Reklama

Pás cudnosti

Anonym (Út, 27. 8. 2024 - 23:08)

nejde o to co bych viděl,  ale o to jestli by to pod dohledem udělal

Default User Image
Anka (Út, 27. 8. 2024 - 11:08)

Ale i tak, syn je pod dozorem kamerky, takže vše mám pod dohledem. I to kluková onanie. Nic mi neunikne.

Default User Image
Anka (Út, 27. 8. 2024 - 11:08)

Navíc je chlapeček uzamknutý a bez tvého dozoru se jen tak nedostane.

Default User Image
zz (Ne, 25. 8. 2024 - 18:08)

zz

Default User Image
Martin (St, 21. 8. 2024 - 16:08)

Ahoj, je mi 40 let, jsem ženatý, sex máme tak 1x za 14 dní, já často masturbuji. Na internetu jsem objevil pásy cudnosti. Nějaký jsem koupil a musím říct, že ten pocit zamčení mě šíleně vzrušuje. Manželka ví že ho mám. Já ho občas nosím, když jsem sám, ale ještě jsem s ním nebyl nikde veřejně. Jen manželka nějak na tuto hru nechce přistoupit a vlastně jí to nezajímá. Ale to je obecně problém, že má k sexu chladnější vztah. Poradíte někdo, jak jí k tomu přivést? Aby k tomu přišla nějak na chuť? Jsou k tomu nějaké články weby, které byste doporučili? Děkuji za každou radu. Martin

Anonym (Út, 20. 8. 2024 - 15:08)

Dneska sem měl dvakrát orgasmus sice ho mám v pásu cudnosti ale tolik semene co teklo přes větrací otvory a močoví otvor sem opravdu nečekal. Bohužel druhý výstřik sem měl dřív než mi madam dovolila takže mě čeká půl roční zamčení. Nemáte někdo zkušenosti s dlouhodobým nošením pásu a po jak dlouhé době semeno začne odtékat samovolně??? Protože po těch dvou týdnech sem myslel že se mi tlakem roztrhnou kulky.

Default User Image
tibco (St, 21. 8. 2024 - 09:08)

Mne začalo vytekať po troch týždňoch a najdlhšie som ho mal 45 dní 

Default User Image
Roman (St, 21. 8. 2024 - 11:08)

ja take nejdele 45 dni po 40 dnech se mi udělal sam ve spanku i v kleci ted mam zamčeny panis 21 dni tak uvidime

 

Anonym (St, 21. 8. 2024 - 12:08)

Jeeej tak to bude masakr než se dočkám samovolného upuštění. Máš nějaké tipy jak to vydržet nebo jak to trochou urychlit???

Default User Image
Roman (Čt, 15. 8. 2024 - 10:08)

ted jsem byl tyden u moře Balt a jasny že mi manželka nechala licku na peru ....a to jsme byl i nahaty ale jinak docela super jen ten jemny pisek i v zadkua v zamku od klece .....bude sranda to vubec odemknout

 

Default User Image
Lukáš (Ne, 11. 8. 2024 - 21:08)

Zdravím, chtěl bych se zeptat zda dlouhodobé nošení pásu cudnosti zmenší penis.

Default User Image
Mira (St, 21. 8. 2024 - 07:08)

Nezmensi se trvale .  Když mě žena poprvé dala pas cudnosti myslel sem ze se zblázním , po týdnu už to bylo lepší . Při hygieně sice opticky menší byl ale když se pas přestane používat , zase se zvětší. Což žena nese velmi nelibě . Dnes mám velikost klece xs a začínala na M . Nicméně moje žena vyžaduje trvale uzamčení , bez jakéhokoliv uvolnění . 

Default User Image
Tomáš (Ne, 11. 8. 2024 - 23:08)

měl jsem ho na sobě 5let a rozhodně se nezmenšil, pán my ho sundával jen jednou za 14 dní na hygienu.

Anonym (Čt, 8. 8. 2024 - 20:08)

Když má muž nasazenou klícku, sníží se mu postupně produkce semene, když se ho nemůže pravidelně zbavovat onanií a souloží?

Default User Image
Jitka (St, 21. 8. 2024 - 07:08)

Ano postupně semeno ubývá . Je důležité ale trvale uzamčení . 

Anonym (St, 21. 8. 2024 - 08:08)

S trvalým uzamčením bych se myslím zvládl i smířit hlavně ať je aspoň jednou za měsíc odpuštění semene jednak ten pocit orgasmu v pásu cudnosti je absolutně úžasný a klesající tlak v pytlíku taky. Ale četl sem že při dlouhodobém nošení sperma odtíká samo tak sem se chtěl zeptat po jak dlouhé době asi cca 

Anonym (So, 10. 8. 2024 - 14:08)

Hlavně se mu zvýší šance na rakovinu varlat, nebo prostaty.

Anonym (Čt, 15. 8. 2024 - 15:08)

Možno je to sranda na nočné erotické sexuálne hrátky medzi partnermi na chvíľku ale nie na nejaké dlhé obdobie. Muž má prirodzene masturbovať a semeno vypúšťať von. A ak to nedelá keď má kličku tak tým trpí prostata aj varlata

Anonym (Čt, 15. 8. 2024 - 15:08)

Možno je to sranda na nočné erotické sexuálne hrátky medzi partnermi na chvíľku ale nie na nejaké dlhé obdobie. Muž má prirodzene masturbovať a semeno vypúšťať von. A ak to nedelá keď má kličku tak tým trpí prostata aj varlata

Anonym (So, 10. 8. 2024 - 19:08)

Přesně tak! Jestliže příroda nutí muže zbavovat se semene souloží nebo onanií, tak to má svůj dobrý důvod. Ale chápu, že lesby a feministky by mužům nejradši penisy uřezaly.

Reklama

Přidat komentář