Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Sedmnáctý (Ne, 12. 1. 2020 - 16:01)

Zkus.. voyeurpissing.com a budeš se honit laždý den. Jsou tam holky, co čůrají a mají slabý i silný proud, jsou štíhlé i tlustší, a jsou v sukni nebo kalhotách a mají píčky malé i větší a při čůrání sedí na bobku nebo to dělají v podřepu a čůrají okamžitě nebo až po chvíli a jsou to vesměs holky od 13 do 25 let

Martina (Ne, 12. 1. 2020 - 19:01)

Já jsem se na ta videa podívala a stačilo mi pár minut. Vás kluky to asi může zajímat,ale ty děvčata jsou tam natočené tak,že o tom vůbec nevědí a ta intimní místa jsou točená zblízka. Ještě že mají postavy rozmazané obličeje, To je děsná představa,že člověk může být nevědomě nasnímán i v takové choulostivé situaci. Ještě bych brala domluvené scény,ale tohle?

Klára (Ne, 12. 1. 2020 - 21:01)

Martino ještě zdravím z pelíšku. Taky jsem ta videa zhlédla a to je strašný,že tě mohou vyfotit jak jsi na záchodě,ale tam jsou natočený i holky co čůrají venku a zblízka jejich zadečky. Hned jsem to zavřela. Hezkou dobrou noc.

Sedmnáctý (Ne, 12. 1. 2020 - 21:01)

Mně se ta videjka líbí. Je to hodně z Německa nebo i Český a Španělský. Když nemáš holku, u toho se vytuním za pár minut. Je to na kvalitní optiku nafilmovaný a ty čůrající prdelky a píčky jsou Boží ikdyž tam jsou rozostřený obličeje ,ale ta holka má nějakou postavu a vlasy a můžeš si ji domyslet a nejvíc jsem vydržel tak pět holek abych se udělal.

Honič (Po, 13. 1. 2020 - 10:01)

Tý holky tam jsou na festivalu piva a pak potřebuju nutně chcát a jdou za první roh a chčijou proudem. A ty co vědí kam se chodí nejvíce venku chcát tak tam daly tajně kamery. Krásný podívání jak jim to chčije proudem přímo z dírek. Jsou tam některé jejich pipiny vidět jak to z nich stříká zblízka. Boží.

Návštěvník (Po, 13. 1. 2020 - 15:01)

Já jsem tohle vůbec neznal. Tahle stránka je TOP všeho holčičího chcaní . To jak chčijou venku, já viděl z toho dvacetiminutovýho videa první tři holky a ta třetí chcala za nějakou stodolou do trávy a její prcinka byla vidět a zadek a sukně a jak to z ní chčije ven a já byl hotovej s ní. Ten, kdo to natočil byl talent, ty holky nemaj o kamerách ani mysl a nevědí vůbec o tom . O to víc je to chcaní jejich opravdický a mně to dostane okamžitě .

Honič (Ne, 12. 1. 2020 - 11:01)

Viděl a velmi mne to vzrušuje a líbí se mi to. Ale každá holka čůrá jiným proudem a trochu jinak a každá má trochu jinou pipinu a to je na tom ještě to nejlepší vidět to čůrá. Proto se ptám na tebe.

Honič (Ne, 12. 1. 2020 - 09:01)

a Gábi jak ti čůrá pipinka?

Gábina (Ne, 12. 1. 2020 - 10:01)

Tys ještě neviděl jak čůrá holka?

Gabina (Ne, 12. 1. 2020 - 07:01)

Ano ukazuji,ale jen kamarádovi,když občas přijde a chce to.Stejně jako tady holky bych se u jinýho hrozně styděla.

Choze (Po, 13. 1. 2020 - 01:01)

A jinak máš ráda třeba co ? Jsem zvědavý nezlob se

Gabina (So, 11. 1. 2020 - 20:01)

Vaše starosti bych kluci chtěla mít. Klárku pozdravuji a věřím,že lásku s Liborem přetaví do společného bydlení. Tam na ně čeká zkouška zda budou schopni se tolerovat,ale já věřím, že budou šťastni.

Choze (So, 11. 1. 2020 - 23:01)

Gábi a ty někomu ukazuješ jak ti to čůrá ??

Honič (So, 11. 1. 2020 - 19:01)

jsem natěšenej jak si dnes Klára udělala s tou svědivou pipinkou dobře s Liborem, Ta musela být hotová okamžitě a chcát takovým výstřikem jako vodotrysk.

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 11:01)

By si to mohli jako rychlovku udělat na záchodě u Vladařů a než by mamča dojedla se ségrou ,Klára by byla plná z Libora a vychcaná . Já bych chtěl to její vydatný chcaní z pipiny taky vidět,asi bude mít nastydlou když chčije hodně. Vyhonil bych si ho tak rychle,že než by dochcala byl bych venku ze sebe do jejího chcaní. Měl jsem tam cukání zajet ( Děčín) už je pozdě a lituju teď toho. Jen bych chtěl vidět jak jsou ty holky krásný.

Návštěvník (So, 11. 1. 2020 - 10:01)

Klárku svědí pipinka,to bude mít Libor snadnou práci a ona se mu udělá hned...

Honič (So, 11. 1. 2020 - 11:01)

A když ji svědí čůrací dírka, tak se u toho pochčije, když bude mít mokrej orgasmus a Libor ten jak čtu je hotovej taky brzy ,když se nevidí s Klárou, to bude první rychlý sex. Já bych to chtěl s ní zažít ,ale mám smůlu,tak si to udělám při myšlenkách na ni. Čekat až sem napíše je dlouhý.

Klára (So, 11. 1. 2020 - 08:01)

po týdnu se konečně vyvalujeme v pelíšku a je to moc fajn, že nemusíme do školy. Pipinky nás nevzbudily v noci na malou ale ráno jsme je zase měly plné hodně, ale nechala jsem Nikolu čůrat první a vydržela jsem to. Už dva dny čůrám z pipinky dost vydatně, ale nebolí mně to, jen lehce svědí kolem močové dírky po vyčůrání,ale to asi nic nebude. Teď jsem včera i dnes to měla hodně plný několikrát a tak je asi pipinka trochu podrážděná. Ještě jsme se pak zavrtaly do pelíšku a chvíli chrněly a teď půjdeme snídat a kolem desáté nebo jedenácté pojedeme na chaloupku a Libor tam přijede k Vladařům a tam si dáme oběd. Mamča chce poprvé jet tím novým autíčkem a prý pojede opatrně a tak pojedeme asi delší čas a to se ještě cestou asi někde budeme muset vyčůrat. Nikola včera taky říkala, že ve škole jednu holku sledoval kluk jak šla na malou ,když něco dělaly se třídou venku a když za rohem začala čůrat on přišel až k ní a dělal si z ní legraci a koukal. Učitelka prý zasáhla a ta holka to nakonec prý zvládla a nesesypala s e z toho.. Tak jsem ségře řekla, že se prostě kluci na čůrací holky někdy rádi koukají, ale když to holka nechce měli by to respektovat. Nika se jedině nebojí čůrat se mnou venku nebo s kamarádkama a i s Liborem si zvykla, ale nevystavuje se před ním, jen to udělá se mnou ale Libor ji neokukuje a je v pohodě. Jemu se líbí jak čůrám já.

Katka (Pá, 10. 1. 2020 - 22:01)

Prosim vás ta diskuze je o čem ? Nějak to nechápu.

Honza (Pá, 10. 1. 2020 - 23:01)

A Katko, i ten příběh Kláry je hodně čůrací a má i skvělý děj. Čti od strany 22. Pak pochpopíš souvislosti.

Reklama

Přidat komentář