluví závist...

kAZISVĚT (Pá, 30. 3. 2007 - 11:03)

DAL BYCH JIM POŘÁDNOU PRÁCI OBĚMA AT POZNAJÍ JAKÝ JE ŽIVOT.TY JEJICH ŽVÁSTY ZA KTERÉ SI NECHÁVAJÍ PLATIT TAK VYSOKÉ SUMY JSOU JEN PRO BLÁZNY ,KTEŘÍ NA TO NALETÍ.VELKÝ BIČ A MALÝ DVOREK BY POTŘEBOVALI OBA DVA!

Reklama

Přidat komentář