Reklama

Pás cudnosti

luci (Čt, 9. 1. 2020 - 10:01)

Nejde jen o kvantitu , ale hlavně o kvalitu . Jak se říká : stačí malá kapička a z maminky je babička .

Dany (So, 4. 1. 2020 - 00:01)

Jen zkouším rozhodit sítě mezi vama.. A kdyby si někdo chtěl popovidat napište :)

Dany (So, 4. 1. 2020 - 00:01)

U mne to zavedla bývalá přítelkyně pak mě odmítla... Ale mě to zůstalo v hlavě což si tady mnozí z nás můžeme napsat .. že začátku to bylo peklo ale zamykat se sám proč bych to dělal když to nedělá radost druhému

Sandra (Čt, 9. 1. 2020 - 00:01)

Dany říkal si že to u tebe zavedla bývalá přítelkyně, můžeš to trochu rozvést, rozepsat se prosím. S přítelem take používáme pás cudnosti detaily už jsem zde celkem popisovala také jsme mladý pár a tato hračka se nám moc líbí a myslím si že mohu mluvit za nás oba.

Dany (Po, 13. 1. 2020 - 10:01)

Tak to jsi šťastná holka takových je málo .. No tak vracet se k tomu nechci ale koupila mi to k narozeninám cb6000 ,já neváhal a abych ji udělal radost hned jsem si ho nasadil po pár týdnech nošení zjistila že penis je v tom akorát .. a abych to prý neměl tak pohodlne tak objednala cb 6000s a tam už byl penis hodně napěchovany.. No a pak k tomu přidala strapon a já už ji nesukal vůbec sukala jen mě.. a ona si soustala jinde .. když jsem to zjistil odkopla mě klíčky si nechala a prý vyhodila.. po 14 dnech zamcenej jsem musel preřezat zámek a teď mi to zamčení chybí .. nechceš mě zamknout ? :D

Návštěvník (Čt, 9. 1. 2020 - 10:01)

No to jsem zvědavý, jak se někdo bude rozepisovat o praktikách své bývalé. I když úplně vyloučené to samozřejmě není...

láďa (So, 4. 1. 2020 - 09:01)

No u nás to začalo docela náhodou ani jeden jsme o něčem takovém neslyšeli a ani jsme to neviděli až kamarád chtěl upravit holytrainer z nerezu a já to přinesl domů a oba jsme se tomu zasmáli a konstatovali že je to zhůvěřilost. A kamarád že je debil když do toho strčí penis , druhý den mě žena prosila ať si to zkusím nasadit (asi hledala na netu) a že to chce vidět jak to drží a proč by to nešlo sundat bez odemčení že nevěří a tak jsem zkusil nasadit (cca 45 minut) a po nasazení jsem konstatoval že to není nepříjemné a už se to vleče třetí rok baví nás to oba včetně kamarádky.

Ok (So, 4. 1. 2020 - 09:01)

mohu potvrdit. Dost jsme se u toho i bavily.

láďa (So, 4. 1. 2020 - 10:01)

A bavíte se stále ?? Jak se to vyvíjí je to pro vás zábava?

Dany (So, 4. 1. 2020 - 00:01)

Myslím to vážně jen ze na některých stránkách jsem se dost spálil

Dany (So, 4. 1. 2020 - 00:01)

Tak třeba kdyby se někdo našel myslím tím z holek tak bych i třeba potřeboval uzamknout a jít do otrocké služby je mi 23

Baryk (Pá, 3. 1. 2020 - 20:01)

Promiň, ale nehodlám dál přispívat a poslouchat narážky ohledně plánované kastrace, která v plánu rozhodně není

luci (So, 4. 1. 2020 - 01:01)

Píše o převýchově , ne o vykleštění .

Marwel (So, 4. 1. 2020 - 15:01)

Nauč se číst

Dany (Pá, 3. 1. 2020 - 10:01)

Ahoj , ze kterého pásu se nedá dostat ? Skoro přez každý jdou protáhnout varlata

AVP (So, 4. 1. 2020 - 00:01)

Můžu s Láďou jen souhlasit. Takový captor s menším kroužkem je nesundatelný.

láďa (Pá, 3. 1. 2020 - 11:01)

Ahoj můžu snad jen vlastní zkušenost se dvěma tipy a to CAPTOR a HOLYTRAINER při správném průměru kroužku to opravdu nejde podívej se na cudnost.cz.

Dany (So, 4. 1. 2020 - 00:01)

Děkuji za odpověď :)

AVP (Po, 30. 12. 2019 - 19:12)

Hezké já se také přidávám s přáním hezkých svátků. K úplné idylce už stačí jen nějaká šťavnatá povídka od luci na téma svých zážitků. :D

AVP (Po, 30. 12. 2019 - 20:12)

To byla reakce na Láďovo přání. Nazaktualizovala se mi stránka a tak jsem viděl jeho přání, jako poslední příspěvek.

Reklama

Přidat komentář