Reklama

Obřízka

Tony (St, 8. 1. 2020 - 09:01)

Ten román pro nedostatek času číst celý nemíním. Musím k uroložce na pravidelnou kontrolu. Jenom s tou rakovinou. Četl jsem od jednoho lékaře, který působil v Syrii a psal, že tam u obřezaných mužů viděl tolik případů rakoviny penisu, co v ČR zdaleka neviděl. Dnec už vím, že jde o uměle vymyšlený medicinský blud, který v roce 1926 vymyslel americký lékař žídovského původu Abraham Ravich. Zarytí zastánci obřízky si totiž už od roku 1870 vymýšlejí všelijaké takovéto strašáky. Určitá lékařská literatura je těchto strašáků plná.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 23:01)

Hlavně ta obřízka zachránila život těm, kteří kvůli ní spáchali sebevraždu.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 21:01)

Ten německý muž, vidím nyní, že to není žádný mladík ale že je mu už téměř čtyřicet, před pár minutami dále napsal------------------------------------------------ Toto téma je bohužel obecně velmi ostudné. Ve skutečném životě jsem příliš vyhrazen, abych otevřeně hovořil o tomto tématu a mých osobních problémech s ním. Vždy mi pomáhá přispět alespoň něčím k problému „obřízky“ nebo mrzačení genitálií. Jaký je nejlepší způsob, jak se vypořádat s hněvem / smutkem, záleží na dotyčném jednotlivci. Byl bych docela ochotný probrat toto téma s psychoterapeutem. Pouze se obávám, že mě nebudou brát vážně. Jsme jen velmi malá menšina. Většina obětí MGM si nikdy plně neuvědomí, co jim bylo vzato. MGM je proto stále trivializováno------------------------Intervence se uskutečnila na podzim 87, krátce před zahájením školy. V té době mezi pediatry existoval rozšířený předpoklad, že předkožka musí být ve škole stažitelná. Doposud mi nikdo nevysvětlil, co všechno má společného se schopností chodit do školy nebo proč to mělo být možné v tomto věku. Mimochodem jsem se dozvěděl o MGM již v roce 2000. V té době byla většina informací na toto téma bohužel dostupná pouze v angličtině. Po mých prvních sexuálních zkušenostech jsem věděl, že se mnou něco není v pořádku. Po provedení nějakého výzkumu na internetu jsem zjistil proč tomu tak je. V té době už jsem o tom psal na německých fórech nebo varoval před obřízkou a sklízel jen výsměch a posměch.---------------------------------- Nakonec ten lékař zmrzačil mě a ne mé rodiče. Ale co mám dělat? Najděte to doktora a pak, pokud je ještě naživu, napadnete starého muže?-----------------
Bez ohledu na to, jak to otočíte. To zmrzačení bude vždy mou součástí . Regenerativní medicína může být v určitém okamžiku hotová, ale zda přinese požadované výsledky, je stále ve hvězdách.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxTen výsměch a posměch, hlavně od agresivních cirkumfetišistů je naprosto typický. Viděl jsem ho hodně na tom rakouském netdoktorovi. Právě jejich velmi hnusné chování k postiženým mě přimělo k tomu, abych se stal intaktivistou. V Německu, kde už přes dvacet let pracuju jsem členem neziskovky, která se jmenuje Intaktiv. S tou nutnou psychologickou pomocí je to velmi obtížné, protože téměř žádný psycholog v ČR neví, o co vůbec jde. K nám pronikly první věci o této problematice teprve před 5 lety a jak vidím, ani na lékařských fakultách v ČR se o tom nic neví nebo je to záměrně ignorováno.----------------------------------------------Ten postižený nyní založil nové vlákno s názvem: "Mrzačení genitálií jako spouštěč fází extrémní deprese" xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxTo je též pro některé postižené typické--------------uvedl jsem tu případy třech mužů ze zámoří, kteří kvůli tomu dokonce spáchali sebevraždu.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 20:01)

Pokud je sedmnáctiletý a zná svá práva, tak se může podle nového občanskému zákoníku vašemu nápadu bránit. V Německu je to pro starší dvanácti let od roku 2014 ještě jednodušší.

Nina (St, 8. 1. 2020 - 13:01)

Ty jsi normální demagog , když budeš mít fimozu, na kterou krémy a babské rady nefungují , tak nepůjdeš k lékaři? Navíc když se jedná se o normálního jedince, který chce mít normální sexuální život, proč by se lékařům bránil, když má problém? A navíc v 17 studoval ještě proti nim a řidičům zákoník? To je vidět jak s tebou doma zacházeli...Nebo bys chtěl, aby všichni 17 náctiletí se sjeli ke Kapitánovi kde bys je nalejval a přetahoval? To by musel být leda předkožkový ujeťák jako ten,co pod nickem Tony tady píše bludy a uvádí všechny v omyl, nadává lékařům a přitom se zuřivě honí, protože nikdy nepoznal lásku a aniž by si uvědomil jaké je poslání lékaře, protože na mozek pod předkožkou.

luci (Út, 7. 1. 2020 - 20:01)

Nemusíš to tolik hrotit pokud jde o zákrok na předkožce , nenechává ho přece kastrovat .

Mike (Út, 7. 1. 2020 - 20:01)

Pan Tony tady vystupuje jako opoziční figurka. Je vhodné zamaslet se nad jeho motivy , proč a za jakým účelem to dělá a degraduje tak konstruktivní poradenskou diskuzi na úroveň neodborných pavlačových výkřiků

Miku (Út, 7. 1. 2020 - 21:01)

motivy? On totiž jinak neumí dosáhnout orgasmu, dřive tu popisoval své zkušenosti, když viděl na WC obřezaný penis u mladíka tak se tak vzrušil, ze se musel udělat. Degraduje tak akorát sám sebe, on je jinak impotent neschopný navázat normální vztah.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 21:01)

Nejedná se o neodborné pavlačové výkřiky. V zahraničí se tím zabývají i lidé s profesorským titulem. U nás v ČR vidím, že jsme v tomto sto let za opicema. Já, protože pracuju už přes dvacet let v zahraničí, tak mě napadlo se podívat do zahraničních zdrojů, z českých bych se nedověděl vůbec nic. Ten německý postižený píše, že ani v němčině nebylo kolem roku 2000 ještě téměř vůbec nic. U nás se první věci objevily zásluhou MUDr Staňka, který kvůli nepochopení svých lékařských kolegů raději odešel pracovat do zahraničí a nezávvisle na něm zásluhou mé maličkosti objevily teprve před 5 lety. Mám totiž osvětové webovky, kde jsou překlady zahraničních zdrojů.--------------------------------O své motivaci, proč jsem se na to dal, jsem tu už napsal. Bylo to velmi ohavné chování agresivních cirkumfetišistou k těm postiženým na rakouském netdoktorovi. Zásluhou postiženého Alexandra Bachla, který tam byl účastníkem, a od kterého jsem tu úryvek dal, jsem se tam dostal k těm zahraničním zdrojům.-----------------Věnoval jsem tomu hodně času a práce, abych o té osvěty utekl, i když, kdyby mě vystřídal někdo mladší, tak bych byl rád, už se cítím dost vyčerpaný. Alespoń po mě něco dobrého zbude. Dělám tu osvětu na téměř celém českém a slovenském internetu, i když tady na doktorce se kvůli jednomu fejkaři, multinickovi a agresivnímu cirkumfetišistovi vlastně osvěta dělat nedá. Tak jsem tu alespoń hrází proti tomu, aby se tu z doktorky nestal druhý cirkumfetišistický Eurocirc, jak se ho agresivní cirkumfetišisté pokoušeli udělat z rakouského netdoktora. Sám jsem byl dříve cirkumfetišistou a sám jsem měl cirkumfetišistickou propagandou vymytý mozek a tak moc dobře vím, o co jde. I když jsem byl cirkumfetišistou pouze umírněným, nikdy jsem to na veřejnosti ani na internetu neventiloval. Znal jsem pouze třetinu cirkumfetišistických zdrojů z těch, které tu uvedl zdejší agresivní cirkumfetišista a multinick Zkoumal. Zkoumal byl jeho první nick, pod kterým tu na konci července 2015 začal vystupovat a který občas použije i dnes. Jinak tu píše pod různými mužskými i ženskými nicky.---------------------------------Konstruktivní a poradenská diskuze? Pouze výblitky jednoho fejkaře, multinicka a agresivního cirkumfetišisty. Svou motivaci mnohokrát uvedl, rajcují ho mladí obřezaní muži.

Mike (Út, 7. 1. 2020 - 20:01)

Paní Jano, odstranění kandylomat lze vámi popisovanými technikami aplikovat s velmi dobrými účinky. Vznik kandylomat na penisu bývá často po pohlavním styku s infikovanou osobou a inkubační doba do projevů na sliznici penisu bývá zpravidla 6 až 8 týdnů. Prevence je mj. vyhnout se kontaktu s infikovanou osobou. Studie ohledně vzniku rakoviny na základě tohoto onemocnění ukazují určité souvislosti v některých typech nádorových malformací,ale nejsou objektivně zcela průkazné.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 20:01)

Tak vidím, že Jana nepsala přímo o obřízce.

Jana Korytná (Út, 7. 1. 2020 - 19:01)

Pane Miku, mohla bych se zeptat jsetli kandylomata accuminata - papilomavirové onemocnění může způsobovat riziko vzniku rakoviny mužského pohlavního orgánu a zda kryoterapie nebo laserová indikace je vhodná forma léčby těchto potíží u mémo sedmnáctiletého syna. Také děkuji za váš čas a odpověď.

Martin (Út, 7. 1. 2020 - 15:01)

Můžeš si říkat co chceš. Ale prostě nevěřím tomu, že v nějaké zemi a je jedno jak je velká zemře kvůli obřízce každý druhý den jedno dítě. Anebo pět dětí za deset dní anebo deset dětí za dvacet dní apod. Jaká by asi byla úmrtnost při daleko složitějších operací? Je to nesmysl. A tím spíše v USA. To číslo je nesmysl a ty očividně věříš každé kravině. Tečka.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 15:01)

Tony je morální zvěrstvo tohoto vlákna a uvádí v omyl neinformované jedince a to je trestné

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 16:01)

Nikoho v omyl neuvádím, stejně si myslím, že Marie je fejkař - muž - agresivní cirkumfetišista. To se už provalilo i v Německu, že pod ženskými jmény psaly takové příspěvky úchylní chlapi. To, že ten fejkař psal o ukradení jména byl pouze jeho klamavý manévr.

@Marie (Út, 7. 1. 2020 - 15:01)

Něco z těch pochybných referencí o mně------------------------příspěvek od Konnny v reakci na Lenku-----
Konnny
-----------------
1.1.20 18:41
@Lenka_Hal píše:
@gin 124 Ted uz to vim. Ze zacatku mi to taky prislo pri nejmensim podivinske, ale ted uz mate muj respekt. :kytka: ------------------------
Souhlas :palec: Respekt.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxJenom dodám, že Lenka žije v USA a syny obřezané nemá.

Martin (Út, 7. 1. 2020 - 15:01)

To je ale přeci úplně jedno. Pořád je to nějaké číslo za rok a z toho nějaké průměrné číslo za jeden den. Samozřejmě sám vidíš, že to číslo je nesmyslné a je jedno jestli je to jedno dítě za dva dny anebo pět dětí v jeden stejný den a potom devět nebo deset dní žádné. Ty nevíš co je to statistika a průměr?

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 15:01)

Já si to číslo z prstu nevycucal, mám to z amerických zdrojů. Ono toho bude asi více, protože úmrtí novorozence se dá svést na něco jiného.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 15:01)

Tys to přetočil. Víš kolik se v USA narodí za den dětí?

Martin (Út, 7. 1. 2020 - 14:01)

V pohodě, napsal jsem včera večer pouze svou zkušenost s obřízkou a stavem po ní. Myslel jsem si, že třeba ty informace budou užitečné nejen paní Marii, ale i dalším. Pokud za to mám být vypatlaný úchylak, tak klidně, jak je libo. Podle mého názoru je hrozné, že někdo jako Tony vůbec dostává prostor k šíření těch svých bludů, nesmyslů a k strašení lidí. Já důvěřuji lékařům a lékařské vědě. A moje zkušenost je jedině dobrá. Už mě to unavuje neustále poukazovat na to, že Tony se mýlí. Jeho argumenty, že někomu obřízka zničila život jsou úplně stejné, jako kdyby bezdomovec, který měl černou nohu plnou červů si, potom, co mu ji lékaři odřízli a zachránili mu život, stěžoval, že ho zmrzačili.

Reklama

Přidat komentář