Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Pá, 10. 1. 2020 - 23:01)

No napsal(a) si to uplně přesně.Já to takhle neumim napsat ale dobře uvnitř vim že máš pravdu.Tovíže já nemam moc toho co říkat a tak se snažim reagovat na to co říká on a sama pak povídam jen když se zadaří a začnou mi chytat myšlenky,mluvim pak třeba o jídle o nákupu,o naší situaci,o těch bytech,o společných kamarádech,o sousedech,o dětech,o sobě jak mi bylo o něčem co sem kde četla a tak.No asi moc zajímavýho toho neni ale on je někdy rád že aspoň něco mluvim.Jen ho nebaví když o nějakej jednej věci mluvim dlouho a furt dokola.No příští týden se zas pujdu ptát po Restauracích.

Miluna (Pá, 10. 1. 2020 - 21:01)

Příspěvek 19:20 psal že o práci nikdo nepíše.Tam má být jiná rada.Potřebovala bych aby to ve vztahu fungovalo dál jako mi to funguje poslední měsíc.A po tom co sem tady rozepsala víte co máme už se Sergejem za sebou,myslim ty krize a najednou teď je to krásný,tak proč? Co je jinak??? Sama tomu nerozumim než změnu v tom že sem díky práškum v klidu a pak sem cítim spokojenější a on je ze mě spokojenej pak taky a dává mi to dost najevo.Vrací mi moje spokojený klidný chování.A ja se ptam jak si tohle udržet.Nebo mi to udrží prášky??? Ja totiž sem ještě sama na sobě nezjistila jestli ty pocity nespokojenosti jsou moje povaha nebo všechno to byla jen porucha a práškama sem vyhrála a budem na tom se Sergejem líp.To asi ukáže až čas.

? (Pá, 10. 1. 2020 - 20:01)

Ale fuj, takové škaredé slovo, Miluna bude mít zase celý víkend zkažený migrénou.

Miluna (Pá, 10. 1. 2020 - 20:01)

To já bych právě potřebovala poradit od vás co dělat aby nebyl stereotyp v životě.Nevim co dělá proti tomu třeba Kača? Tak dobře jí neznam a ani teda nevim jestli stereotyp s partnerem pociťuje.Já můžu se tak pokusit pro nějaký výlety s nim ale dál už mě nic nenapadá.

Návštěvník (Pá, 10. 1. 2020 - 20:01)

práce, Miluno, práce. Potřebuješ ji jako sůl. Nejlepší lék na nudu

Návštěvník (Pá, 10. 1. 2020 - 20:01)

práce, Miluno, práce. Potřebuješ ji jako sůl. Nejlepší lék na nudu

Návštěvník (Pá, 10. 1. 2020 - 20:01)

práce, Miluno, práce. Potřebuješ ji jako sůl

Návštěvník (Pá, 10. 1. 2020 - 19:01)

Na ty vzruchy.

Miluno (Pá, 10. 1. 2020 - 19:01)

odpověz prosím. Co děláš pro to abyjsi žila podobně jako Káča nebo Andrea a nezačínej s migrenou prozatím o práci nikdo nepíše

Miluno (Pá, 10. 1. 2020 - 19:01)

dej teď sex stranou myslím stereotyp v životě, co pro to děláš?

Miluno (Pá, 10. 1. 2020 - 19:01)

chtěla bys žít jak Káča a Andrea a co bys změnila ted na svém životě, aby jsi neměla pocit stereotypu? Stereotyp jde změnit co pro to děláš? Napiš co.

Návštěvník (Pá, 10. 1. 2020 - 19:01)

Čeká na Otu.

Miluna (Pá, 10. 1. 2020 - 18:01)

Jo to sem psala aby tam byl ten základ jako u nich.Tipuju podle co psaly že se doma asi nehádaji?? Ale nevim jak to maji v posteli s jejich chlapama.Jestli jsou spokojený.Já spokojená sem ale nasral mi ten dědek s kecama,jak sem psala aby ženska nebyla jen Svíčková které se časem ale přejí.Já u něj žádný přejedení necítim ,spíš jak se mi stal opak a člověk zjistil že ta nevěra byla zbytečná a k ničemu i když to teda bylo hlavně dotyčnýho malou výbavou a když byl dotyčný na mě tak mi to zarazilo jaká to byla slabota ten průnik a přírazy,uplně se ztrácel a sem ho pozorovala a hezkej kluk jinak ale spojení o ničem.Jirka,Denis,Sergej mě těma penisama tak rozmazlili že já už ty menší chlapy necítim,nebo už mě to s nima nebaví když jednou poznáte takový vybavenější který krásně tam tlačí tak už se nechtěji menší.To Jirka,Denis,Sergej tam dělaji ten stejnej pocit kterej miluju,to plný naplnění a tlačení.Neni v nich rozdíl.Jen Sergej je vylepšenej tim že to chce častěji a že miluje když mam krajkový kalhotky a hraje si s nima na mě rád.To Jirkovi šlo nejvíc o prsa.No chci být v základu jako oni ale jak to tak v pěknym udržet aby to bylo tak jak to je teď poslední měsíc.A aby nevznikal stereotip,aby mi to dělalo spokojenou i jeho.Aby na mě nechodili potřeby vzruchů.A kdyby přeci jen přišli tak kde je mam brát ty vzruchy?? Nevim jestli Kača tohle někdy má potřeby vzruchů.Andy asi nemá si myslim.

Návštěvník (Pá, 10. 1. 2020 - 17:01)

Ota za 28kč mě rozsekal:D A Miluno tak to nech na Sergejovi.Sama Otu nezvi a nech to na Sergejovi ať se rozhodne sám.

Miluna (Pá, 10. 1. 2020 - 16:01)

14:33 a 15:12,timhle pohledem sem nad tim nepřemýšlela ale jde o to že je to trošku jinak a samotnýmu Sergejovi se to nějak zalíbilo ale snese jen Otu.Říká o něm že je osamělej chudák.A tak ani nevim co by mi Sergej řekl kdybych řekla že už Otu zvát nechci.Už mam Sergeje doma a zase se rozpovídal o práci a mluvil i o nadřízenejch a pak i o sekretářce a i to mě tajně vadí.Vim o ní podle popisu že je to taky vysoká blondýna a tak člověk přemýšlí jestli se mu třeba nelíbí ale je mi to blbý se ho zeptat.

Miluno (Pá, 10. 1. 2020 - 18:01)

Jste partneři a když řekneš, že tam Otu nechceš, tak by to měl respektovat. Chudák, nechudák. Za chvilku vám bude Ota poroučet ve všem. To jsi takovej slaboch, že nedokážeš říct, že tam Otu nechceš? Taky budeš jednou čučet, až Sergej řekne o ženský že je chudák tak jí vzal domu. Ale tvoje věc, potom si tady nestěžuj.

:) (Pá, 10. 1. 2020 - 17:01)

Miluno, nepsala jsi, že bys chtěla žít jako Andrea a Kača?

JOJO (Pá, 10. 1. 2020 - 18:01)

Andrea ani Káča si nezve nikoho k sexu, tak se jim Miluna zdaleka nemůže rovnat. Miluna je slaboch.

Miluno (Pá, 10. 1. 2020 - 15:01)

taky jsem toho názoru, že máš kopnout Otu do prdele. Je čím dál víc dotěrnej, dokonce si už diktuje jak má vaše setkání probíhat. Nadělá ti nepříjemnosti, to mi věř. Padneš zase dolů. Sergej ho bude mít za chvíli plný zuby a bude mela, stojí ti to za to?

ale no tak, (Pá, 10. 1. 2020 - 15:01)

Otik nabízí peníze a na to Miluna slyší vždycky

Reklama

Přidat komentář