Reklama

plenková disciplína

JAJA (Čt, 24. 6. 2010 - 19:06)

mám také velký zájem... JANO PISNI mailik pisnu ti víc jaja

Jana Tichá (Čt, 24. 6. 2010 - 19:06)

mám také velký zájem vyzkoušet tento alternativní trest? máte nějaké kontakty, kde by se dalo dovědět více informací? vůbec si ale nedokáži představit, jak přede mnou malá bude dělat do plen, chce to nějaký fígl na lehké překlanutí toho začátečního období... a jak mám s malou mluvit? Potřebuji nějaký návod, mám k ni přijít do pokoje s plenou v ruce a rovnou ji zdělit jak to bude dál? Sama jsem dost ostýchavá.

jaja (Čt, 24. 6. 2010 - 18:06)

Ale předpokládám, že se... TAk že jí doma budeš držet jen v plínkách a gumovích kalhotkách,nedovolíš ji přístup na toaletu a pokud bude chtít ven jen v mini sukni aby ji bylo vidět zadeček,plínku a kalhotky. JAJA

Adéla Neumanová (St, 23. 6. 2010 - 09:06)

Ale předpokládám, že se bude vzpouzet? Jak přimět, aby si pleky třeba tajně nesundala?

jaja (St, 23. 6. 2010 - 09:06)

Ahoj, dáte mi nějaké typi... No,koupíš plínky a gumové kalhotky a až začne zlobit ukážeš jí že je opravdu máš a že je použíješ,že je bude nosit!!!!!

Adéla Neumanová (St, 23. 6. 2010 - 08:06)

Ahoj, dáte mi nějaké typi pro začátek? Moje dcera je už opravdu nezvladatelná!

Květa (Út, 22. 6. 2010 - 23:06)

Jistě, že je to myšleno vážně. Přesně jak píše "Mommy". Holka si ze mě dělá legraci, když ji dám přes prdel, ale jakmile se zmíním o plenách, je po legraci. Vyzkoušejte, za to nic nedáte.

asi (Út, 22. 6. 2010 - 22:06)

se mi to zdá? To snad nemyslíte vážně?

Borek (Út, 22. 6. 2010 - 22:06)

Osobně považuji trest...Tyhle tresty se casto pouzivaji v anglii. Jsou vazne efektivni. Pro kluky se casto pouziva neco podobneho ale misto plinek musi nosit saticky nebo sukne a celkove holcici obleceni.

Mommy (Út, 22. 6. 2010 - 18:06)

Osobně považuji trest plínkama za naprostou revoluci v trestání. Je to mnohem lepší, intenzivnější a především se při tomto trestu dá už po nějaké době dosáhnout skvělých pozitivních výsledků. Na dnešní dospívající už nějaká facka neplatí a dělají si z nás jenom legraci, za to psychologická forma trestu, která je navíc ponižující je donutí přemýšled o následcích svých činů. U nás to funguje tak, že pokud dcera provede něco napatřičného, okamžitě a bez nějakého odmlouvání, nebo akceptování jejího prosení o odpuštění přicházíme k plenkám. Dcera pam musí nosit plenky nejméně po dobu jednoho týdne a vykonávat do nich potřebu. Za trest si nesmí ani říct, že se počůrala, nebo pokakala a i když to samozřejmě poznám, často ji v tom nechám nějakou dobu, aby si svůj trest pořádně užila. Ponížení samozřejmě doplňuji tím, že ji nutím dudat dudlík, pít z kojenecké lahve, nebo nosit již tady zmiňované dupačky. Abych ji podpořila dětisnký vzhled, má zákaz jakéhokoliv líčení a vlasy nosí v copech. V noci musí spát se mnou v postely. Mohu vám říct, že jakákoliv zmínka o tom, že se o tomto trstu zmínim jejím spolužačkám, nebo že jim ukážu fotky jak je v plenkách a dupačkách velmi rychle zapůsobí a já dosáhnu toho, že je alespoň na nějakou dobu od lumpáren pokoj.

Asachneira (Čt, 16. 2. 2023 - 10:02)

Vy nejste normální, že ne? Nějak se mi nechce věřit, že váš komentář není hoax.

Návštěvník (Pá, 24. 3. 2023 - 12:03)

jasne, že je to nejaký honič, normálny človek by toto nerobil!

marie (Út, 22. 6. 2010 - 14:06)

tak když vařečka na ní neplatí

Proc? (St, 16. 6. 2010 - 00:06)

za spolek idiotů, kteří se...Mohl by mi nekdo rict proc se do kazde diskuze pridavaji lidi kteri musi neustale napadat ostatni diskutujici?

Co je to tu (Po, 14. 6. 2010 - 22:06)

za spolek idiotů, kteří se furt potřebujou bavit o plínkách?

Návštěvník (So, 19. 12. 2020 - 06:12)

Co je to tu za spolek idiotů, kteří se furt potřebujou bavit o plínkách?

Proč (So, 14. 11. 2020 - 16:11)

za spolek idiotů, kteří se...Mohl by mi nekdo rict proc se do kazde diskuze pridavaji lidi kteri musi neustale napadat ostatni diskutujici?

Co je to tu (Út, 10. 11. 2020 - 05:11)

za spolek idiotů, kteří se furt potřebujou bavit o plínkách?

pleny ne (Po, 14. 6. 2010 - 16:06)

Věřím, že absolutně nezvladatelný paňár by se sice dal pomocí plenek snadno zvládnout, ale dítě proti nim bude protestovat hlavně tím, že se bude snažit své močení za každou cenu zadržovat a v tom je kámen úrazu. Močový měchýř se mu přeplní a moč z něj pořád nebude mít kudy odtékat a tak se začne vracet zpátky do ledvin a dítě pak může i umřít na selhání ledvin. Pokud budete chtít své dítě umravnit nějakým podobným způsobem tak maximálně vyloženě dětským oblečením typu klasické bavlněné punčocháče nebo třeba i existují kojenecké dupačky pro větší děti http://www.footedpajamas.com/Kids-Fleece-Footed-Pjs-s/115.htm - ale pleny z toho opravdu radši vynechte!!!

Kuba (Po, 14. 6. 2010 - 13:06)

Me tohle delala ma teta kdyz sem byl u ni na prazdninach. Kdyz sem zlobil nebo sem proste neposlouchal tak sem dostal plenku jako male decko pry abych si uvedomil ze sem opravdu jeste male decko (bylo mi 9). Byl to neprijemny trest a hodne sem se stydel kdyz sem musel chodit v plyne, ale zase to byl trest učiný. Vždycky tak týden potom jsem byl jako svatoušek než sem se otrkal.

Reklama

Přidat komentář