Reklama

výprask

ZDENĚK 14 (St, 4. 2. 2015 - 17:02)

Je mi 13 a občas když něco...já si moc nevybírám,protože naši se vždy radši rozhodnou pro výprask je to rychlejší Naposledy jsem dostal včera.Já zase dostávám většinou řemenem.vařečkou málokdy tou jsem dostal naposledy vloni.Všera jsem poprve dostal výprask .když u nás byla sestřenice.Dostal jsem vedle v pokoji ale asi to slyšela .Ptala se mně jestli jsem dostal hodně ale já jsem jí řekl,že jsem nedostal.Řekla mi ,že jsem ...,když se bojim přiznat,že jsem byl bit.Mám se jí přiznat.

Veronika (Ne, 1. 2. 2015 - 13:02)

Je mi 13 a občas když něco provedu,nebo zalžu,nebo dostanu ve skole ctvorku,nebo pětku,tak mi naší dají na výběr buď na měsíc bez počítače,tabletu a kapesného,nebo 25 na holou vařečkou,nebo páskem.Nedělám problémi tak často takže si vždy vyberu 25 na holou a jsem bita tak maximálně 1 za měsíc.Podle mě je lepší 20 minut breku a bolesti než zákazy.

Ondra (So, 31. 1. 2015 - 18:01)

Je mi 15 let a hledám holku přibližně ve stejném věku,která by jsi přes email nebo Facebook popovidala o vyprascich. Email:[email protected]

Kristýna (So, 31. 1. 2015 - 18:01)

Jsem z Mělníka Aha, já chodím do školy v Benešově. Tak to se neznáme.

Tereza2000 (So, 31. 1. 2015 - 17:01)

Do sedmý. Kde chodíš do...Jsem z Mělníka

Martin (So, 31. 1. 2015 - 17:01)

Do sedmý. Kde chodíš do...Do "sedmý" Terka chodila tak někdy před dvaceti lety. Chlapi, to chce studený obklad na hlavu i níže...

Kristýna (So, 31. 1. 2015 - 16:01)

Kristýno do jaké třídy...Do sedmý. Kde chodíš do školy ty, Terko ?

Markéta (So, 31. 1. 2015 - 15:01)

Mě je 13 a na výprask přes zadek vařečkou a rukou jsem zvyklá už od 5 let za tu dobu jsem dostala na holou jen jednou a to spíš jen simbolicky.Jenže ve čtvrtek jsem na vysvědčení měla 4 z matiky a 3 trojky.Žiju od 7 let jen s mámou. Máma když uviděla 4 z matiky a 3 trojky tak mi hned dala facku a řekla že neskončila a že dostanu za vyučenou.Řekla mi ať si sundam kalhoty a kalhotky.Já jsem to udělala hodně jsem se bála. Máma vzala vařečku a vysazela mi co se do mě vešlo nevím kolik asi kolem padesáti. Zadek mám ještě dnes modrý a pořádně se nemohu posadit.

Tereza2000 (So, 31. 1. 2015 - 15:01)

Terko, jsme na tom podobně....Kristýno do jaké třídy chodíš.

jan (So, 31. 1. 2015 - 12:01)

Jo, tak možná u tebe. Naši...tak já už do školy nechodím,ale míval jsem několik čtverek a dvakrát i pětku a dělal sem opravky,proto se mi zdá trojka v pohodě známka...jinak pochybuju žes dostala na prdel,tady je to samej bajkař a vypravěč:)

Kristýna (So, 31. 1. 2015 - 12:01)

trojky jsou krásné...Jo, tak možná u tebe. Naši jsou náročnější. A já musím ve škole přidat. V červnu už tohle nechci znovu zažít.

jan (So, 31. 1. 2015 - 12:01)

trojky jsou krásné známky,to je tak na pochvalu.

Kristýna (So, 31. 1. 2015 - 11:01)

Terko, jsme na tom podobně. Přinesla jsem tři trojky a za každou dostala třináct ran na holou. Řemenem přehnutá přes gauč. Mažu si to krémem, ale sedět nemohu pořádně ještě ani dnes...

Tereza2000 (So, 31. 1. 2015 - 11:01)

No ve čtvrtek bylo vysvědčení a mě se ještě dnes špatně sedí.jsem jsem v osmém ročníku základní školy a dostala jsem 4 trojky naši mi řekli že pokud bude víc jak 2 trojky tak bude mazec.Když zjistili že kromě fyziky a matiky mám trojku ještě z češtiny a chemie. Bylo mi jasné co bude následovat.Táta šel pro svůj kožený pásek a řekl mi ať jdu do pokoje a připravím se.Věděla jsem co to znamená páskem jsem dostávala za vysvědčení a za lhaní na holou od 9 let.Sundala jsem si tedy kalhoty a kalhotky a pak přišel táta a řekl ze dostanu za každou trojku navíc 20 ran. Takže jsem jich dostala 40 rozbrecela jsem se už po asi desáté raně a ještě mi zabavili notebook a kapesné na měsíc.

Jakub (Čt, 29. 1. 2015 - 17:01)

Ach jo... dnes bylo vysvědčení a já jako čerstvý gymnazista jsem dostal dvě trojky a jednu čtyřku. Věděl jsem, co to znamená! Můj otčím mi nikdy horší známku, než dvojku netoleroval! Vím, že za trojku je šest ran a za čtyřku dvanáct ran řemenem. Přišel jsem domů a hned jsem se svlékl do slipů, které jsou v podstatě jen "tanga". Beru kožený řemen a namáčím jej do umyvadla s vodou. V koupelně se dívám do zrcadla na svůj zadek a stehna a uvažuji, jak mi je dnes otčím zmaluje a jak dlouho to bude vidět... Z letargie mě vyrušuje zarachotění v zámku a otčím je v domě! A hned ve dveřích na mě "tak co bylo dneska, tak se pochlub!" Říkám "tatínku, mám dvě trojky a jednu čtyřku, prosím tě o výprask 24 ran řemenem." Otčím na to "dobře, za 5 minut tě čekám v obýváku, doufám, že je vše připraveno!" Rychle připravuji lavici a z koupelny beru mokrý a těžký řemen. Podávám ho otčímovi a žádám o výprask a to 12 ran přes zadek a 12 ran přes stehna. Lehám si na polstrovanou lavici, otčím mi upravuje slipy a hladil po mých hladkých a štíhlých stehnech, poplácal mě přátelsky po hýždích a řekl "jsi chlap, musíš to vydržet, dělám to jen pro tvé dobro". Pak uchopil řemen, přehnul jej napůl a... No a zazvonil zvonec a pohádky byl konec! Dobrou noc :-)))

Raven (Po, 26. 1. 2015 - 11:01)

Jsem asi otec Herodes, ale...Máš manželku ty sexy dědo

Raven (Po, 26. 1. 2015 - 11:01)

jsem sexy kočička co ráda dostává na zadeček. Hledám muže co má rád sex a výprask.

stefani (Po, 26. 1. 2015 - 11:01)

ja sem nedostala

xxx (Út, 4. 6. 2013 - 16:06)

Zdeňku, doufám, že...hele tak tohle už je moc. Co si o sobě vlastně myslíš, že budeš týrat dítě a ono kvůli tvé neschopnosti řešit špatné známky bude třeba nemocné. A co teprve až ty budeš starej dědek a budeš potřebovat pomoc myslíš že to tvoje dítě bude mít chuť ti pomáhat. Zamysli se nad sebou trochu ty PIČUSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZDENDA (Po, 3. 6. 2013 - 15:06)

já bych děcku dala nejvýš...JÁ MYSLÍM ŽE V TOMTO PŘÍPADĚ JE VÝPRASK NA MÍSTĚ.NEJDŘÍVE BYCH SI S NÍM PROMLUVIL A VYSVĚTLIL MU ZA CO BUDE BIT.Pak bych odepnul pásek a dal bych mu pár přes zadek.

Reklama

Přidat komentář