Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Honič (Po, 30. 12. 2019 - 13:12)

Kikino, dojel jsem do Františkových Lázní a jsem z toho na budku. Vyklepanej, tady je alespoň město a víc lidí a zašel jsen na kafe do Bohemie ,asi hotel. Hele tohle je velká sviňárna. Já jsem naštěstí dost opatrnej, ale radši si budu tady jen psát s čůracíma a kakacíma holkama. Ty vole, kam jsem to naletěl? Tohle je dost křivárna, na tom přece není nic špatnýho, že se někomu líbí tyhle praktiky a jinýmu zase jiný. Hanulka jako neviňátko? Je mi z toho zle. Chtěl jsem taky jet za Klárou do Mimoně, nepojedu. Nevěřím.

Návštěvník (Po, 30. 12. 2019 - 17:12)

Dobře ti tak, žádný nevi%nátko by sem takový prasárny nepsalo.

Kikina (Po, 30. 12. 2019 - 14:12)

To věřím. Tak hlavně že sis dal majzla a nic se ti nestalo. Ta Hanulka nemusí vůbec existovat. Za monitorem může sedět kdykoliv a vydávat se za kohokoliv. Měl jsi před tím setkáním nějaký fyzický důkaz její existence? Jako já tu na doktorce pár lidí poznala dvě holky i osobně. S tou jednou jsme domluvily i kakací sraz. Ale to vše proběhlo až po měsících soukromé komunikace kdy byla jistota že riziko je minimální. A teď si vezmi že jako kluk máš možnost aspoň nějaké obrany ale co má teprve dělat holka když takhle naletí i když jasně že proti přesile tří počítám že to asi byli statní chlapi se brání těžko. Nevím no takovéhle rychlo setkání bych prostě neriskla. Ještě by na mě nastoupili nějací borci a dali by mi tak do těla až bych se z toho zkakala :0)

Honič (Po, 30. 12. 2019 - 15:12)

Jsem dorazil domů. Jednu holku jsem takhle měl, tohle byl druhý pokus. Jsem dnes v prdeli .

Honič (Po, 30. 12. 2019 - 12:12)

Přátelé na Hanulku pozor! S tou jsem měl mít dnes sraz U švejka na Bublavě v jedenáct. Nepřišla ale přišli tři přičmoudlý chlapi a sedli si za stůl, který mi popsala, že pro nás rezervovala. Já jsem už z minulosti opatrný a tak jsem přijel dřív a sedl si jinam a objednal si kafe a jídlo jako běžný host. 11,10 a Hanulka nikde. Nevolal jsem na její číslo, ona volala,ale měl jsem vypnutý zvuk a nebral jsem to, dojedl jsem a zaplatil a odešel. Jeden z těch chlapů vyšel za mnou. Normálně jsem došel k autu a odjel. On zůstal u vchodu a čuměl a kouřil. I zde moje opatrnost byla na místě, když jsem jí popsal jiný typ a barvu auta než jsem přijel. Podle mne je Hanulka místní štětka,a láká na chcaní chlapy jako volavka a ty tři pak vezmou nešťastníka do parády. Do těchto končin nikdy více! Buďte opatrní!

Klára (Po, 30. 12. 2019 - 08:12)

Už je pondělí a jsem trochu smutná,že mi končí pobyt u Mišky, ale přijede Libor a odveze si mně domů a zase se těším na mamču a Nikolu a tak se to nějak pomíchá ty pocity. Miška mně v sobotu na pizze seznámila se svou nejlepší kamarádkou Aničkou a tak jsme si dlouho povídaly a přišly jsme domů až po desáté. Včera bylo příjemné setkání s Mílou i Janou a dnes se budeme spíše dopoledne povalovat a já budu čekat na Libora. Psal, že vyjel ve osm.Ta polévka z hub byla dobrá a tak jsem musela trochu přehodnotit, že se sbírají jen hřiby a podobné. Miška si se mnou taky povídala o klukách a že zatím nemá štěstí na větší lásku, ale nechtěla,abych ji něco dělala s pipinkou jako v létě. Já na holky nejsem, ale vzpomínám na to jako na hezký a spontánní, ale přiznala se mi, že si s baculkou ona občas hraje a někdy je i u toho mokrá a tak si hraje tak, že si ji když už to je,rychle přikryje ručníkem a je pak mokrý ten ručník.Vvnímala jsem, že by asi byla ráda,kdybychom se znovu tak mazlily, ale nakonec k tomu nedošlo. Mám od Mišky hezké dárky a i pro Nikolku taky a včera jsme venku nečůraly, v sobotu cestou z večírku ano, nejprve jsme doprovodily Aničku domů, ona bydlí kousek na jinou stranu a pak se vrátily cestou k Mišce a mně se chtělo asi nejvíc a tak jsem vyhledala tmavší kout a řekla, že se tady musím nutně vyčůrat a stáhla kalhoty a hned mi to šlo z pipinky proudem ven. Miška hlídala a taky se jí chtělo a přešlapovala a pak už ani nehlídala a rychle si sedla naproti mně a z pipinky jí to čůralo taky hodně, protože jsme tam vypily dvě mojita a colu a nešly jsme na malou vevnitř.Jen Anička nečůrala s námi a říkala,že trochu potřebuje, ale že to vydrží domů.

Návštěvník (Ne, 29. 12. 2019 - 21:12)

ale ale, že by tvrdší piss? To už tu dlouho nebylo.

Debby (Ne, 29. 12. 2019 - 21:12)

Roztažená s vlhkou kundou a co si rukou roztáhne její pysky a pak ti z ní pochčije břicho ze své stodoly. Druhé podání je na tobě , abys jí do její boudy naštěkal ze sebe orgastickej punč tak, aby se svíjela blaženou rozkoší a vytekla znovu . To je ten chtíč a déšť, co má každá děvka umět. A která neumí, takovou to naučím velmi rychle.

Luci (Ne, 29. 12. 2019 - 21:12)

Hm máš dobrý představy, ale reál?

Host (Ne, 29. 12. 2019 - 19:12)

Taky souhlasím. Pro mne je to jasný a skvělý životní průřez osudem mladých holek,co sem dokážou beze studu napsat o sobě. Já jsem vychovaná minulým režimem a i ve svém zralém věku bych měla zábrany. Naši mladí jsou naštěstí jiná,otevřená generace.

Martina (Ne, 29. 12. 2019 - 19:12)

Chci reagovat na Janu, pro mne by bylo ponižující se jet na místo přesvědčit, protože já nemám pochyb,ale udělala jsi to hlavně pro sebe a snad ty ostatní přesvědčíš. A kdo chce,tomu jeho jiný názor neberme. Může číst vymyšlenou story.

Návštěvník (Ne, 29. 12. 2019 - 17:12)

Hlavně, že jsou holky v pohodě a kdo chtěl, mohl si to ověřit a nemám ti Jano důvod nevěřit. Proč bys to jinak dělala a věnovala tomu kus svého volného času mezi svátkama? Ono je to asi tak, že je to každého osobní věc jaký si udělá názor a ty ses přesvědčila, protože jsi taky neměla důvěru. Co víc? Za sebe dík.

Jana (Ne, 29. 12. 2019 - 12:12)

Tak pro všechny,co nevěří, Klára a Myška ,moc příjemný holky. Klárka taková křehká, ale moudrá, Myška spíše rozvernější a komunikativnější. Míla je paní kolem pětatřicítky, jen jsme se pozdravily a daly kafe a zase jedu domů do Studené. Moc jsem ráda, že po dnešní zkušenosti mohu k této diskusi holek přistupovat jinak a bez pochyb.

Mňo (Ne, 29. 12. 2019 - 13:12)

Lžeš, poslal jsem tam kamaráda a a žádná skupinka ženských ani v hospodě ani před ní nebyla. Dokonce to trochu nafilmovat a chtěl dát na you tube, jenže není co. Blbej pokus s blbym výsledkem. Co tím chceš dosáhnout, že sem chodí lidi a dávají na sebe adresy a pak se scházejí. Překombinováno

Jana (Ne, 29. 12. 2019 - 17:12)

Myslíš tím toho vedoucího který pomáhal se zbožím? Nebu tu dámu s dětma co tam seděly jako jediní u okna vpravo? Jestli ten vedoucí padesátník s bříškem je tvůj kamarád tak možná ano,ale jemu bylo úplně jedno kdo tam sedí natož aby něco filmoval. Takhle se dělají deziluze a nepravdy.

Petr (Ne, 29. 12. 2019 - 08:12)

Je mi devatenáct a chodím s holkouod nás z Nového Města od konce léta. Včera jsem jí poprvé přesvědčil na společné čůrání doma ve vaně a dnes ráno na záchodě. Hlásím se mezi ty šťastlivce. Honiči, pojedeš za Hančou do Kraslic? Kéž by ti to dobře dopadlo. Z těch tvých příspěvků tekla zoufalost, že holku na tyhle věci nemáš - vím jaké to je, když se to klukovi líbí a nemá ten správný objekt.

Martina (So, 28. 12. 2019 - 23:12)

Holky, držím palečky, ať se vám to vydaří v Dačicích. Pozdrav všem!

Klára (So, 28. 12. 2019 - 17:12)

Jano klidně přijeď, i Miška s tím problém nemá. Dnes jsme skutečně byly na houbách a to je teda věc. Poletoval sníh a my šly kolem Dyje a Miška mi ukazovala pařezy po skácených topolech a z nich sbírala podivné hnědé trochu gumové a nevzhledné prašivky. Měly jsme jich asi pět trsů a maminka nám řekla,že z nich budeme mít zítra dršťkovou polévku k obědu a že tyhle houby jsou hlívy a že tady rostou i v zimě a nemusí se kupovat v marketu. No tedy je to divný, ale viděla jsem to na vlastní oči. Ušly jsme tam a zpět asi šest kilometrů a trochu jsme vymrzly ale stejně jsme čůraly venku, protože mně se i Mišce chtělo a určitě bysme to nevydržely domů a tak jsme udělaly rychlé a prudké loužičky za nějakou polorozpadlou opuštěnou chatou, ale hlavně tady bylo místo kam nefoukalo. Miška mne chce ukázat večerní Dačice a pozvat na pizzu a něco k pití, tak se těším taky. U nás doma je to Ok, Nikola už po mně nesmutní a dnes spala u sebe a Libor se už těší až v pondělí za mnou přijede.

Jana (So, 28. 12. 2019 - 16:12)

Jsem ze Studené,cca 15 km od Dačic, tak to si nenechám ujít. Taky příliš nevěřím těm holkám,ale uvidíme.

Návštěvník (So, 28. 12. 2019 - 13:12)

Doufám Míli,že dáš zprávu. Tony prý naletěl, tak teda jestli jsi ty holky opravdický.

Reklama

Přidat komentář