Reklama

Obřízka

Martin (Út, 7. 1. 2020 - 15:01)

To je ale přeci úplně jedno. Pořád je to nějaké číslo za rok a z toho nějaké průměrné číslo za jeden den. Samozřejmě sám vidíš, že to číslo je nesmyslné a je jedno jestli je to jedno dítě za dva dny anebo pět dětí v jeden stejný den a potom devět nebo deset dní žádné. Ty nevíš co je to statistika a průměr?

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 15:01)

Já si to číslo z prstu nevycucal, mám to z amerických zdrojů. Ono toho bude asi více, protože úmrtí novorozence se dá svést na něco jiného.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 15:01)

Tys to přetočil. Víš kolik se v USA narodí za den dětí?

Martin (Út, 7. 1. 2020 - 14:01)

V pohodě, napsal jsem včera večer pouze svou zkušenost s obřízkou a stavem po ní. Myslel jsem si, že třeba ty informace budou užitečné nejen paní Marii, ale i dalším. Pokud za to mám být vypatlaný úchylak, tak klidně, jak je libo. Podle mého názoru je hrozné, že někdo jako Tony vůbec dostává prostor k šíření těch svých bludů, nesmyslů a k strašení lidí. Já důvěřuji lékařům a lékařské vědě. A moje zkušenost je jedině dobrá. Už mě to unavuje neustále poukazovat na to, že Tony se mýlí. Jeho argumenty, že někomu obřízka zničila život jsou úplně stejné, jako kdyby bezdomovec, který měl černou nohu plnou červů si, potom, co mu ji lékaři odřízli a zachránili mu život, stěžoval, že ho zmrzačili.

Martine (Út, 7. 1. 2020 - 15:01)

Pochopitelně tvůj příspěvek je KONKRÉTNÍM svědectvím, ne smýšlené ginem nesmysly! To čím tě označil, je jen důkazem jeho marné snahy jako zlého ducha gina, dominovat toto vlákno ve svůj prospěch . Vypatlaný alkoholem uchylák, neúspěšný týpek, ujetej na předkožkách chlapců a který o tom ješte píše knížky pro chlapce jak se honit a přetahovat předkožky, kde mu cenzurovali a smazali nevhodné fotky nic jiného psát nebude neboť toto je jeho jediný způsob uspokojování. Chudák , jsou to výplody duševního mrzáka...už jen ten nick "gin" Je dost pohádkový

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 16:01)

To nejsou mnou smyšlené nesmysly. Jak Alexander Bachl z Kasselu, tak Petr H ze Žďáru jsou konkrétní lidé. Ve velice hnusné se takto chovat k takto postiženým. Znám to z rakouského netdoktora, kde se takto hnusně k těm postiženým chovali agresivní cirkumfetišisté. Proto pan Sinden založil speciální fórum, kde jsou agresivní cirkumfetišisté mazáni a banováni. Na rakouském netdoktorovi jsou nyní všechny diskuze uzamčené.

Jimmy (Út, 7. 1. 2020 - 14:01)

Miku jsou kavernózní tělesa hlavním sygnifikåtorem pro výskyt malformací plodu v prvních týdnech gravitidy u geneticky pozitivních nålezů při odběru plodové VODY?

Mike (Út, 7. 1. 2020 - 15:01)

Podle dostupných informací nejsou,celosvětově je registrováno v posledních dvaceti letech jen 9 případů z toho pět ne zcela jednoznačných

Jimy (Út, 7. 1. 2020 - 16:01)

Děkuji, ověřil jsem si ,zda jsi znalý. Ty jsi medik nebo už lékař s praxí?

Mike (Út, 7. 1. 2020 - 17:01)

jsem medik,studuji vBrně. Otázky ohledně obřízky na rozdíl od jiných zde rádoby odborníků rád odpovím i na této siskuzi nebo telefonicky.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 20:01)

Medik zcela infikovaný cirkumfetišistickou pavědpou. Ostatně za medika se může v telefonu vydávat kde kdo. Mimoto o FNuSA v Brně na rozdíl od Olomouce špatné reference. Před deseti lety tu jiný medik, Cameronec, tvrdil věci zcela opačné.

Martin (Út, 7. 1. 2020 - 13:01)

Ale psal, snažíš se z toho vyvlíct, protože sám víš, jaký je to nesmysl. Prostě jsi plácnul nějaké číslo aniž bys o tom přemýšlel, nebo to měl něčím doložené. A úplně stejné je to s úplně všemi informacemi od tebe.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 14:01)

Nesmyslná je pouze cifta, kterou jsi mi podsunul.

Martin (Út, 7. 1. 2020 - 14:01)

Nic jsem ti nepodsouval, psal jsi o tom, že mrtvých za rok je více než sto. Tak si to vyděl počtem dnů v roce. Panebože, jak někdo tak tupý, jako jsi ty, který ani neumí matematiku ZŠ mohl vůbec udělat VŠ???! Kdoví, kde jsi ten svůj titul vůbec sebral!

No (Út, 7. 1. 2020 - 15:01)

On žádnou VŠ neudělal protože ho odevšaď vyhodili a v církvi ho naučili počítat do tří : syn, otec a duch svatý...a pak ještě tahat seminaristu Nováka za předkožku.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 15:01)

Dle nicku, pokud mu ho Zkoumal neukradl, sem zase přišel pokrytecký evangelikál blejt.

Martin (Út, 7. 1. 2020 - 13:01)

Jj, to už jsi tu vlastně psal, že v USA umírá v průměru každý druhý den jedno dítě po obřízce.

Tony (Út, 7. 1. 2020 - 13:01)

Nepodsouvej mi nesmysl, který jsem tu nenapsal i když občas si cirkumfetišistické božstvo nějakou tu oběť vybere.

Inka (Út, 7. 1. 2020 - 13:01)

Vypatlaní úchyláci!

Martin (Út, 7. 1. 2020 - 13:01)

To je slovo do pranice!

Reklama

Přidat komentář