Reklama

Pás cudnosti

Marwel (St, 25. 12. 2019 - 21:12)

Myslíš to vážně s tou kastrací ??? V momentě vykastrování ztratí o svoji paní jakýkoliv zájem, proč by mu to dělala ???

luci (St, 25. 12. 2019 - 23:12)

Po tak důkladném zpracování jaké je zde popsáno už je na své paní absolutně závislý a případná kastrace už je jen potvrzením tohoto stavu .

Quido (St, 25. 12. 2019 - 23:12)

Já jen z různých diskusí a podobných zdrojů vím, že kastrace submisivního muže jeho dominou - zejména po trvalém zcvrknutí penisu po dlouhodobém a nepřetržitém nošení pásu či klícky cudnosti - není ničím ojedinělým. Jakmile domina zbaví svého suba či "subky" schopnosti penetrace, je kastrace jen dalším logickým krokem. Ale obávám se, že mnohé domině jde primárně o kastraci - a to dlouhodobé věznění ptáka až do trvalého zcvrknutí je jen jakousi rituální záminkou a legitimizací té kastrace.¶ Jinak po kastraci může submisivní muž nadále fungovat jako kundolízek, cuckold, a dokonce mu mohou být podávány estrogeny nebo fytoestrogeny k růstu prsou a prdele. Je pak na něm a na domině, zda bude ten nerovný vztah nadále fungovat, nebo zda ta domina svého kastráta nakonec zapudí, vyhodí na dlažbu, a bude hledat někoho dalšího ke zopakování stejného cyklu další dominance a kastrace.

Tomáš (Ne, 22. 12. 2019 - 21:12)

Zdravím.
Jaký máte názor na to jít v létě na nudapláž v PC ?

láďa (Po, 23. 12. 2019 - 17:12)

Názor se těžko vysvětluje zažil jsem a nejvíc jsem se bál že mě vyhodí protože nejsem nahý ale bez problémů a komentářů ani mi nepřišlo že by někdo čuměl jak puk??

kaktus (Po, 23. 12. 2019 - 12:12)

Vidět na pláži pár, kde on je v klícce, zeptal bych se jí, jestli nechce sex, když on nemůže...

luci (Po, 23. 12. 2019 - 00:12)

Ještě by ti mohla nasadit obojek a připnout vodítko .

Quido (Ne, 22. 12. 2019 - 22:12)

Nevím - napadá mě technicky, že by to asi musel být plastický pás či klícka, aby se příliš nezahřály od sluníčka a svůj uzamčený obsah neuškvařily. Drtivá většina mužů se ale asi bude za takovou věc stydět a bát se, že je tam potkají nějací příbuzní, známí či kolegové - asi by to proto musela být nějaká forma veřejného ponižování od dominy, a to ještě někde daleko od domova, nejlépe v místě trávení dovolené.

Tomáš (Po, 23. 12. 2019 - 23:12)

Děkuji za konstruktivní odpověď, plastoví pás mám to je v pohodě, nejbližší nudapláž je 30km od nás tak věřím tomu že tam nikoho nepotkám, jen jak je zmíněno nevím jak cizí lidé budou reagovat na to že nejsem nahý, to že budou civět neřeším.Asi mají na co.

AVP (Ne, 22. 12. 2019 - 14:12)

Já si také myslím, že by to mělo být svobodné rozhodnutí obou. Takhle je to jednostranné zadupání druhé osobnosti. A na to ta druhá osoba nemá právo.

AVP (Ne, 22. 12. 2019 - 14:12)

Myslel jsem, že žena na to nemá právo.

Sandra (So, 21. 12. 2019 - 13:12)

Jak jsem slíbila tak píšu přítel slíbil že pro mne vydrží bez orgasmu až do štědrého dne samozřejmě že je uzamčen . Večer když přišel sundala jsem mu klec dal sprchu doladil oholení a vletěli jsme na to, on samozřejmě věděl že se nesmí udělat byl statečný a vydržel to tak jsem byla vzrušená že jsem ho zpět uzamkla ptáčkovi se tedy moc nechtělo. Později večer ještě remcal zda bych ho ještě neodemkla, řekla jsem ano ale hezky si tě připoutám, a tak se stalo k dřevěnému krovu co mám uprostřed pokoje pěkně roztažené nohy a ruce nad hlavou chudák nemohl se vůbec bránit ,klec jsem nechala zamčenou a začalo asi dvaceti minutové pomalé a jemné lechtání po jeho už celkem svalnatém těle,no hotová nádhera až mu ukáplo pár kapek vzrušením. Poté šla klec dolů pár kapek oleje na penis a dráždění začalo bylo to pro něj opravdu těžké už vim přesně kdy přestat nemohl se ani hnout po hodině dráždění líbání apd. už byl tak vyřízeny že když jsem se zeptala jestli už můžeme dát zámeček na své místo tak smutně řekl tak ještě pár posledních dotyků a zamkni mi ho byl tak neskutečně nadržený a vzrušený a já popravdě taky až jsem se cela trochu třásla.

footstool (So, 21. 12. 2019 - 13:12)

To je hezké :-) důležité a velmi těžké je odolat dráždění, já jsem v pásu vydržel nejdéle 30 dní, má Paní mě dráždila v skoro každý den. Jednou mi Paní řekla, když vydržím 30 min dráždění v pásu, odemče mě a dovolí dosáhnout orgasmu, v opačném případě jsem ji musel koupit kabelku, kterou si vybrala. Celou dobu mě dráždila nožkou a já jsem po 24 min. samovolně vytekl, no a potom se jelo na nákup...:-)

Footstool (So, 21. 12. 2019 - 12:12)

Zdravím všechny, já jsem žil v D/s vztahu 7 měsíců, musel jsem mojí Paní poslouchat na slovo, samozřejmě uzamčený v pásu. Jsem především foot fetišista a když to Paní zjistila, tak si to náramně užívala, měla nádherně upravené nožky o které jsem se pravidelně staral. Největší ponížení jsem ale zažil, když se má paní vrátila z posilovny se svou kamarádkou a řekly mi, že si chtějí zahrát hru. Zavázaly mi oči a já jsem musel podle čichu poznat, které nožky jsou mé paní a které její kamarádky. Když jsem se spletl, dostal jsem facku. Bylo to neskutečně ponižující, ještě si schválně nožky po posilovně neumyly. Tahle hra trvala cca půl hodiny, zbytek večera jsem jim musel dělat podnožku a jejich ponožky umýt ručně v lavoře. Paní momentálně bydlí v Praze a já v Olomouci, občas se navštívíme, nebo mi občas pošle její použité silonky, nebo ponožky, abych na ní nezapomněl. Žít v D/s vztahu naprosto oddaný 24/7 není vůbec žádná sranda a kdo nezažil, tak to nepochopí...

láďa (Pá, 20. 12. 2019 - 15:12)

Tak povinnosti stejné asi jako všichni ostatní ,jen tresty nejsou fyzické v počátcích jen když uděláš to či ono tak tě třeba odemknu a podobně ,ale brzy si člověk zvykne a začne dělat vše samozřejmě . Hlavně paní to nějak začalo bavit a chtěla se pochlubit kamarádkám a tak mě v pásu ukázala známým v sauně, holkám se to docela líbilo a jeden kámoš do toho šel taky ale nevydržel .Tak pak manželka pořádala babince a já je obsluhoval jen v pásu začátky krutý (červený až na prdeli)ale argument že nejsem nahý a že je to vlastně šperk jsem rezignoval.Momentálně mě paní půjčuje na práci kamarádce je sama ,a i když má klíč tak jen provokuje a neodemkne . Jsou sehraný a stále hledají na netu nové a nové návody jak mě dráždit ,provokovat a ponižovat ale je to fajn užívám si to a bez pásu bych asi už nechtěl.Mrzí mě že jsem o takové pomůcce nevěděl dřív .

AVP (Pá, 20. 12. 2019 - 15:12)

Láďo ty máš doma také nějaké povinnosti popř testy? Podle toho, co píšeš, máte doma jiný režim, než všichni ostatní. Můžeš to popsat? Docela by mě to zajímalo.

láďa (Čt, 19. 12. 2019 - 03:12)

Jinak pro představu na foru cudnost.cz je 2.069 registrovaných podle kamaráda který se zabývá různými výzkumy veřejnosti odhaduje že je to jedna desetina to by znamenalo 2069*10´=20690 co myslíte vy???

Gábina (Pá, 20. 12. 2019 - 00:12)

Tak já tam třeba jsem proto abych si jen zjistila info a přitom ten můj pás cudnosti nemá

láďa (Pá, 20. 12. 2019 - 14:12)

Tak jen zvědavost nebo tě vzrušuje představa že mu ho taky šoupneš do klece??Bavíte se spolu o té možnosti?,

femstool (Pá, 20. 12. 2019 - 00:12)

A proč ho vlastně nemá?

Reklama

Přidat komentář