Reklama

kakání partnerky

Ano (So, 9. 12. 2017 - 16:12)

A co se týče toho, že...v podstatě máš ve všem pravdu. Ale bohužel Ivuška toto téma ignoruje. Nemá tam z těch mnoha set výtvorů jedinou fotku kakání plus zároveň dámského přirození. Proč ? Není v tom technicky problém. Problém nastává jedině tehdy, když dámské přirození nemám. Tak to ho tam dát nemůžu. Ivuška může být shemale nebo buzík. Až příliš často projevovala veký zájem o dámské výtvory. Třeba u Michala, který tu je relativně nový, že by na hovno.sk mohl vystavit hovna své partnerky. To by jí jako holku moc zajímat nemělo.

Honza (So, 9. 12. 2017 - 12:12)

No když si myslíš, že s...A co se týče toho, že Ivuška na hovno.sk dosud nedala žádné video či fotku toho, jak kaká, to je čistě její svobodné rozhodnutí a soukromá věc. Třeba nakonec usoudila, že bohatě postačí, když tady bude umisťovat pouze fotky svých šišek či bobků. Kdyžtak si tady s ní o tom promluv a uvidí se, co ti na to řekne...tohle fakt už musíš směřovat jenom na ni.

Honza (So, 9. 12. 2017 - 12:12)

není třeba žádných...No když si myslíš, že s takovou u mne není zapotřebí žádných takovýchto důkazů, tak si to mysli, no. Co víc ti k tomu mám říct. Co se týče tvého názoru, že na webu hovno.sk. je více než dost úchylů, tak na tom podlé mého určitě něco pravdy bude, ale i tak bych se vsadil, že ani tam není úchylů zdaleka tolik, jak si myslíš. Podle mého tam mnozí umisťují fotografie svých kadících výtvorů třeba z toho důvodu, že chtějí zaujmout takovouto poněkud neobvyklou "kreací" neboť i lidský exkrement může být svým způsobem kraetivní (a v takovém případě na tom neshledávám žádnou úchylku), dá-li se tak říct nebo chtějí dát veřejnosti najevo, že z velké potřeby se i dnes v 21. století kolikrát dělá daleko větší tabu, než je zapotřebí. A jestli si snad myslíš, že i tady Ivuška je úchylná tím, že i ona pravidelně dává na hovno.sk. fotografie svých kakacích výtvorů, tak seš na velkým omylu. Ivuška je podle mého ukázkovým příkladem toho, že když člověk se ve svém povolání musí často setkávat mj. i s velkou potřebou a často i u cizích lidí (coby zdravotní sestra se s tímhle často ráda nerada setkává u pacientů), tak s takovou pro dotyčného člověka skutečně není problém se něčemu na první pohled tolik intimnímu více otevřít a zdaleka to tolik netabuizovat. A taky si podle mne spousta lidí neuvědomuje nebo si nechce připustit, že zadek -ať ženy nebo muži - máme de facto všichni stejný (bez rozdílu, jestli je více či méně hezký, štíhlý apod. a že stejně tak všichni bez rozdílu na pohlaví vždycky radši chodíme na velkou. Takže Ivuška je tady podle mého i dobrým příkladem toho, že mezi mužským a ženským kaděním, včetně samotných exkrementů prakticky není žádný rozdíl, který by stál za řeč. Jen tak mimochodem...

Na to že jsi ma (Pá, 8. 12. 2017 - 20:12)

Zdar L.

Taky abys věděl,...není třeba žádných důkazů. To je evidentní. S Ivuškou si můžeš povídat na stránkách www.hovno.sk, kde je úchyláků víc než dost. Tam pravidelně přidává své výtvory a jsou i bohatě komentovány. Mimochodem vznikly tam pochybnosti, zdali je to vůbec holka. Opakovaně byla vyzývána, aby tam dala fotku svého sraní současně se záběrem na píču. To nikdy neudělala. Přitom na tom není nic složitého. Kluci tam dávají běžně své sraní se záběrem na penisy.

Iva (Pá, 8. 12. 2017 - 20:12)

Nejdřív bych požádala všechny co se navážejí do Honzíka,aby si důkladně a důsledně přečetli starší příspěvky v diskuzi a pak ať zhodnotí o čem vlastně naše diskuze je,tady je šance a prostor otevřeně mluvit na dané tema,na ktere jistě v soukromí mezi kamarady a blízkymi,přiznejme si to,jistojistě většina lidi nenajde odvahu povídat si o tom tváři v tvař.Myslím si,že Honzík tím nikoho neobtěžuje a jestli se najde někdo takovy,nikdo ho nenutí tohle číst.A není to jen diskuze mezi Honzíkem a mnou,ale může si to přečíst kdokoli a snad si něco z naši diskuze odnese,něčemu se naučí a něco mu to dá,a pokud si to přečte aspoň jeden anonymní člověk a něco mu to dá,tak je to super.

Honza (Pá, 8. 12. 2017 - 15:12)

Honzíku, neotravuj s tím...Zdar L.

Taky abys věděl, k tématice kadících citoslovců jsem se tady na skok vrátil jenom z toho prostýho důvodu, že jsem s odstupem času už trochu pozapomněl, co mi k tomuhle tématu Iva říkala dříve. Jak známo, opakování - matka moudrosti, což zajisté platí i v tomto případě. Že bych s něčím takovým cíleně a opakovaně tady otravoval, to bych si tu nedovolil a už vůbec ne k tak fajn holce, jakou je tady Iva. A už vůbec bych si při něčem takovém u Ivy nehonil, notabene když ji osobně vůbec neznám. Pro něco takového u mne nemáš žádné důkazy, to si uvědom. Tak si příště nech takovejchle svých "mouder" na moji osobu...

To jsou tady dv (Čt, 7. 12. 2017 - 16:12)

Honzíku, neotravuj s tím...Honza a Honzík. Jeden se honí u obtížného výkonu stolice, kdy se dělá eh-eh-eh-eh a další miluje turecké hajzly. Omlouvám se, že nerozlišuji, který je který. Avšak oba jsou posedlí svými zážitky z pionýrských táborů. Jeden taky miluje sestřičky v nemocnici, kteří povzbuzují pacoše při tlačení. Tolik na vysvětlenou. Pošahaní jsou oba dva.

L. (Čt, 7. 12. 2017 - 15:12)

Ahoj Foresto. Docela by mne...Honzíku, neotravuj s tím svým sraním provázených těžkým tlačením a provázeným různými citoslovci. To je pouze tvá chronická pošahaná úchylka, která nikoho jiného nezajímá. Už jsi to tu četl několikrát, ale přesto stále s tím obtěžuješ.
A foresta napsala svůj příspěvek před 13 lety a nikdy sem pravidelně nechodila, takže ti zřejmě neodpoví.

Honza (Čt, 7. 12. 2017 - 11:12)

Ahoj, pamatuju se že na...Ahoj Foresto. Docela by mne zajímalo, co přesně jsi měla na mysli, že jste si to spolu udělali, když za tebou jednou vlezl do kabinky. To za tebou do kabinky vlezl v době, když jsi tam kadila, pěkně tě při tom okouknul a pak se vykadil i on a při tom jsi ho okukovala pro změnu ty a následně jste si o kadění jaksepatří podebatovali? Nebo jak? Ale jestli by tohle pro tebe byla moc osobní otázka, samozřejmě mi na tohle odpovídat nemusíš...

Honza (Út, 5. 12. 2017 - 20:12)

Honzíku,ale to řezání do...Jo jasně, tak to jsem možná tady něco nepřesně zmínil. Ale v pohodě, hlavně, že už si rozumíme a že jsme se shodli na tom, že šišky jsou holt nejlepší...

Iva (Út, 5. 12. 2017 - 20:12)

Jo, však jsem si to myslel,...Honzíku,ale to řezání do strany analku jsem měla na mysli jen při kakání bobečků,v případě kakání bobečků jsem opravdu to řezání nezažila,ale co de týče te megašišky před maturiťákem,bylo to takove řezani z roztáhlym analkem.

Honza (Út, 5. 12. 2017 - 20:12)

Jo, však jsem si to myslel,...A rád bych připomněl, že i bobky můžou jít ven v pohodě. To jsem si pro změnu vzpomněl na jednu svojí kadící story z jednoho letního tábora, kde jsem do suché latríny v zemi bez větších problémů vykadil pět pořádných bobků a víceméně byl jeden jako druhý. A nejenže šly ven naprosto v pohodě, i když možná trochu ztuha a pomaleji, ale hlavně jsem se po nich výjimečně nemusel vůbec utírat...jak se občas taky výjimečně stává, když je strava i trávení zcela ideální. A i tady jsme se už podělili o své zkušenosti z takto "ideálního stavu"...jen tak pro připomenutí

Honza (Út, 5. 12. 2017 - 20:12)

Zdravím tě,Honzíku.Ptaš...Jo, však jsem si to myslel, že i ty kakáš rozhodně radši šišky. A co se týče řezání obtížně vycházející stolice do vnitřku konečníku nikdy neprovázelo, tos možná teď zapomněla na tu svoji největší megašišku před maturiťákem, kdy, co jsi psala, tě to tak řezalo nebo možná přesněji, měla jsi análek tak roztáhnutý, že tehdy jsi to bolestivé "Ihmm" udělala, jestli se nepletu. Ale hlavně, že takovéhle to řezání je fakt jenom vzácná věc...aspoň co se týče mé zkušenosti...

Iva (Út, 5. 12. 2017 - 19:12)

Jo jasně, Ivo. To se holt...Zdravím tě,Honzíku.Ptaš se co kakám nejradši,rozhodně šišky,nejlepe když je jich víc,třeba 3 velke, přiměřene tloušťky,dlouhe.Kakání bobečků je u mě komplikovanější,jednak trvá dele ve zrovnaní s kakáním šišek,jednak když tlačím bobek a bobek ne a ne vylezt,proto se občas nevyhnu ani namahavemu a hlasitemu "E",jde o pocit plneho zadečku,prostě je co kakat,jenže bobek jakoby byl v nedohlednu a nechtělo se mu jít ven,s urputným bojem se mi občas povede vykaknout i 8 bobečků,ale nepříjemne řezání do strany analu jsem nezažila.Bobky kakám jen když piju malo tekutin a střevo se vysušuje a tím se stolice stěží vytlačí.

Honza (Po, 4. 12. 2017 - 20:12)

Zdravím tě,Honzíku,omylem...Jo jasně, Ivo. To se holt stává, když je člověk někdy více přetížený ze své práce. Hlavně že tenhle můj omyl neměl žádné následky. Jo, i tahle tvé story z dětství byla celkem zajímavá. Ještě mne napadlo se tě zeptat, jestli radši kakáš tuhé a objemné bobky nebo šišky. Myslím, že jsem se tě na tohle už tady v minulosti ptal, ale už si přesně nepamatuju, cos mi na to odpověděla. Já osobně radši šišky, ty podle mne nejsou tak komplikované. Tedy, komplikované v tom smyslu, že by mne moc trápily obtížným vylézáním ze mě. Sice, zvlášť když je šiška dosti objemná, tak ze začátku, když se jí začne roztahovat anus, člověka nezřídka přepadne takový nepříjemný pocit, zda třeba nebude moc široká a nebude ho to po celou dobu defekace bolet, ale pak, když už začne vylézat v celém svém objemu a je už jisté, že anus se více roztahovat už nebude, tak pak už je to většinou zcela v pohodě, až do toho krásného pocitu vyprázdněného břicha. Kdežto u bobků se většinou nikdy neví, jestli všechny vyjdou hladce, zvlášť pokud je jich větší množství (jestli se nepletu, ty jsi jednou nejvíc vykakala osm velkých bobků, není to tak?) Přesněji, první bobek z tebe může vypadnout hladce, ale nikdy nevíš, jestli ten druhý tě při odcházení třeba nebude nepříjemně řezat do konečníku. A jak na tom budou v tomhle ty další bobky...prostě, kadění bobků může být podle mého nezřídka provázenou takovouto psychickou nejistotou a obavami, dokud se nevykadí ten poslední. Máš třeba zkušenost, když jsi někdy kakala hodně velké bobky, že první z tebe vyšel sice třeba i s námahou, kdy jsi před jeho vykakáním udělala namáhavé a hlasité "E!", nicméně obešlo se to bez bolesti, zatímco odchod druhého bobku byl doprovázen nepříjemným řezáním do vnitřní strany tvého análku, až jsi udělala bolestivé "Ihmm"!, než z tebe vyšel? Něco podobného se mi kdysi možná taky stalo, i když už si tím nejsem zcela jist. Jo, jak jsi správně psala, bobečky dají zabrat. A občas i takto potrápit, je to tak...takže předpokládám, že i ty radši kakáš, jak to jen trochu jde, šišky...

Iva (Po, 4. 12. 2017 - 19:12)

Ahojky Ivo

Po dlouhé...Zdravím tě,Honzíku,omylem ses podepsal mým jmenem,ale už tě nějaky ten pátek znám,takže vím žes to psal ty.Co se týče společneho kakání a povídaní si při tom o kakání,mám jednou story,myslím že jsem se o ní zmínila ve starších příspěvcích.Kamaradka ktera taky jezdila na prazdniny ke sve babičce v te vesnici,kde jsem měla babču i já,chodila kakat do kadibudky u sve babičky,byla to kadibudka,ktera měla dva otvory vedle sebe,takže tam mohli kakat dva lide vedle sebe.Bylo nám tehdy 7-8 let,a víckrat jsme kakali společně a jen tak ze srandy jsme soutěžili kdo vykaká větší šíšu,kdo se vykaká nejrychleji atd,takže v průběhu kakání jsme se na jine tema než kakání nebavili,třeba věty typu"už to leze,to bude megač,dnes to hovínko bude rekordní atd" a vítězství nás obou bylo střídave,jednou ona,po druhe já atd.Takže zatím tahle story na kterou jsem si vzpomněla.

Iva (Po, 4. 12. 2017 - 15:12)

Jo, Ivo, díky že jsem tě...Ahojky Ivo

Po dlouhé době mne napadla další věc týkající se debat o velké potřebě. Asi mi dáš za pravdu, že nejlepší a nejzáživnější, může-li se tak říct, je bavit se o kakání s někým v době, kdy oba dva lidi kadějí spolu (třeba na dvou oddělených záchodech těsně u sebe) a tím pádem si naprosto výstižně přímo "při činu" můžou sdělovat různé osobní zkušenosti z vlastního kadění i informace a zvědavé otázky, komu z nich to zrovna jde líp, zda už druhý bude brzo hotov a tak podobně. Osobně takovou zkušenost sice nemám, ale vzpomněl jsem si na takovou jednu dávnou story, o které jsem se ti tady už taky zmiňoval, když jsem byl v pubertě na jednom zimním táboře, kdy večer jeden člen přede všema řekl, že jde na velkou, jedné vedoucí se dílem náhody chtělo taky a tak šla kakat společně s ním. Právě na dva takhle oddělené suché záchody venku. Fakt škoda, že už si přesně nepamatuju, o čem se tam při tom bavili, když jsem se za chvíli stejným směrem vydal i já na malou, ale debatovali celkem významně a vzrušeným tónem (hlavně ta vedoucí) a oba si v téhle diskuzi očividně rozuměli. Máš nějakou takovou zkušenost, že jsi někde kakala na jednom z několika záchodů v těsné blízkosti vedle sebe a dílem náhody vedle kadil i někdo jiný (ať už holka nebo kluk) a náhodou jste se dali do společné řeči ohledně vašeho aktuálního kadění? I když uznávám, že takováhle příležitost se asi taky hned tak nenaskytne. Ale zábava to pak každopádně být může, zvlášť když jeden zrovna něco mluví o svém právě probíhajícím kadění a druhý se zrovna musí hodně soustředit, čili chvíli není schopen k tomu cokoliv říct a tak podobně...máš nějakou takovouhle osobní zkušenost?

Honza (Ne, 19. 11. 2017 - 12:11)

Zdravím vás všechny.Dnes...Jo, Ivo, díky že jsem tě tím označením "srací filozof" neurazil. Jak jsem psal, tohle přízvisko jsem si nevymyslel, natož abych ho zaměřil na tebe, tím spíš, že už před nějakým časem jsi tu jasně zdůraznila, že ty jenom KAKÁŠ. Jen jsem zde víceméně reagoval na to, že mne takto označil jeden z kolegů této diskuze. U mně budeš v tomto ohledu vždycky jenom buďto kakací filozofka, kakací znalkyně nebo kakací princezna. Kdyžtak si z toho vyber. Koneckonců, u tebe jako ženy to celkem chápu. A je podle mého fajn, že jsi tady ukázkovým příkladem toho, že ani dnes ne všechny slušné holky a ženy podlehly tomuhle všeobecnému "trendu", dá-li se tak říct, kdy už je naprosto běžné, že výraz "srát" je pro velkou potřebu mezi současnou mladou generací považován za samozřejmost. Aspoň mně to tak přijde.

Iva (Ne, 19. 11. 2017 - 09:11)

Zdravím vás všechny.Dnes jsem se opět krásně vykakala,můj vytvor si můžete prohlednout na hovno.sk.Mirku,zkus švestkovou šťávu,šťávu z kyseleho zelí-to je přírodní antibiotikum,a navíc osadíš sve střevo prospěšnými biokulturami,ktere se starají o tvou imunitu,produkují vitaminy a jsou neporazitelnymi bojovníky proti těm špatnym mikrobům ktere mají na svědomí průjem a střevní potíže.Ke snídaní každy den bych ti doporučovala acidko s lněnym a chia semínkem,ktere nakopnou peristaltiku a aby ses vykakal každy den pravidelně.Honzíku,nevadí mi žes mě nazval "sracím filozofem",nebo lepe řečeno"kakacím filozofem",filozofovat se da o různych věcech ,i kakání k tomu neodmyslitelně patří.Například s kamaradkou ktera ma maleho chlapečka,ktery nedavno oslavil 1 rok sveho života a kakání je jedna z miminkovskych věcí o ktere se moc často bavíme,co papá a co pak po spapaní te věci vykaká atd.Aspoň se něčemu naučím a využiju to až budu mít sve děti ,ktere naučím jak se spravně kaká.A jinak,Honzíku,jakekoli tema "hodíš" do diskuze,ráda se o čemkoli s tebou bavím a vím žes chtěl trochu oživit a zpestřit diskuzi.Tak zatím se měj hezky a pečuj o sve pravidelne kakání,krásne a pohodove kakáníčko,tobě a všem ostatním přeju,mějte se krásně.

Honza (So, 18. 11. 2017 - 22:11)

Já jsem kadil naposledy ve...Já jsem dvakrát už nekadil dokonce čtyři dny po sobě a pak to zase bylo ok. Tak myslím, že i u tebe to co nevidět bude zase v poho...

Reklama

Přidat komentář