Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

to je fakt (St, 8. 1. 2020 - 20:01)

a Sergeje to stojí celou výplatu :)))))

Miluna (St, 8. 1. 2020 - 19:01)

No jo tady za tu sračku se člověk moc neuživí.A německy znam jen Haló,du bist schwain a dasis good..A Aj,cvaj,draj,fír,finf,zex,zívn,acht noin,cen.Já se učila anglicky tam už je to lepší ale stejně se nedomluvim.Ještě se mi z barů nabízelo pár jinejch ukrajinců,rumunů a bulharů na brigádu aspoň osahat a vyhonit atd..že bych domu taky donesla nějaký prachy ale nevim no,nechce se mi do toho aby se to na mě neprofláklo a Sergej to nezjistil,to by bylo zle.I když co sem myslela že nějaký chlapy nezná tak se pak ukázalo že zase znal jiný který je znali atd..Je to taková síť mezi nima a já mu nechci ubližovat když nám to teď funguje a je hodnej na mě.

hahaha (St, 8. 1. 2020 - 20:01)

a hned by měla zahraniční brigádu.

Návštěvník (St, 8. 1. 2020 - 20:01)

Tak zkus něco v angličtině, když je lepší. To co jsi psala němčina není

Miluna (St, 8. 1. 2020 - 20:01)

Jenže já už nevim jak se to anglicky přesně píše.Vyslovit to umim ale psaní už si nejsem tolik jistá.How are you (jak se máš),Whats your name? (jak se jmenuješ),Where are your from? (odkuď si), I'm from here,from Písek (já bydlim tady,bydlim v Písku) How old are you (kolik ti je let),Whot is job (co pracuješ)...a pak čísla a nějaký slova a She is,He is (ona je,on je)..

Návštěvník (St, 8. 1. 2020 - 19:01)

Miluna prostě nezapadne do žádného kolektivu. Všude se cítí ukřivděná, a když jí chvíli bavila práce v nemocnici a to kvůli Denise, vyhodili jí pro napadení v pracovní době a taky tam byly nějaké nedocházky. V každé práci hledají hlavně spolehlivé pracovníky a to Miluna rozhodně není. Vydrží všude jen chvíli, podobně to má se vztahy.

Návštěvník (St, 8. 1. 2020 - 19:01)

Tak já nevim. Já jsem v ní viděla sebe. Že chodí příležitostně a jen brigádně.Já se tim uživim, že je to v cizině. Dělat to v Čechách za ten plat tak si pak taky nemůžu lebedit. Ale Miluna má k tomu dobrého partnera.

Návštěvník (St, 8. 1. 2020 - 19:01)

Co tam děláš? Miluna by v zahra nedělala nic co nechce tady. Je líná neskutečně,v tom to je. Jednou to zkoušela v pánským německým bordelu ale ani tam ji nechtěli

Tomik (St, 8. 1. 2020 - 19:01)

Miluna je neskutecnej hajzl ruce pryc

Miluna (St, 8. 1. 2020 - 19:01)

Kdybych byla hajzl tak by to vypadalo jinak! A co si ty zač!?? Kde si se vzal že furt mi nadáváš!!

Miluna (St, 8. 1. 2020 - 17:01)

zde, mimo jiné na sebe flákla, že koařlku pije, prášky neprášky. Nechápu, o co se zde pořád snažíte, nic se nezmění, zhola nic. Miluna si dál bude žít svůj vlastní život podle sebe a pracovat? Utopie.

Návštěvník (St, 8. 1. 2020 - 17:01)

Copak jste ještě za ty roky nepoznali že Milča je trochu na hlavu? :)

ne (St, 8. 1. 2020 - 17:01)

Milča není na hlavu, ona má naopak všechno pěkně sesumírované jak se všemu vyhnout, ale nestrádat. Normální člověk by myslel na to, aby měl zaplaceny pohledávky ( zdravotní pojištění ) a rozhodně by je nevyměnil za flašku nebo posezení v restauraci nebo plyncání benzínu na vyjížďky z nudy atd. To Milča se potom raději rozepíše o penále a zdravě naštve, jak život stojí za prd. Šťastná to žena :D

Návštěvník (St, 8. 1. 2020 - 17:01)

To sice jo.Ale cvok to je,to mi nikdo nevymluví:)

trochu? (St, 8. 1. 2020 - 17:01)

vždyt ona v té hlavně mimo šukačky nemá nic, vůbec nic.

kecáš (St, 8. 1. 2020 - 17:01)

bude ji mít plnou vody, jak ji tam ušima ve vaně nateče.

Lalla (St, 8. 1. 2020 - 17:01)

se směju jak magor,neeee

Lalla (St, 8. 1. 2020 - 17:01)

Už se vám nickaři někdy stalo, že jste chtěli napsat štěk bez nicku a za trest s vám to objevilo třikrát? hůůůůůů

ach joo (St, 8. 1. 2020 - 17:01)

raketa u Písku :-) ty bys potřebovala zapřáhnout do práce jako terapii. Roupama už nevíš co vymyslet. Jo, ve vaně je fajn. Tak se moc nerozmoč, děti budou chtít večeři :-)

pozorovatel (St, 8. 1. 2020 - 17:01)

Teď jsem koukal na seznam a ono to tam opravdu je.Obrázek s výpočtem doletu raket a nejdál z Iránu dolétne asi opravdu do Písku a v té ose dolu kolmo do Itálie a nahoru Praha,sever Čech,Polsko.

Reklama

Přidat komentář