Reklama

Trvale stažená předkožka

Návštěvník (Út, 28. 4. 2020 - 20:04)

Taky mívám někdy tendence ji nosit stařenou. Někdy tak i spím. Ale vydrží mi to vždycky jen do prvního vyhonění a pak mi to přejde a zase zpátky do kůžičky.

Návštěvník (St, 29. 4. 2020 - 04:04)

Mám to úplně stejně. Vždycky když se vyhoním tak mě to už přestane bavit a vrátím kůžičku zpátky na žalud.

Návštěvník (Ne, 26. 4. 2020 - 15:04)

Taky by me zajimalo zda je to tak v mode,jak se to zde tak propaguje....mohlo by byt udelat i takovy anonymni pruzkum mezi teenagery,jestli to tak maji a nosi to stazene....treba bychom se dozvedeli zajimave cisla.

tmf (Út, 28. 4. 2020 - 17:04)

v dobách před nějakými 10, 15 a více lety (co jsem tak porůznu vypozoroval) měl odkrytý žalud tak jeden z dvaceti. Dneska zhruba každý 5. (až desátý minimálně). takže na tom asi něco bude

Návštěvník (St, 29. 4. 2020 - 06:04)

Kým som bol mladší, myslel som si, že každý dospelý muž, to ma rovnako. Čo som si všimol alebo videl, aj to tak bolo. Ja nosím predkožku riadne na žaludi. Nemám problém žiadny so sťahovaním, ani mi nevadí, keď sa trosku ohrnie alebo stiahne, no ten výzor sa mi nepáči a nevidím v tom nič.

Návštěvník (St, 29. 4. 2020 - 06:04)

Kým som bol mladší, myslel som si, že každý dospelý muž, to ma rovnako. Čo som si všimol alebo videl, aj to tak bolo. Ja nosím predkožku riadne na žaludi. Nemám problém žiadny so sťahovaním, ani mi nevadí, keď sa trosku ohrnie alebo stiahne, no ten výzor sa mi nepáči a nevidím v tom nič.

David (Po, 27. 4. 2020 - 07:04)

A proč jen u teenagerů? Bylo mi 56 a kouzlo trvalé stažené předkožky jsem objevil asi před 5 lety. A nejsem určitě sám, kdo na prahu seniorského věku stahuje. Ono je to velmi příjemné a ten pocit čistoty je k nezaplacení. Ten free pocit je úžasný. K tomu ještě zcela vyholuju penis a okolí. Není to jen móda, má to i své praktické přínosy. Obřezat bych se nenechal, ale stahuji a nosím staženo stále a rád. Jen lituju, že jsem na to nepřišel již v dospívání, nebo mladí.

tmf (So, 2. 5. 2020 - 12:05)

ten pocit je parádní, jediné čeho lze litovat že se na to nepřišlo dříve.

David (Ne, 3. 5. 2020 - 10:05)

Moje řeč. Je škoda, že jsem na to nepřišel v mládí. No alespoň si to užívám na stará kolena. Je to super.

Návštěvník (Ne, 3. 5. 2020 - 22:05)

Ja som s tým začal tiež už vo vyššom veku, avsak nosím to tak len v spodnom prádle alebo keď som sám. Pred synmi alebo na verejnosti ju nosím normálne na žaludi. Nepríde mi vhodne, aby to takto videli. Čo som si vsimol, obaja to nosia zakryte.

tmf (Út, 12. 5. 2020 - 22:05)

já to měl zpočátku podobné. Přišlo mi najednou takový zvláštní že ostatní uvidí můj žalud, měl jsem trošku obavy, a dost se styděl. Měl jsem pocit že žalud je něco co nemá být normánlě vidět. Ale postupně jsem si na to zvykal, a dnes už mi to tak nepřijde

Rišo (Pá, 8. 5. 2020 - 15:05)

Môjho otca so videl nahého veľakrát v priebehu mojej puberty. Veľmi som si to nevšímal, ale čo sa pamätám, tak mal predkožku raz stiahnutú, raz zasa na žaludi. Začal som si to viac všímať okolo mojich 20 rokov, pretože vtedy už som ho vždy videl len so stiahnutou predkožkou. Otec nikdy nemal problém, že mu vidím žaluď. Vtedy som začal nosiť stiahnutú predkožku aj ja a mám to tak do dnes, aj pred otcom. Keby som nebol videl otca, asi by ma nikdy nenapadlo ju takto nosiť.

Návštěvník (Po, 25. 5. 2020 - 12:05)

To som postrehol u svojho otca aj ja. Kým sme boli male deti a kúpali sme sa spolu so súrodencami, tak som videl mamu aj otca a nebolo to nic výnimočne. Keď sme už podrástli a prišli do puberty, všimol som si, že to nosí ináč ako dovtedy.

. (Út, 5. 5. 2020 - 18:05)

některým to přijde nevhodné když jim je ostatními vidět žalud.

Vašek (Pá, 24. 4. 2020 - 10:04)

Jak kdo, někteří je nosí venku pořád, další si to svlíknou až ve sprše a těm se taky většinou postaví. Občas někdo předvede jak mu to stříká.

. (Pá, 24. 4. 2020 - 15:04)

tomu nerozumím že si to někdo ve sprše stáhne a pak mu klidně stojí a ještě se před ostatními vycáká. Myslel jsem že nikdo s ním nechce nic moc dělat aby se náhodou nepostavil, protože to by byl trapas

jak moc časté to je mít žalud venku pořád? údajně to u teenagerů je víc v módě než dřív

Jan (St, 15. 4. 2020 - 15:04)

Já si předkožku stahuji jenom když jsem nahý na veřejnosti, třeba v sauně nebo na nuda pláži. Vždycky se mi ale postaví. Ze začátku jsem se za to styděl, ale teď to ignoruji. Je mi 13, ještě mi nerostou chlupy, tak to snad nikomu nevadí.

Vašek (So, 18. 4. 2020 - 18:04)

Z toho si nic nedělej. Mně je taky 13, kůžičku si nestahuju a stejně mi pořád na pláži nebo v sauně stojí. Chodíme s klukama ze třídy na plavečák a můžu ti říct že nejsem sám komu ve sprchách stojí. Já taky ještě nemám chlupy, ale někteří kluci ze třídy už jsou chlupatý jako dospěláci a dokonce už jim to i stříká.

a (Čt, 23. 4. 2020 - 17:04)

mají spolužáci žaludy venku nebo ne?

tmf (Pá, 17. 4. 2020 - 15:04)

já to zpočátku měl stažený jen tajně v kalhotách, styděl jsem se ukázat před ostatními s holým žaludem.
mít staženo jen v sauně atd je divný, aby se pak furt takhle nestavěl tak je lepší si už navyknout na trvalé stažení

Reklama

Přidat komentář