Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Radek (Ne, 3. 5. 2020 - 15:05)

AHOJ,jsem muž 47 se zdravotním stavem,odpovídajícím věku.Před časem mi lékař zjistil zavodnění organizmu a začal jsem brát denně ráno půl tabletky léku Furon.Nepříjemně mě překvapila rychlost a prudkost nucení k močení,takže jsem několikrát málem nedoběhl.Naštěstí bydlím sám,děti mají svůj život a tak to šlo.Jenže jsem nemohl chodit a jezdit ven.Ve zmatku jsem se poradil se "strýčkem Googlem" a nechal jsem si z e-shopu rychle poslat plenkové kalhotky Abri s kapacitou až 4000 ml. Spotřeboval jsem dvoje denně a aby mi při postupném zatěžování nesjížděly ke kolenům,stahoval jsem si je elastickými pánskými boxerkami.Prý to jde i dámskými stahovačkami,ale na takové experimenty nejsem. Protože mi to však časem začalo trochu lézt do peněz,přišel jsem časem při experimentování na jinou možnost a při jednorázové investici jsem si nechal poslat velký balík větších látkových plínek. Dvakrát je složím,zabalím je do tenké plastové fólie (třeba z menších pytlů na odpadky),aby mi nepromokly až na svrchní kalhoty.Balíček uložím na sebe,zafixuji fixačními kalhotkami a stáhnu boxerkami.Zkoušel jsem i kalhotky z PVC,ale v těch je moc teplo. Balíček se 4 plínkami mi stačil tak na 3-4 hodiny a pak jsem si ho nasáklý vyměnil. Denně jsem spotřeboval mimo noc 12 až 16 plínek,naštěstí mám pračku se sušičkou a jakožto muž-single nějaké žehlení neřeším. Plenkové kalhotky nosím jen na pracovní pochůzky a jízdy. Musel jsem ale ještě koupit širší kalhoty s vyšším pasem,aby se mi plenkové kalhotky (nosím je jenom ven a do auta),nebo plínky v balíčku pod ně vešly i při postupném nadouvání a aby se balíček plen nebo plenkové kalhotky po těmi svrchními nerýsovaly. Pro mě by to bylo dost trapné.Časem jsem si zvykl doma i venku a zjistil jsem,že je to velice pohodlné a tak plínky nosím už pořád,i když to už asi nepotřebuji.Když čistím auto,sedím u notbůku nebo u televize a náhle to na mě příjde,udělám to prostě do plínek a jsem klidný. Také venku v ulicích,nebo na jednáních nemusím najednou odbíhat nebo spěchat a ulevím si do kalhotek.Ty se vymění,plínky automatka vypere i vysuší a je to bez starostí. Do plínek se dá taky v nouzi udělat i něco jiného,ale to přímo sem nepatří. Jen mi vadí,že se musím přetvařovat při náhodných dámských návštěvách a byl bych radši,kdyby nějaká "stálice" tyto mokré problémy sdílela se mnou.No,to je asi všecko a napsal jsem tuto zkušenost jako návod pro všecky,které v tom tzv.středním věku tyto nepříjemné čurací problémy začaly trápit. I pro ty mladší,kteří plínky nosí spíš pro zábavu. Obojí plínky prostě potřebujeme a je nám v nich moc fajn. Radek.

Default User Image
DL (Út, 5. 12. 2023 - 09:12)

Ahoj Řádku

Taky nosím plenky. Chci poradit. Napiš mi  na sebe kontakt.

Default User Image
DL (Út, 5. 12. 2023 - 09:12)

Ahoj Řádku

Taky nosím plenky. Chci poradit. Napiš mi  na sebe kontakt.

Default User Image
DL (Út, 5. 12. 2023 - 09:12)

Ahoj Řádku

Taky nosím plenky. Chci poradit. Napiš mi  na sebe kontakt.

Default User Image
DL (Út, 5. 12. 2023 - 09:12)

Ahoj Řádku

Taky nosím plenky. Chci poradit. Napiš mi  na sebe kontakt.

Ž (Po, 20. 7. 2020 - 11:07)

Náhodou jsem se dneska dostala na tyto stránky. Když jsem začala číst Radku Tvůj příspěvek,hned jsem si vzpomněla na moje začínajíci problémy s inkontinenci. Nechci se tady rozepisovat,ale je to několik let co si dávám plenku na noc. Taky jsem,už ve středním věku. Jsem ráda,že v tom nejsem sama.Napiš jak to zvládáš venku,aby nikdo nepoznal,že máš na sobě plenku. Jde to vůbec.

Pavel (Po, 10. 5. 2021 - 11:05)

Ahoj jasně že to jde napiš a můžem si popovídat

Pavel (Pá, 7. 5. 2021 - 11:05)

Ahoj já nosím ven tři látkové a hezky je schovaný není to poznat

Pavel (Út, 4. 5. 2021 - 16:05)

Ahoj já nosím plinky i ven a nikdo ještě nepoznal že je mam

stalevplence (St, 22. 4. 2020 - 02:04)

ahoj všem čtu tady vaše komentáře a nejde nereagovat. Ale ani se nikoho nebudu zastávat, ale jen krátce můj příběh je mi 45 let jsem epileptik, alergik, astmatik a trpím svalovou spascitidou a jsem enuretik a celej život zavislej na plenách ze zdr. důvodů docházím pravidelně na urologii a jsempravidelně posílan na vyšetření na urodynamiku a na cystoskopii. V pleně jsem chodil do školky, školy, učňák, intr do zaměstnání prostě furt. Ze začátku to bylo noční pomočování a občas drobný unik přes den jen občas stav se zhoršoval postupem věku nyní jsem na plenách prosilný unik přes noc i den trapasy a ponížení jsem si zažil celej život i dětství a zažívam trapné situace do dnes.Není a nikdy nebylo co závidět v pubertě jsem nemohl si najít holku a navázat vztah panic jsem byl do 21 let kvůly plenám jsem v pubertě chodil i k psychiatrovi měl jsem deprese bral jsem antidepresiva v pubertě to bylotěýké období kluci si vyprávěly o vztazích a prvních sexualních zkušeností s holkami a ja furt nic jen poslouchal naražky co plíno už si našel nějakou co tě přebalila atd. Ve škole mě jinak nenazvaly než počůránku, pochcanku jdi se přebalit a když byly nějaké kolektivní aktivity nebo aktivity ve dvojcích tak všichni tvořily dvojice a semnou nikdo jen narážky s pochcánkem nikdo nechce co užil jsem si na tělák jsem do tělocvičny chodil v červ. trenýrkách pod nima vybavenej látkovými plenami a gum. kalhotkami no žádnej med u šplhání bylo vše vidět byl jsem na posměch a kort na prvním stupni kdy jsme měly tělak spojený s holkama od 6 třídy kluci zvlášť a holky zvlášť v 5 třídě dohromady ale šatny zvlášť. Ale v 5 - tce už holkám prsa a kluci někteří začalo ochlupení a já furt v plíně. Dnes už je to ve stadium silného úniku přes den i noc jsem 24 hod. v pleně a z důvodu větší bezpečnosti musím používat jednorázové plenkové kalhotky Abri form plus M4 gum. kalhotky a pro větší bezpečí a fikcaci pleny používám body overaly inko pijama inko podložky a inko prostěradla do postele na noc mam pro větší bezpečnost pořadnej balík mezi nohama aby nedošlo protečení připadám si jak přerostlé mimino mám jednorázovku 2 latkové pleny zavinovací plenu fikcační kalhotky velký gumovky aby se to do nich vešlo a inko pijamo nebo body je na mě hroznej pohled spím s velkým balíkem mezi nohama od sebe ani je k sobě nedám. Múj nazor je pokud nemusíte tak se tomu vyhněte ja jsem si s plenami zažil trapasy a ponižování a zažívám do dnes už ani to věčné přebalování mě nebaví mazaní pudrování a holení intimních partií do hladka kvůly plenám. A kde došlo k trapné situaci k nechtěnému či nevědomky částečnému odhalení pleny či body, gum. kalhotek posměch je on má plínu, je chlap v body maš i plínu nepotřebuješ přebalit ukaž nam plínu atd. A ty co mě podle vidění znají a vědí to tak mě na ulici nijak neeřeknou než čau plínko nejsi mokrej nechceš přebalit fak věřte mě není o co stát. Pro pokec zkušenosti rady jsem k dispozici na [email protected]

Fi-do (Po, 20. 4. 2020 - 06:04)

Koupil jsem si pratelné plenkové kalhotky pro dospělé značky Bobanek.do nich jsem dal vložnou plenu a mám na sobě ranec jako hrom.jsou perfektní a na omak super.

Jiný Martin (St, 15. 4. 2020 - 20:04)

Eliška: Dokaž to, že je ti 13 let, podle toho pravopisu a gramatiky to tak nevypadá, tak doufám, že si vymýšlíš nebo ne.

Radek (Čt, 16. 4. 2020 - 04:04)

Eliška je místní honič, to ví každý.

Návštěvník (Po, 20. 4. 2020 - 12:04)

jj už podle vyjadřování na diskusi. Škoda, že tu není věkové omezení.

anoným (Út, 14. 4. 2020 - 14:04)

Mně se také líbí nosit plenky.

Martin (Út, 7. 4. 2020 - 13:04)

Před nedávnem jsem se svěřil své přítelkyni s tím, že se mi líbí plenky. Ona k mému údivu to vzala dost dobře a dokonce mi koupila plenky. Už je mám doma ale zatím jsem neměl odvahu si je nasadit. Jen dodám, že s přítelkyní spolu zatím nežijeme, protože jsme spolu jen chvíli. Je mi 26 a bydlím na Olomoucku.

Jiný Martin (Čt, 9. 4. 2020 - 17:04)

Martin: Mě by zajímalo, jakým způsobem jsi říkal své přítelkyni tak, aby se toho nelekla?

Petr (Ne, 5. 4. 2020 - 22:04)

A dejte mi vědět výsledek (platí pro ty, co chtějí vyzkoušet). :)

Petr (Ne, 5. 4. 2020 - 16:04)

Jestli chcete poznat, jaké to je nosit plínky. Vezměte si pár vrstev čtverečkovaných látkových klasických plínek, nebo nějakou tlustou osušku, že budete skládat vrstvy tak, aby ta vrstva byla tlustá a poznáte, jaké to je. Za to nic nedáte. Já se dostal k plínkám přes osušku z tréninku, odskočil jsem si na záchod, automaticky odhodil osušku do trenek, protože podlaha byla mokrá. Zapomněl jsem vyndat tu osušku z trenek, natáhl si je a musím říct, že jsem se cítil zvláštně, ani negativní pocit to nebyl, spadl potréninkový stres naprosto rychle.

TOM 31 (So, 28. 3. 2020 - 19:03)

Je tu holka co by se ráda počůrala do abdl plen? Pisni na [email protected]

Reklama

Přidat komentář