Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Út, 7. 1. 2020 - 12:01)

A jaká pravidla máte na mysli? Podle kterých pravidel by měla Ariana žít?

Návštěvník (Út, 7. 1. 2020 - 12:01)

Nelhat, nepodvádět, nečit lidi kolem sebe! Možná by jste se mohla podivat, kdy začala doopravdy podnikat.

Návštěvník (Út, 7. 1. 2020 - 13:01)

To jste spíš měla napsat, že by měla být dobrým člověkem. Na nějaká pravidla Ariana nehraje. Život není Člověče nezlob se.

Návštěvník (Út, 7. 1. 2020 - 09:01)

Uvědomte si, vy, kteří neustále Květu obhajujete, ze ona nebyla zbavená nesvepravnosti!!! Tudiš ona presne ví, co dělá. Přesně zná důsledky svého konání. A že její ex ji opustil v době těžké nemoci? Ono to nebylo jen 6 let povalováni se v posteli, chlastání a fetovani, ale už daleko drive. Taková nemoc se neobjeví jen tak. Většinou je to dědičné, ale musí to něco odstartovat. A mnohdy je to prave to fetovani a chlastání. Ona si moc dobre uvědomuje , jak s lidmi manipuluje a jak je zneužívá. A Raven se jen chtel zachránit a udělal dobre.

Návštěvník (Út, 7. 1. 2020 - 09:01)

Jenže to jim tady píšu a neslyší, nevidí.

Návštěvník (Út, 7. 1. 2020 - 01:01)

Ať je to drogová závislost, či jiná vážná psychická nemoc, ti lidé nevidí problém sami v sobě, ale v okolí. NIKDY neřeknou svůj život sem si posral sám, neléčil sem se a takhle sem dopadl. Jen vyjímečně ojedinělý jedinci. Myslí si, že zlo je kolem nich. Popírají sebe, popírají realitu. Podívejte se na tu Květu co dělá (jen vysvětluji). Každý muž odejde dokud svou nemoc nezpracuje a nezamaká na ní. Nemůže ji zachránit ani Mojmír ani Tom, ani Apač ani Eden ani Lancelot. Určitě je z toho nešťastná, hledá způsoby jak na lásku a tak, ale pomoc má na konci své paže. Já nevím jestli sou tady lidé tak omezení, ale tohle je bohužel realita.

Návštěvník (Po, 6. 1. 2020 - 22:01)

Nikdo mi tu nedal odpověď kromě nadávek (což svědčí o tom kdo to píše) na otázku: Květa se válela 6 let v posteli nemytá nečistá alkoholička a feťačka. Když ji Mojmír vybízel jít k odborníkům, tak odmítla a dál pokračovala ve svém životě "neživotě". Co měl Mojmír dělat? Čekat třeba dalších 5 let, nechat si likvidovat věci a agresivně napadat? Je svéprávná nikdo vás nemůže zavřít bez vašeho svolení dokud nepřekročíte zákon. Takže znovu: Když propukla její nemoc a odmítala odborníky co měl dělat?

Návštěvník (Út, 7. 1. 2020 - 00:01)

Přesně tak. Palec nahoru. Jen lidi mdlého rozumu to nechápou, nebo ty, co se jich to týká, viď Kveto.

Návštěvník (Út, 7. 1. 2020 - 00:01)

Nechápou. Nedají jediný návod nebo postoj, jak by v případě Mojmíra jednali oni. Jak můžu toho muže odsuzovat, když sem v jeho roli nebyla. Neměla sem manželku, která odmítá léčbu,nevím co to obnáší, jaká je to zátěž. On jí nemohl pomoci, pokus nechtěla ona. Věřím, že sou tu i inteligentní lidé a ví, že maniodepresivní porucha není blbá nálada, ale vážná nemoc. Žádný člověk laik nemůže a není v jeho silách ani možnostech dotyčnému pomoc. Chápete to? jak někdo píše výše alkoholismus, drogová závislost, můžete se vztekat, nadávat, můžete prosit, být milí, můžete se postavit na hlavu, ale dotyčný se musí rozhodnout sám pro svoji léčbu. Feťáci alkoholici zůstávají často sami a jako bezdomovci na pokraji společnosti ne proto, že rodiče je nemilují, nebo, že jim nechtějí pomoci, ale protože jim nejde pomoc. Prosím vás podívejte se na nějaké filmy a dokumenty, než začnete psát ....Např, strhující příběh, dobře natočený, dojemný a ze života je z roku 2018 Beautiful boy. Jak milující otec nade vše musí syna od věčného zachraňovaní, který není možné, nechat napospas všemu.

Návštěvník (Út, 7. 1. 2020 - 00:01)

Je vidět, že jsi hloupá a primitivní, a o nemocných nic nevíš. Přitom sama do těch Bohnic patříš a už dávno by jsi tam měla být pacient. Máš halucinace a vidíš tu Květu, která sem nepíše a slova, co sem nikdo nenapsal. A sama se taky nechceš léčit, tak jestli si ty Bohnice nezavoláš, tak se na tebe brzo každej vysere :-))) To bude překvápko!

Návštěvník (Po, 6. 1. 2020 - 22:01)

Myslím, že ten byt v té době ještě neměla a dostala ho od otce po návratu z léčebny. Tak nějak jsem to pochopila, ale nevím jak to přesně bylo.

Návštěvník (Po, 6. 1. 2020 - 21:01)

Mě by zajímalo, kdo za ní, když byla v lečebně platil byt, spíše tedy poplatky za byt, když je její. To tutove neměla ani vindru.

Návštěvník (Po, 6. 1. 2020 - 22:01)

Náhodou zajímavá otázka, když ma stále problémy se vztahama přestože je bezchybná a čestná, tak, který dobrák to celou dobu tahnul finančně, že by ta "bestie" Mojmír?

Návštěvník (Po, 6. 1. 2020 - 22:01)

i kdyby to táhnul Mojmír, tak to je to nejmenší, co pro ni mohl udělat. Nezapomeň, že opustil ženu v těžké nemoci. V té době ještě nebyli rozvedení, tak byl povinen se o ni postarat.

Návštěvník (Po, 6. 1. 2020 - 23:01)

Ta žena se nechtěla DOBROVOLNE léčit, na to nikdy nezapomeň. Stejně jako u jinejch feťáků a alkoholiků, když nechtěj sami, tak se na ně každej vysere. Jsi tak tupá, že to nechápeš?

Návštěvník (Po, 6. 1. 2020 - 21:01)

Tvoje starosti na moji hlavu :-)))

Návštěvník (Po, 6. 1. 2020 - 22:01)

Jinak už dávno mohla bejt bezdomovkyne. -:)

Návštěvník (Po, 6. 1. 2020 - 22:01)

Jo, jo bezdomovkyne a nemuseli sme si s ní dělat starosti vůbec. :-D

Návštěvník (Po, 6. 1. 2020 - 22:01)

Taky si myslím. Líbí se mi jak si tu Květa píše vlastní obhajoby. Mojmír byl parchant, zmetek, hajzl jeden, A já chudinka mladá sem vlítla do jeho pasti. Změnil mě a pak odkopnul. Já taková čistá upřímná duše....:-) Má to tady 3 scénaře : 1) Mojmir porušil manželský slib, já chudák malá. Teď má Moniku. Taková nula. 2) zmanipuloval mě, proto sem jaká sem 3) stesk po Mojmírovi a all inclusve. To je sranda. Květo běž si vyfotit kabelku, jakože si jí dostala od Ukrajnce.

Návštěvník (Po, 6. 1. 2020 - 22:01)

Zavolej si ty Bohnice. Pořád tu vidíš Květu, ty blázne. Jsi zralá na léčení. Trpíš halucinací a deziluzí. Slova parchant, zmetek, hajzl jeden tu nikdo na adresu Mojmíra nepoužil.

Reklama

Přidat komentář