Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Baba (Po, 30. 12. 2019 - 18:12)

Poradím, je to možná přesně dle děje . Záněty časté v močáku mají holky více než kluci a ty slovní obraty mohly podchytit od starších. A ten čas? Starý dědek by sotva tolik uměl s PC, ten se na to vykašle a půjde na pivo nebo se válet na kanapi. Ten čas mají paradoxně mladí a furt čumí do mobilu a klapou.

hehe (Po, 30. 12. 2019 - 19:12)

jo a každej den píšou na zaprděnou úchylnou Doktorku .)))

Martina (Po, 30. 12. 2019 - 19:12)

a proč píšes a čteš zaprděnou Doktorku ty???

Návštěvník (Po, 30. 12. 2019 - 19:12)

Dobrý úchylnosti a zábava tady. Ovšem mně není 17:)

Návštěvník (Po, 30. 12. 2019 - 18:12)

Spíš chlap, protože množství zánětu močáku. Ale zase ty kecy jako výstřiky vášně to vypadá na tetku. Tož babo raď

Klárek? (Po, 30. 12. 2019 - 17:12)

Klárek a s píčkou mezi nohama? A Libor je podle tebe holka , ne? Tobě trochu hrabe z těch vánoc.

Jo (Po, 30. 12. 2019 - 18:12)

z vánoc už mi hrabe. jde o to, kdo to tady píše, jestli ženská nebo chlap. Podle stylu vyjadřování je to člověk tak kolem šedesáti i více let.A taky hlavně že na to má čas

Návštěvník (Po, 30. 12. 2019 - 17:12)

Hele, díky své opatrnosti a prozíravosti na tebe nemohli a nic se nestalo, tak se z toho nepos.....Život jde dál. Jen za Klárou nejezdi. Ne proto,že by to byla stejná volavka,ale je zasnoubená a tam by zase mohl počíhat Libor, takže by z toho zase nic nebylo.

Terka (Po, 30. 12. 2019 - 13:12)

Teda Honiče to dost vzalo. Ani se mu nedivím, já bych se z toho úplně složila. Teď mu ani nebude fungovat ten jeho nástroj (blbý vtip, já se omlouvám).

Návštěvník (Po, 30. 12. 2019 - 13:12)

Teda to je síla! Koukal jsem se na mapu a to je skoro u Německých hranic a tak tam asi podobný skupiny s ženskejma takto "vydělávají". U holek z Mimoně bych byl taky opatrný,ale čuch mi říká, že tyhle asi budou opravdu jen nezkušený mladý duše a tady už jejich komunikace běží dlouho a otevřeně. Hanulka se objevila jako naivní mrcha bez osobního příběhu a hned lákala, když se Honič chytil a dělala stydlivou a nezkušenou. HNUSNÝ .

Tony (Po, 30. 12. 2019 - 13:12)

Ve Šluknově měla za mého mládí jedna mladá závorářka na dráze speciální úchylku. Ona balila na zábavách cizí kluky, kteří pak špatně dopadli. Kluk si myslel, že si s ní užije, jenže venku na něj vždy čekal její fotr a její manžel s gumovými hadicemi a seřezali ho krve, z čehož ona měla rozkošný prožitek.

Honič (Po, 30. 12. 2019 - 13:12)

Hrozný. Budu muset jet. Domů, pryč z těchto sraček.

Tony (Po, 30. 12. 2019 - 13:12)

Já když jsem jel do té Mimoně, tak mě také v jednu chvíli napadlo, aby mě tam nečekala nějaká parta týpků a tak jsem rozmýšlel, zda tam mám jet nebo ne. Nakonec jsem odvahu k tomu sebral. Jenže jsem nevěděl, že Klárka myslí slovem viadukt něco jiného, než ten velký, co je na trati směrem na Pertoltice. K tomu bych nešel ani náhodou.

Návštěvník (Po, 30. 12. 2019 - 17:12)

Jo, ty jsi taky Klárka úchylná, spíš teda to bude Klárek a že se drží dlouho s tím psaním

Kikina (Po, 30. 12. 2019 - 13:12)

Ty jo docela mazec. No ještě že já bych do podobného dobrodružství jenom na základě domluvy přes internet nikdy nešla.

Honič (Po, 30. 12. 2019 - 13:12)

Kikino, dojel jsem do Františkových Lázní a jsem z toho na budku. Vyklepanej, tady je alespoň město a víc lidí a zašel jsen na kafe do Bohemie ,asi hotel. Hele tohle je velká sviňárna. Já jsem naštěstí dost opatrnej, ale radši si budu tady jen psát s čůracíma a kakacíma holkama. Ty vole, kam jsem to naletěl? Tohle je dost křivárna, na tom přece není nic špatnýho, že se někomu líbí tyhle praktiky a jinýmu zase jiný. Hanulka jako neviňátko? Je mi z toho zle. Chtěl jsem taky jet za Klárou do Mimoně, nepojedu. Nevěřím.

Návštěvník (Po, 30. 12. 2019 - 17:12)

Dobře ti tak, žádný nevi%nátko by sem takový prasárny nepsalo.

Kikina (Po, 30. 12. 2019 - 14:12)

To věřím. Tak hlavně že sis dal majzla a nic se ti nestalo. Ta Hanulka nemusí vůbec existovat. Za monitorem může sedět kdykoliv a vydávat se za kohokoliv. Měl jsi před tím setkáním nějaký fyzický důkaz její existence? Jako já tu na doktorce pár lidí poznala dvě holky i osobně. S tou jednou jsme domluvily i kakací sraz. Ale to vše proběhlo až po měsících soukromé komunikace kdy byla jistota že riziko je minimální. A teď si vezmi že jako kluk máš možnost aspoň nějaké obrany ale co má teprve dělat holka když takhle naletí i když jasně že proti přesile tří počítám že to asi byli statní chlapi se brání těžko. Nevím no takovéhle rychlo setkání bych prostě neriskla. Ještě by na mě nastoupili nějací borci a dali by mi tak do těla až bych se z toho zkakala :0)

Honič (Po, 30. 12. 2019 - 15:12)

Jsem dorazil domů. Jednu holku jsem takhle měl, tohle byl druhý pokus. Jsem dnes v prdeli .

Honič (Po, 30. 12. 2019 - 12:12)

Přátelé na Hanulku pozor! S tou jsem měl mít dnes sraz U švejka na Bublavě v jedenáct. Nepřišla ale přišli tři přičmoudlý chlapi a sedli si za stůl, který mi popsala, že pro nás rezervovala. Já jsem už z minulosti opatrný a tak jsem přijel dřív a sedl si jinam a objednal si kafe a jídlo jako běžný host. 11,10 a Hanulka nikde. Nevolal jsem na její číslo, ona volala,ale měl jsem vypnutý zvuk a nebral jsem to, dojedl jsem a zaplatil a odešel. Jeden z těch chlapů vyšel za mnou. Normálně jsem došel k autu a odjel. On zůstal u vchodu a čuměl a kouřil. I zde moje opatrnost byla na místě, když jsem jí popsal jiný typ a barvu auta než jsem přijel. Podle mne je Hanulka místní štětka,a láká na chcaní chlapy jako volavka a ty tři pak vezmou nešťastníka do parády. Do těchto končin nikdy více! Buďte opatrní!

Reklama

Přidat komentář