Reklama

Velikost penisu ***

Bar (Út, 16. 10. 2007 - 19:10)

U mne je to i tím, že ho mám nejen dlouhého jen těch 15 cm, ale mám ho i dost tenkého. Před ženami se nestydím, ale spíše je mi trapně před muži, když vím, že téměř každý ho má většího než jakého mám já.

Bar (Út, 16. 10. 2007 - 18:10)

U mne se většina žen divila, že když mne viděli oblečeného, tak že očekávaly větší penis než jaký mám. Některé se přiznaly, že to odhadovaly podle velikosti bot. Těch mých 15 cm je prý celkem překvapilo, prý očekávaly větší velikost.

Návštěvník (Út, 16. 10. 2007 - 18:10)

Moji nejlepsi milenci byli urcite velmi prumerni, protoze "dobre vybaveni" jedinci si mysli, ze jejich chlouba to udela za ne, tedy ze neni nutno se snazit. Ne, o velikosti to z meho pohledu zeny urcite neni (tedy nemluvme o extremech), je to o dobrem milovani. A k tomu jsou potreba oba, bez komplexu a podcenovani, proste v pohode.

Bar (Út, 16. 10. 2007 - 18:10)

Když si já ho poctivě změřím, ve ztopořeném stavu nahoře od kořene ke špičce nenaměřím více než 15 cm. Vím, že to není nic moc, že poměrně hodně mužů v pohodě naměří větší délky. Když jsme si kamarády na vojně měřili navzájem penisy, měl jsem ho jeden z nejmenších, většinou kluci naměřili tak těch 16, 17, 18 cm a někteří i více. ženy sice říkají, že na velikosti nezáleží, ale mne dost vadí, že většina mužů má delší a objemnější přirození než jaké mám já.

dj.giovanni (Čt, 4. 10. 2007 - 15:10)

Nad svými "malými" penisy přemýšlí pořád dokola drtivá většina kluků i mužů a přitom úplně zbytečně protože už máme super knížku, kde je všechno jasně vysvětlený poprvé u nás a možná i na světě navíc jen tak mmch v rámci zajímavýho románu Beetles takže v České republice jako v první zemi na světě nebude mít už nikdo problém s malými ňadry nebo penisem!
ukázka

Jirka (Pá, 28. 9. 2007 - 20:09)

Nevi nekdo co je stou rubrikou -andropenis-? vzdycky jsem se tam dostal vpohode a tedka to odemne chce automaticky pridat prispevek a naky cislo.

Návštěvník (Ne, 23. 9. 2007 - 01:09)

http://www.velikost.cz - zvětšení Tvého penisu pomocí cvičení ... vyzkoušeno !

Výzkum (Pá, 14. 9. 2007 - 01:09)

Ten náciček Bakalář píše v Tabu v soc vědách že velikost penisu má dost silnou souvislost s velikostí mozku i tím inteligencí. Zklamu ale ty kteří očekavají že čím větší jedno, tím i druhé je to prej přesně obráceně.

robi (Pá, 14. 9. 2007 - 00:09)

nojo češi sa nezapřů co???? všecko prodat.....

Návštěvník (Po, 10. 9. 2007 - 03:09)

Rád pošlu ... Jinak já to zkusil ze zvědavosti, ne z nutnosti a je to rozhodně lepší, než požívat pilulky, nebo jak jsem se dočetl například andropenis za 5k ... za 450,- pošlu

dyk (Ne, 9. 9. 2007 - 23:09)

slo by se nějak domluvit že by jsi mi to poslal

Návštěvník (Ne, 9. 9. 2007 - 21:09)

demente

peeter (Ne, 9. 9. 2007 - 09:09)

zdarec....chtel bych ten program....slo by se domluvit? dekuji

Návštěvník (So, 8. 9. 2007 - 02:09)

Ty jsi velký idiot s malým pérem - lolínem

lol (Pá, 7. 9. 2007 - 11:09)

Když ti tak narostl, tak si ho strč do prdele i s tím tvým programem. Budeš to muset zkusit někde u domorodců v amazonii. V čechách ti už na takovou hovadinu skočí jen totální idiot. S těma se domluvíš dobře.

Návštěvník (Pá, 7. 9. 2007 - 10:09)

Přeji Vám hezkou chvilku. Právě jsem skončil se zvětšováním penisu. Narostl mi sice za 3 měsíce cca o 2 cm, ale ne že je jen větší, ale je hlavně čilejší a myslím, že i tvrdší - k tomu erekce je o poznání silnější. Jedná se o klasické cvičení, žádné pilulky, ani natahovače ... :) Začal jsem cvičit spíše ze zvědavosti - je to několik cviků a metod. Pokud byste měli zájem a chtěli to zkusit ze zvědavosti, nebo i z jiných důvodů, mohu Vám tento program zaslat - je to hezky zpracované a rozhodně levnější, než pomůcka za cca 5000,- , kterou musíte nepříjemně nosit, nebo pilulky, které se prostě tak jako v posilování nemohou klasickému cvičení vyrovnat. Program obsahuje popis, obrázky, je členěn na praktiky.

Pokud máte zájem, ozvětě se do diskuse a můžeme se domluvit.

robi (Čt, 6. 9. 2007 - 22:09)

já tovyzkoušel a ukazuje t přesně....

*********** (Pá, 27. 7. 2007 - 09:07)

:D tak ta ptakomerka nejak blbne asi ukazuje to trochu milne :D kdyby to byla pravda hh nebylo by to spatne :P :D

Majitelka vagín (St, 18. 7. 2007 - 13:07)

Myslím, že se to zjistit nedá. Viděla jsem penisy 18 kluků a chlapů a pokaždý to bylo jinak, než jsem so představovala. Kolikrát chcípák měl tlustýho, dlouhýho macka a zase si na druhou stranu vzpomínám na vzpěrače, kterej v erekci měl tak 9 cm. Ikdyž ho měl namakanýho, snad posiloval i penis. Ten ho měl pomalu širšího než delšího. A do vagíny je to stejně jedno, mě tedy určitě. To jenom třeba při orálu pociťuju takovou živočišnou úctu k majiteli penisu o velokosti XXL.

pravej Emil (St, 18. 7. 2007 - 13:07)

Nevím,nebaštím je

Reklama

Přidat komentář