Reklama

kakání partnerky

Pavkol (So, 21. 9. 2019 - 15:09)

krásný zážitek

Pavkol (Ne, 18. 8. 2019 - 18:08)

dneska je divná doba. že se chce málo kdo předvádět chápu ale někdo má problém se o tom i jen bavit

Holka z venkova (St, 24. 7. 2019 - 23:07)

já jsem šla s kámoškou z návštěvy a šly jsme městem a já musela tak nutně, že jsem to už chtěla udělat do kalhotek, ale měla jsem kratší sukni naštěstí a tak jsem si říkala, že by to nebyl velký trapas, ale nebylo kde, nakonec jsme zaběhly do průchodu a dvora, ale to už povolilo a kalhotky byly okamžitě plný řídkým svinstvem a vůbec to nezadržely a šlo to přes ně na zem a já se doslova pos.... v průjezdu na bobku do nich. Kámoška odněkud přitáhla konvici s vodou a já jsem se mohla alespoň trochu upravit a kalhotky jsem hodila do nedaleké popelnice. Skončily jsme u kámošky doma a já hned vběhla do koupelny a důkladně se umyla, ale ještě jednou jsem musela na mísu hned vedle a kadila jsem další průjem,ale už bezpečně tam, kam to má vytéct z prdelky.

Pavkol (St, 31. 7. 2019 - 08:07)

prosím holku z venkova o zážitek kdy to bylo normální tuhé a pevné

Andrej (So, 27. 7. 2019 - 00:07)

Máš ešte nejaku príhodu ,keď si kakala pred kamoskou ?

Návštěvník (Út, 9. 7. 2019 - 15:07)

Taky jsem se pokadila do kalhot kdyz jsem byla venku a když nebyl kde záchod tak jsem měla strašný křeče a tlak ale naštěstí to neviděl můj přítel

Pavel (Pá, 5. 7. 2019 - 07:07)

Včera odpoledne v dolních vítkovicích na Beats for love jedna holčina kadila u křáku a blila u toho. Pánové to byla síla! Tohle jsem ještě neviděl. Fičelo to s ní na obě strany teda silnými proudy.

Pavkol (Pá, 5. 7. 2019 - 16:07)

tak kakání bych vidět chtěl ale blití asi ne a hlavně včera jsem měl sám takovou hnačku že nevím jestli raděj nezůstanu i video a foto verzí jestli bych to chtěl vidět v reálu stejně by mi málo která na to kejvla (samozřejmě mám na mysli poouze čůrání prdění a kakání pevné stolice to mi s píš projde voyeurismus při sprchování a hlazení zad prdelky ňader a broskvičky

Návštěvník (Pá, 5. 7. 2019 - 05:07)

miluju si zajed za známou a přecpem se v pátek pikem a do ne. prcame a smrad s hoven a to čvachtání a řev sprostych slov slyšeli jednou naši a máma mi řekla co když mě petra udá.. hhhhhhhh... ... - tři dny u mě pro krásnou holku platí = 30 tisic kc

Návštěvník (Pá, 5. 7. 2019 - 05:07)

miluju si zajed za známou a přecpem se v pátek pikem a do ne. prcame a smrad s hoven a to čvachtání a řev sprostych slov slyšeli jednou naši a máma mi řekla co když mě petra udá.. hhhhhhhh... ... - tři dny u mě pro krásnou holku platí = 30 tisic kc

Iva (Po, 29. 4. 2019 - 20:04)

Chodili jsme většinou do kadibudek kterych bylo na jedne zahradě i víc,nebo na louku do trávy.Bylo nam tak 5-11 let.Tos dobře trefil Pavliku a myslím že jsem to už na tehle strance psala,že jsme soutěžili kdo jakou dlouhou šišku vykaká nebo množství kdo jak velkou hromádku naklade.

Pavkol (Po, 29. 4. 2019 - 19:04)

a soutěžili jste v množství například? ivo?

Martin (Pá, 26. 4. 2019 - 15:04)

Baby kakali ste aj pred kamoškami ?

Iva (Pá, 26. 4. 2019 - 20:04)

Martine,mám hodně zážitků z detství kdy jsme s kamoškami společně kakaly ještě jako male holky na základce,ale bylo to hlavně o prázdninách u babičky a užily jsme si kopec srandy,bylo fajn.

Marin (Pá, 26. 4. 2019 - 22:04)

A kde ste chodili kakat?...kolko ste mali vtedy rokov ?

Honzík (Út, 19. 3. 2019 - 16:03)

Máte rádi erotické fanfictions, kde Hermiona nebo Ginny čůrají či kakají?

Scatlover (Po, 18. 3. 2019 - 12:03)

Já bych to její hovno ošukal a postříkal, vyhonil bych si s ním ptáka, vyvalel se v něm, rozmazal si ho po těle a ten stůl očistil vlastním jazykem a její prdel samozřejmě taky

Pavkol (So, 27. 10. 2018 - 10:10)

Zdravím tě Honzíku.To je...jsem rád že lidi jako Iva existujou málokterá holka se o tom dokáže bavit tak ochotně jako ona

Viktor (Po, 22. 10. 2018 - 01:10)

Bezva diskuse. Já se přiznám že mě vzrušuje se podělat ale i když se podělá nějaká pohledná žena :-)

Iva (Pá, 5. 10. 2018 - 21:10)

Asi tak, nejspíš máš fakt...Zdravím tě Honzíku.To je pravda že trávení masa probíha delší dobu než trávení rostlinne potravy,cca 4-5 hodin.A většina vegetarianů nebo veganů ti řekne,že maso je k ničemu,že je víc na škodu než ke prospěchu,a vegan ktery kromě masa odmíta jakykoliv živočíšní produkt jako vejce,o tom ti řekne že takova smradlava hmota taky není ke prospěchu,o mléku ti řekne že zahleňuje,o medu že je zdrojem alergenů.Ale to by bylo na dlouhou diskuzi a vybočení od tematu,přesně jak říkaš.A holt každy jsme jiny,ne každemu prospíva vegeterianska strava.Objevily se diety ktere jsou specialní zvlášť pro každou krevní skupinu.Třeba nositele krevní skupiny 0 preferují maso.Měli jsme pacienta,který se živil vyhradně tím co papají ptáčci,různa semínka, zrníčka ze kterych si dělal kaši a diagnostikovali jsme mu zanět dvanatníku a taky si myslel jak se zdravě stravuje,jak se cíti fit i když mu už bylo 60 let.Takže je to relatívní a diskutabilní.Závěrem jen tolik,každa stolice má svoje charakteristike aroma,jak vegetariana,tak masožravce.Lojzo,co si vzpomínam,kakání v přírodě jsem zažila na vyletě,kdy mi bylo 17 let a byli jsme s partou stanovat,kakat jsme chodili do blízkeho lesa.Ale pokud myslíš na zážitek společneho kakání,tak to ne,každy tam chodil sám.Já jsem si taky sve kakáníčko v přírodě užívala sama.

Reklama

Přidat komentář