Reklama

Pás cudnosti

Jan (Čt, 26. 12. 2019 - 09:12)

Pokud čubina podstoupí kastrací, již nemá tu hlavní motivaci dále své paní sloužit

Quido (Čt, 26. 12. 2019 - 11:12)

Musím bohužel zcela souhlasit s Luci. Kastrace je konečným triumfem dominy nad subkou, a po jejím výkonu už o nějaké možnosti volby a "motivaci" subky vůbec nejde. Bude jen na domině, zda a jak dlouho po kastraci si svou subku ještě ponechá jako služku, nebo ji vyhodí na dlažbu a zahájí nový cyklus podmaňování a ponižování s dalším submisivním mužem v řadě. Kór ještě když je konkrétně Baryk závislý na své domině přístřeším, a nemá kam jít. Kastrátů-bezdomovců jsou v každém větším velkoměstě tucty.

Baryk (Pá, 27. 12. 2019 - 18:12)

Mám za sebou první milking, paní mě zpracovávala připínacím penisem 1/2 hodiny do zadku, nakonec ejakulát lapený do misky jsem musel pozřít, jak ponižující, nicméně se mi ulevilo. Pod stromečkem mě kromě jiného čekal také úbor komorné včetně dámské obuvi, jeho nasazení paní plánuje v nejbližších dnech, dokonce uvažuje o jeho trvalé aplikaci, pokud budu doma, zatím jen na výkon domacích povinností. Také mi suše sdělila, že s trvalým zákazem zásunu do její svatyňky si hledá bulla na pořádný sex, což se snažím přijmout. Nakonec jsem se jí se strachem zeptal, zda pro mě nemá připravenou kastraci, jak zde někteří straší, ale prý to není legální, spíš uvažuje do budoucna o nasazení estrogenů po vzoru její kamarádky, která si takto vypěstovala dokonalou čubku dámského zvezření na bázi podávání estrogenů. Paní ví, že udělám vše, abych si jí udržel, nechci ji ztratit !!

luci (Pá, 27. 12. 2019 - 23:12)

Spousta věcí není legální a dělají se . Jsi poněkud naivní .

luci (Pá, 27. 12. 2019 - 23:12)

Spousta věcí není legální a dělají se . Jsi poněkud naivní .

Tomík (Pá, 27. 12. 2019 - 18:12)

Baryku, Paní tě má pevně ve své moci, nyní se již od ní nedokážeš odpoutat, ani se jakkoliv vzepřít, zbývá jen doufat, že svého silného postavení výrazně nezneužije. Každopádně je evidentní, že se tě rozhodla tvrdě feminizovat, nicméně pokud chceš být vzornou subkou, je to výborný nástroj k dosažení tohoto cíle

Baryk (Pá, 27. 12. 2019 - 20:12)

Ani mě nenapadne odpoutat se od paní, přistoupil jsem na její pravidla hry a nyní jsem v situaci, že ať mi vymyslí cokoliv, rád to splním, jen když jí tím potěším. Nyní je ve fázi hledání nového muže na sex, já mám za odměnu slíbeno, že ji po každém jejím milostném dobrodružství smím dočistit jazykem. Co pro mě ještě před pár týdny bylo naprosto nemyslitelné, se nyní stává realitou

AVP (So, 28. 12. 2019 - 14:12)

A opravdu je to pro tebe odměnou, nebo se to tak snažíš brát?

AVP (Pá, 27. 12. 2019 - 23:12)

Jak už tady bylo napsáno. To že ti teď tvoje majitelka řekla, že tě nevykastruje, ani v nejmenším neznamená, že to neudělá. Ale když ji chceš potěšit... Mě by spíš zajímalo, co předcházelo tomu zamknutí. Hádka? Nevěra? Nebo nespokojenost tvé ženy?

Návštěvník (Pá, 27. 12. 2019 - 21:12)

Čistit jí jazykem vaginu od cizí mrdky? No proti gustu žádný dišputát, jak říkávala babička...

Marwel (Čt, 26. 12. 2019 - 14:12)

Kastrátů-bezdomovců jsou v každém větším velkoměstě tucty. No, nevím, nikdy jsem o ničem podobném neslyšel, ale taková do absurdity dovedená dominance vypadá vážně bizarně

Návštěvník (Čt, 26. 12. 2019 - 17:12)

Tak hlavně že domina svému subovi při nějakých sexuálních hrátkách neukousne třeba hlavu. Jak je to běžné například u takových kudlanek. I když i nějaké erotické stětí mečem nebo improvizovanou gilotinou si dovedu představit též...

Tomek (Út, 24. 12. 2019 - 07:12)

Baryku, jak se to u vás dál vyvíjí?

Baryk (Út, 24. 12. 2019 - 09:12)

Ahojky, situace se stabilizovala, chci tím říct, že paní nestupňuje dál své požadavky ani přísnost trestů. Jsem uzamčen již poměrně dlouho a se situací u nás takto smířen. Nejvyšší odměnou je pro mě nyní, když ji mohu dole ústně "obsloužit", takto mi to paní podala a já se to tak naučil vnímat, mám skutečnou radost z lízání, když vím, že jí dělám dobře. Jinak mi bylo řečeno, že mě čeká v dohledné době milking, už cosi v této souvislosti objednala. Chce mě mít zdravého - abych mohl dlouho a dobře sloužit :-) Miluji ji !

Mirka (Út, 24. 12. 2019 - 09:12)

Myslím, že už je z tebe 100% subka a pokud bude tvá Paní i nadále důsledná, může z tebe být i vzorná subka. Gratuluji k nastoupené cestě!

Baryk (St, 25. 12. 2019 - 19:12)

Děkuji, rád bych udělal Paní radost, aby ze mě měla vzornou subku, která jí bude užitečná. Paní mi dnes slíbila, že udělá vše nezbytné k tomu, aby ze mě měla vzornou subku. Nesmím jí zklamat. Dnes mi také sdělila, že do ní již nikdy nesmím vstoupit a že je spokojená s mým jazykem.

Quido (St, 25. 12. 2019 - 19:12)

Pokud ti už nikdy nedovolí, abys do ní vstoupil svým penisem, pak je s největší pravděpodobností tvůj osud zpečetěn. Počítej s tím, že budeš časem i vykastrován.

Návštěvník (St, 25. 12. 2019 - 23:12)

Pro mě jako ženu by bylo spíše zajimavé suba vybavit koženýmy pouty dát psý masku ,dát anální ocásek a mít svého poslušného pejska s obojkem

Marwel (St, 25. 12. 2019 - 21:12)

Myslíš to vážně s tou kastrací ??? V momentě vykastrování ztratí o svoji paní jakýkoliv zájem, proč by mu to dělala ???

luci (St, 25. 12. 2019 - 23:12)

Po tak důkladném zpracování jaké je zde popsáno už je na své paní absolutně závislý a případná kastrace už je jen potvrzením tohoto stavu .

Reklama

Přidat komentář