Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Cvok (Út, 17. 12. 2019 - 13:12)

No myslim si ze se nejak moc chlubit nebude,je asi rad a tebe a vi ze by mnel utrzm,to je jasne

Cvok (Út, 17. 12. 2019 - 13:12)

nedavno mi mamka rekla ze jedna jeji spoluzacka to ma stejne,rekla ji to na srazu tridy co mneli minuly tyden.a rekla mi to jenom proto abych si nemyslel ze jsme divny,ja ji řekl ze nejsme at si to uziva jako ja,moc se mi to liby

Cvok (Út, 17. 12. 2019 - 13:12)

To určitě nemam,proc si to myslis,prislo to samo,akorat jsem musel byt akcni vic nez mamka,ta byla akcni dost si myslim

Eva (Út, 17. 12. 2019 - 12:12)

Já chodím na Amateri.cz. Mám nick arabella95.Jestli chceš tak mně napiš tam.Evča

Martina (Út, 17. 12. 2019 - 12:12)

Asi máš lepší zkušenosti jak ja

luci (Út, 17. 12. 2019 - 13:12)

Nejde ani tak o zkušenosti , jako o to jestli to hošanovi umožníš . Řečeno vulgo , jestli podržíš , nebo ne . Jestli to nahraješ na spánek , nebo společenskou únavu opravdu není důležité .

Cvok (Út, 17. 12. 2019 - 13:12)

Pravda,pises to dobre,a da se o tom bavit stale,co, jak ,kdo,proc kdy,je to proste jenom v nas a musime o tom mluvit,je spousta lidi co to chteji rict a nemaji komu

Anonym z Ostravy (Út, 17. 12. 2019 - 09:12)

To jsou zase kidy :D

Tamara (Út, 17. 12. 2019 - 09:12)

Jeee,to je krasne,to bych chtela od tatinka,moc bych to chtela,prosila jsem ho at mi pomuze se vyholit,nvydrzel dlouho,kladu ma obrovskou a trenky volne tak mu vykukoval obrovsky zalud a mnel lesklou kapicku,kamoska rikala ze mnel kousek pred vystrikam ze to tak ma jaji braska,moc ho chci

Mamca (Út, 17. 12. 2019 - 08:12)

V nedeli vecer jsme si sly normalne lehnout a kluk prisel s mobilem ke mne ze chce byt u mne,ta jo,a delala jsem ze nic a on si neco prohlizel na mobilu,ja lezela na boku zady k nemu,nemohla jsem usnout,presto jsem delala ze spim,jasne ze mne zacal hladit po zadecku,za chvilku jsem se jako otacela a zustala na zadech,nic nedelal,jenom ze po delsi dobe jsem pocitila jak ma roztahuje nohy od sebe a pod porinou se plazi k moji musli,co jsem mnela udelat,delala jsem ze spim a on mne zacal jemne a rychle lizat,byla jsem tak rychle hotova ze to nedokazu ani sama,a asi jsem mnela slusny vystrik protoze se zakuskal a uz dal pokoj,co bude dal nevim,jsem vazne strasne nadrzena,a ted jeste vic kdyz vim jak ma nezny jazyk,ale je to muj syn,tlaci mne rychle do kouta a ja se bojim ze mu nakonec podrzim

Tamara (Út, 17. 12. 2019 - 08:12)

Ahoj vsichni,bude mi 14 a jak to tady ctu tak jsem se dostala na spravnou debatu,maminku uz 5 let nemam a jenom tatinka,je to ten nejlapsi clovek na svete,je pro neho asi moc těžke se o mne starat si myslim,pred rokem mi zacal menzes a tata sel,koupil mi vlozky a jeste mi ukazal jak se nasazuji,to jsem od kamosky vedela ale tata mi to vysvetloval a klepal se mu hlas,dnes vim ze to bylo vzrusenim jak mnel v ruce moje kalhotky a naletohal na ne vlozku,je super ale proc chodil ne zachod vzdy kdyz jsem byla v nocni kosilce,hodne kratle,to jsem zjistila az nedavno,on chodi si vystrikat semeno do toaletaku a ja myslela ze je nemocny,strasne chci jeho semeno aspon videt,kluci ve tride jsou pytomi,sahaji mi na zadek a prsa a maji oplzle kecy,blbeckove ale tata ne ten mne miluje a ja jeho taky

Mamca (Út, 17. 12. 2019 - 08:12)

Na mne to taky skousel syn,manzel je stale na montazich,jezdi jenom na vikend,jinak jsme se synkem sami,posledni dobou chodi po byte nahy a vzdy kdyz je v me blizkosti tak mu stoji,kdyz jsem zady tak mne obejme a tlaci mi ho mezi pulky,vzdy se narovnam ale teda ma uz slusnou kladu ,bala jsem se co bude a pri tom ho chci,mam sylne orgazmy az vystriknu a z jeho jednani jsem vlastne stale vzrusena,no a stalo se neco co sice bylo moc krasne ale stydim se trochu i kdyz si mysli ze jsem spala

Tamara (Út, 17. 12. 2019 - 08:12)

A co se stalo,on si neco dovolil na vas?

Eva (Po, 16. 12. 2019 - 21:12)

Incest byl, je a bude. Já mám 40 let, jsem tři roky rozvedená a celou dobu sama. Mám u sebe 16ti letého syna. Více zatím psát nebudu.Kde není žalobce, není soudce.E

luci (Út, 17. 12. 2019 - 07:12)

Bývalý spolužák se mi ve slabé chvilce svěřil , že ho matka brala do postele od třinácti let . Jemu se to líbilo a nijak ho to nepoznamenalo . Žádné trauma . Vystudoval vysokou školu ,oženil se má dvě děti a je spokojený .

Cvok (Út, 17. 12. 2019 - 07:12)

No jasne,proc by ho to mnelo poznamenat,dostal tu nejlepsi skolu a sel do zivota plny zkusenosti,verim ze ho mama naucila vsechno

Cvok (Út, 17. 12. 2019 - 07:12)

Evo,napis vic,jake to je,jak to zacalo,co spolu delate,vsechno napis

Cvok (Po, 16. 12. 2019 - 22:12)

Preju ti to,musis zit na plno

Milena (Po, 16. 12. 2019 - 12:12)

Můj syn má 36 já 61 má ženu a děti, ale mívám myšlenky na něho, to je pravda a dost dlouho, ale nebudu mu dělat navrhy, nemusel by to pochopit

Cvok (Po, 16. 12. 2019 - 16:12)

Mileno,zkuz jako pred nim projít v kratke kosilce aby videl ze jsi naha a davej mu na jevo ze chces a uvidis ze se chytne,mamka to udelala a je to proste super

Reklama

Přidat komentář