Reklama

Ariana a Raven

Květa (So, 11. 1. 2020 - 19:01)

I přesto ve tvém pomýleném, mám tě ráda Návštěvníku.

Petra (So, 11. 1. 2020 - 17:01)

Díky Mirko. Já taky jednu podobnou paní znám věk 63, ale na tu letí hlavně mladí kluci. Neustále ji někde nahánějí, zvou na večeři, na skleničku apod. A ona se přitom cítí trapně a říká, že by chtěla vrstevníka.

Mirka (So, 11. 1. 2020 - 19:01)

Mila Petro. Ona byla takový typ asi jako Jana Švandová, taková udržovana panička, krásně oblečená, sem tam malý zakrucek, když ji něco už na obličeji padalo. Ale je jasný, že měla nějaké to charisma, co na chlapy působí a to některé ženy mají dlouho. Věřím, že ta tvoje paní by chtěla vrstevníka, ale to je těžké, už je v tomto věku přebráno. Ty, co mají chlapy, co za něco stojí, ty je jen tak nepustí. :-) Ale nechce to házet flintu do žita, herečka Stella Májová ( teticka z Ameriky z filmu Zítra to roztočíme drahoušku nebo jak se to jmenovalo) se vdala po 60 do Ameriky za bývalého spolužáka s tučným kontem. A zemřela tam spokojená v bohacske čtvrti. Neříkám, že se to podaří každé, ale naděje umírá poslední. Myslím, že je dobré investovat do zevnějšku a působit upravene a zensky. Nekaslat na to.

Květa (So, 11. 1. 2020 - 15:01)

Ano jsem skvělá,jsem Bohyně,co pomàhà.

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 15:01)

Jak to tady někdo psal, Kveta, kdyby se prezentovala jako zralá dáma na úrovni, tak si z ní nikdo utahovat nebude, ale ona se představuje jako mladá holka a to je to, co lidi vytáčí. :-)

Mirka (So, 11. 1. 2020 - 15:01)

Ona to byla ta šedesátiletá kočka udržována damicka, chování, figura, hadry, podpatky, prádélko, kosmetika, prostě nerezignoval na své ženství a o tom to asi je.

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 15:01)

Ale prdlajs. Od padesáti nahoru už to jsou jen báby od sporáku.

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 15:01)

Tak to neznáš Arouška. Padesátiletá mazlivá kočička, a šuká jak ďábel, Je vidět že jsi o hodně ochuzen.

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 15:01)

Ale jo, výjimky existujou. Ale ostatní..škoda slov.

Mirka (So, 11. 1. 2020 - 14:01)

Majitel hotelu

Roman (So, 11. 1. 2020 - 13:01)

Já nevím co je na tom špatný bejt stara baba? Přece stará bába přes padesát nemůže konkurovat mladý holce, tak to prostě je. Já to nevymyslel, to příroda.

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 14:01)

Není na tom nic špatného. Já jsem padesátka a užívám si to. Mladá jsem už byla. Bylo to fajn, ale teď je to skvělý. Vždyť vy, starý chlapi, to znáte.

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 13:01)

Ty idiote, padesátiletá není stará baba, ale zralá žena. Mladé holce nekonkuruje, ani mladá holka jí, protože každá má své specifické půvaby. Tělo se mění, ale šarm zůstává. Buď ho žena má nebo ne, bez ohledu na věk.

Mirka (So, 11. 1. 2020 - 14:01)

To máš pravdu, moje kamarádka měla kamarádku a za tou se táhli chlapi i v šedesáti. Byla to udržována kočka a nevěděla kam dřív skočit. V Itálii bydlela zadarmo, protože její milenec byl majitel. Mně bylo v tu dobu nějak přes třicet a protáčely se mi panenky při těch historkách, protože toho bylo hodně. Když jsem si chtěla zvednout náladu, tak jsem se zeptala...a co Maruška? A už to jelo....:-D

Petra (So, 11. 1. 2020 - 15:01)

Ahoj Mirko. A kolik bylo těm mužům, co se zajímali o Marušku?

Petra (So, 11. 1. 2020 - 15:01)

Ahoj Mirko. A kolik bylo těm mužům, co se zajímali o Marušku?

Mirka (So, 11. 1. 2020 - 17:01)

Ahoj Petro. Ti, co se zajímali o Marušku byli mladší, vrstevníci, starsi, všechno jedno, ale jak říkám, to byl zřejmě případ z tisíců, no. Ale tahle moje kamarádka s ní byla v lázních, taky na to nevěřícně zírala. To víš, když je člověk mladý, tak si myslí, že mu patří svět a nechápe jak je tohle možné, aby nějaká šedesátka přitahovala chlapy. :-)

55 (So, 11. 1. 2020 - 18:01)

:)

Mirka (So, 11. 1. 2020 - 15:01)

Nějak kolem 80ti let.

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 13:01)

To je pravda, jediný problém je v tom, že Květa se pořád prezentuje jako mladá holka a přitom už mladá holka není. Kdyby se prezentovala jako zralá žena bylo by to lepší pro její image a dlouhodobě i pro její výdělky. Ani by ze sebe nemusela dělat nějakou velkou dámu.

Reklama

Přidat komentář