Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Karel Lukáš (Po, 9. 10. 2017 - 12:10)

Aj ja by som ich chcel...Zadej si www.lekarnahartmann.cz. Měli by je posílat i na slovensko.

Mm (Po, 9. 10. 2017 - 12:10)

Aj ja by som ich chcel skusit, len na Sk sa este nepredavaju. Ale v recenziach vyzeraju dobre.

Karel Lukáš (Po, 9. 10. 2017 - 11:10)

Chtěl bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti se zalepovacími plenkami molicare premium elastic. Ty mají 2 velká lepítka.

M. (Po, 9. 10. 2017 - 09:10)

Nikdo nepokeca?Ahoj Jani, rád bych pokecal. Ale ne takhle veřejně. Třeba po mailu

plienkar (Pá, 6. 10. 2017 - 14:10)

Pozri si e shop ltx.cz daj do vyhľadavača abdul prip omutsu

Karel Lukáš (Čt, 5. 10. 2017 - 00:10)

Souhlasím s vámi co rádi nosíte plíny. Pořád je to lepší než krást fetovat a hrát automaty. Nikomu tím neubližujete.

Ajajaj (St, 4. 10. 2017 - 14:10)

Pokud máte rádi obrázky na plínkách zkuste www.abuniverse.com .... Je vidět, že se o nás zajímají, bohužel jsou že zahraničí. :( Není tu obchod Abdl z dobrého důvodu. To je díra v trhu jenže kdo má odvahu že. Sorry za chyby píšu z mobilu

A (Po, 2. 10. 2017 - 16:10)

Používám jednorázovky...Vyzkoušela jsem jednorázovky depend. Ty jinou značku nepouživáš.

Pavel (Pá, 7. 5. 2021 - 11:05)

Ahoj já používám látkové plinky rád bych si s tebou popovidal

Mm (Čt, 21. 9. 2017 - 14:09)

Uz ste niekto skusali plienky Molicare elastic? Z jednym lepitkom.

Plenkar (Čt, 21. 9. 2017 - 13:09)

Nikdo nepokeca? Jajino,...tak jsem se zase nechal vyprovokovat. Taky rad pokeca o plinach a jejich noseni s mladymi lidmi, kteri poznali jejich vyhody a oblibili si je. Skoda, ze se v Cechach nevyrabi a bezne neprodavaji ty klasicke celoigelitove plenkove kalhotky, ktere dnesni mladi nemeli moznost poznat a neprisly s nimi do kontaktu ani jejich mamy. Protoze se dnes koupi velice kvalitni latkove pliny, ktere jsou v tech igelitovych kalhotkach mene napadne, nez jakekoliv jednorazovky. Ja si o tom rad napisu s nekym, kdo ma pres ty jednorazovky nasazene i ty igelitove/gumove/ kalhotky, coz se treba v USA nosi bezne, protoze jednorazovky protekaji a nejsou spolehlive. Takze kdyz se pres ne nasadi ty gumove kalhotky/musi ty jednorazovky ve vsech smerech prekryvat a mit i tesne gumicky/, tak potom eliminuji to protekani a prodlouzi dobu noseni tech jednorazovek a vyuziti jejich ssavosti na 100%. A tez zadrzi zapach, at uz strevni plyny, nebo vypary z exkrementu. Tento tyden jsem si objednal za skoro 350 Euro celoigelitove a latexove plenkove kalhotky ruznych strihu,tak se tesim, az mi prijdou. Skoda, ze se nedaji koupit v Cechach, ale vzhledem k oblibe jednorazovek by se tu ten vyrobce neuzivil. A take tu dodnes vladne takove nedobre podvedomi o plinach a vsem okolo, neda se tu koupit ani kvalitni igelitove prosteradlo a o vsech tehle vecech tvrdi, ze obsahuji ftalaty, ktere jsou pry rakovinotvorne a nosenim plen se muzum prehrivaji varlata a tim se snizuje mnozstvi spermii. Ja si davam pliny uz od mladi/od puberty/ a nikdy jsem s kvalitou semene problemy nemel. No co cekat, kdyz je i v rumove tresti neco, co zpusobuje rakovinu. Hlavne, ze lidi kouri a chlastaji- to je zdrave, protoze z toho stat ma penize. Ale co si vezme na plenkarich? Jen jim to zdani 20ti %, pritom vsude ve svete, tedy krome Nemecka, kde to je 19%, jsou vsude tyhle veci bud uplne bez dane, nebo max 5%. No tak se ozvete vsichni, kteri pouzivate i celoigelitove plenkove kalhotky. Jestli je mate z dedictvi, objednali jste si je na dobirku az z Tramtarie, nebo je v noci ukradli u sousedu z pradelni snury. Smejete se, ale nejvic se krade luxusni damske pradelko, puncochy, puncocchace a prave take gumove kalhotky i ciste a zachovale latkove pliny. Neverili byste, jak se kolemjdoucim staci hlava a oci k pradelni snure, kde mam u svoji tety povesene k ususeni nekolik velkych osuskovych latkovych plen a 2-3 gumove kalhotky. Lidi se o pleny proste zajimaji ale nepriznaji to. Proto vsechny ty prispevky o plinach, co jsou na Doktorce, ctou temer vsichni a ti kteri svoji formu zavisti, ze nekdo si noseni plen uziva a on nemuze, proto pisou takove hanlive prispevky. Zavidi nam pleny, chudaci.

Martin (Čt, 21. 9. 2017 - 12:09)

Nikdo nepokeca?Nikdo nepokeca? Jajino, mailuj na [email protected]. Pokecám o tom rád.

Mp (Út, 19. 9. 2017 - 22:09)

Zkus id slip maxi. Je to paráda.

Petr (So, 16. 9. 2017 - 04:09)

Petře jakou značku plenek...Používám jednorázovky natahovací DEPEND

A (Pá, 15. 9. 2017 - 17:09)

Taky nosím plíny , a...Petře jakou značku plenek používáš.

Petr (Pá, 15. 9. 2017 - 14:09)

A na tebe to chce cyklon b....Taky nosím plíny , a nemusím , ale jak píšeš je to lepší než krást nebo fetovat . Nikomu tím neubližuju ani k tomu nikoho nenutím , aby je nosil . Prostě se mi to líbí . Vždy když udělám potřebu do plen , mám hodně hodně hodně velkej orgasmus. Nikdy před tím , jsem žádný takový neměl . Je to S U P R . Mnohem lepší než sex.

pan Rada (Ne, 10. 9. 2017 - 21:09)

Mam otazku strasne sa mi paci...řekni: Mámo, táto, zjistil jsem, že nejsem normální a bez dudlíku nedokážu mít sex. Kupte mi ho.

Jana (Ne, 10. 9. 2017 - 21:09)

dudlík sice ne ale přítel mívá kuličku roubík a pohodlnost a funkce 100%

dudlik (Ne, 10. 9. 2017 - 21:09)

Mam otazku strasne sa mi paci pouzivat dudlik a chcel by som to povedat aj rodicom ale neviem ako. Mohli by ste mi poradit?

jajina (Pá, 1. 9. 2017 - 14:09)

Nikdo nepokeca?

Reklama

Přidat komentář