Reklama

Obřízka

Martine (Út, 7. 1. 2020 - 15:01)

Pochopitelně tvůj příspěvek je KONKRÉTNÍM svědectvím, ne smýšlené ginem nesmysly! To čím tě označil, je jen důkazem jeho marné snahy jako zlého ducha gina, dominovat toto vlákno ve svůj prospěch . Vypatlaný alkoholem uchylák, neúspěšný týpek, ujetej na předkožkách chlapců a který o tom ješte píše knížky pro chlapce jak se honit a přetahovat předkožky, kde mu cenzurovali a smazali nevhodné fotky nic jiného psát nebude neboť toto je jeho jediný způsob uspokojování. Chudák , jsou to výplody duševního mrzáka...už jen ten nick "gin" Je dost pohádkový

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 16:01)

To nejsou mnou smyšlené nesmysly. Jak Alexander Bachl z Kasselu, tak Petr H ze Žďáru jsou konkrétní lidé. Ve velice hnusné se takto chovat k takto postiženým. Znám to z rakouského netdoktora, kde se takto hnusně k těm postiženým chovali agresivní cirkumfetišisté. Proto pan Sinden založil speciální fórum, kde jsou agresivní cirkumfetišisté mazáni a banováni. Na rakouském netdoktorovi jsou nyní všechny diskuze uzamčené.

Jimmy (Út, 7. 1. 2020 - 14:01)

Miku jsou kavernózní tělesa hlavním sygnifikåtorem pro výskyt malformací plodu v prvních týdnech gravitidy u geneticky pozitivních nålezů při odběru plodové VODY?

Mike (Út, 7. 1. 2020 - 15:01)

Podle dostupných informací nejsou,celosvětově je registrováno v posledních dvaceti letech jen 9 případů z toho pět ne zcela jednoznačných

Jimy (Út, 7. 1. 2020 - 16:01)

Děkuji, ověřil jsem si ,zda jsi znalý. Ty jsi medik nebo už lékař s praxí?

Mike (Út, 7. 1. 2020 - 17:01)

jsem medik,studuji vBrně. Otázky ohledně obřízky na rozdíl od jiných zde rádoby odborníků rád odpovím i na této siskuzi nebo telefonicky.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 20:01)

Medik zcela infikovaný cirkumfetišistickou pavědpou. Ostatně za medika se může v telefonu vydávat kde kdo. Mimoto o FNuSA v Brně na rozdíl od Olomouce špatné reference. Před deseti lety tu jiný medik, Cameronec, tvrdil věci zcela opačné.

Martin (Út, 7. 1. 2020 - 13:01)

Ale psal, snažíš se z toho vyvlíct, protože sám víš, jaký je to nesmysl. Prostě jsi plácnul nějaké číslo aniž bys o tom přemýšlel, nebo to měl něčím doložené. A úplně stejné je to s úplně všemi informacemi od tebe.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 14:01)

Nesmyslná je pouze cifta, kterou jsi mi podsunul.

Martin (Út, 7. 1. 2020 - 14:01)

Nic jsem ti nepodsouval, psal jsi o tom, že mrtvých za rok je více než sto. Tak si to vyděl počtem dnů v roce. Panebože, jak někdo tak tupý, jako jsi ty, který ani neumí matematiku ZŠ mohl vůbec udělat VŠ???! Kdoví, kde jsi ten svůj titul vůbec sebral!

No (Út, 7. 1. 2020 - 15:01)

On žádnou VŠ neudělal protože ho odevšaď vyhodili a v církvi ho naučili počítat do tří : syn, otec a duch svatý...a pak ještě tahat seminaristu Nováka za předkožku.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 15:01)

Dle nicku, pokud mu ho Zkoumal neukradl, sem zase přišel pokrytecký evangelikál blejt.

Martin (Út, 7. 1. 2020 - 13:01)

Jj, to už jsi tu vlastně psal, že v USA umírá v průměru každý druhý den jedno dítě po obřízce.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 13:01)

Nepodsouvej mi nesmysl, který jsem tu nenapsal i když občas si cirkumfetišistické božstvo nějakou tu oběť vybere.

Inka (Út, 7. 1. 2020 - 13:01)

Vypatlaní úchyláci!

Martin (Út, 7. 1. 2020 - 13:01)

To je slovo do pranice!

Sahel (Út, 7. 1. 2020 - 14:01)

Někdo řekl pravdu.

Martin (Út, 7. 1. 2020 - 13:01)

Co to je seriózní fórum týkající se fimozy a cirkumcize? To je lékařská konference, kongres, nebo co si pod tím představit?

Martin (Út, 7. 1. 2020 - 13:01)

Nevím proč bych měl blábolit? Jediné, co si mohu vyčítat je několik pravopisných chyb a skutečnost, že jsem svůj příspěvek psal narychlo a nepřečetl jsem si ho po sobě. Ale je to naprosto autentické. Blabolíš tady akorát ty sám. Blabolíš o něčem, o čem nemáš nejmenší potuchy, co jsi nikdy sám neprožil a co jsi nepoznal ani z jedoucího vlaku.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 13:01)

Zato vím o velké fůře lidí kterým zmrzačující amputace předkožky zničila jejich sexuální život a uvedl jsem tu i pár případů, kdy kvůli ní dotyční spáchali sebevraždu. To ale nepohne s žádným anetickým sociopatem.

Reklama

Přidat komentář