Reklama

na holou nebo ne ?

Ludmila (Ne, 20. 4. 2014 - 16:04)

Ivo domnívám se, že...Já musím souhlasit mám dvě dcery a syna a když už bylo nejhůř výchovný výprask před ostatnímy sourozenci vždycky zabral i v pubertálním věku. Nejčastěji jsem provinilce přehla přes kolena a použila osvědčenou vařechu na holou a po té na chvíly na hanbu do kouta aby byla seřezaná prcka výstrahou pro ostatní. Trochu studu k potrestání podle mně patří. Výprasky mně bolely víc než je ale zkrátka poslouchat se musí a stromek se má ohýbat dokud je mladý.

M (Pá, 18. 4. 2014 - 13:04)

Taky jsem musel na hanbu. Ne po každém výprasku, ale čas od času jako zpřísnění trestu. Klečel jsem v obýváku, tedy na veřejném místě v bytě, bez trenýrek a s vyhrnutou košilí nebo tričkem, aby každý viděl můj seřezaný zadek.

Lukáš (Čt, 17. 4. 2014 - 22:04)

Lukáši
to muselo být pro...Dostával jsem řemenem, když ho matka vzala nadlouho, hrozilo, že se obtoci a švihne i zepředu. To jsem si musel hlídat. Matka si myslela, že se zakrývám před sousedkou. Výprask byl podle matky za odmlouvani, když jsem odmítal se debilne sprtat do skoly. Známky jsem měl vždycky dobrý, nebyl důvod. Od stání na hanbě jsem se mohl zachránit, kdybych se jí nahlas omluvil. To jsem neudělal nikdy, radši jsem to půl hodiny nahatej vydržel, i když tam byla sousedky dcera.

Lenka (Čt, 17. 4. 2014 - 20:04)

Když jsem byla malá, tak...Jo to znám přesně. Byl to nejhorší výprask bylo mi už patnáct a brácha přišel s několika kamarády právě v okamžiku, když jsem byla přehlá přes kolena a mamka mě mydlila vařečkou holou prcku. Mámu to vůbec nerozhodilo. Výprask dokončila před nima a pak mě uřvanou a bez kalhotek poslala do pokojíku. Nahatá a bitá před několika klukama, to byl hrozný zážitek.

Jiřina (Čt, 17. 4. 2014 - 18:04)

Když jsem byla malá, tak...Ivo domnívám se, že výprask před sourozenci není nic až tak hrozného. Před nikým úplně cizím jsem nikdy bita nebyla, nemohu posoudit. Ale naopak se mnohokrát stalo, že jsme byli trestáni společně, Nejdřív dostal pětadvacet na holou bratr a potom já, nebo naopak. A navíc jsme vedle sebe museli hodinu klečet na hanbě a vystavovat seřezané prdelky. Vůbec jsme si nemohli nic vyčítat.
A ty jsi výprasky dostávala před kým, že jsi se tak strašně styděla?

Iva (Čt, 17. 4. 2014 - 17:04)

Když jsem byla malá, tak jsem na holou nikdy nedostala, nářez byl vždy přes oblečení. Při jednom výprasku mi maka roztrhla silonky a od té doby pak už bití bylo jenom naholý zadek. A jak se tu psalo, bylo to hrozné, hlavně to ponížení, když už jsem pak začala dospívat... Taky jsem takhle párkrát dostala před "publikem" a ten hrozný stud, když jsem musela od pasu dolů všechno svlíknout a pak vystavit ohnutý holý zádek a tedy i pipinu, tak to bylo na tom určitě to nejhorší. Někdy jsem pak musela i klečet a to taky svlečená. Prostě hrůza! Už bych to fakt nechtěla nikdy zažít.

Tereza K (Čt, 17. 4. 2014 - 15:04)

matka (nevlastní) mně...Lukáši
to muselo být pro tebe strašné potupné dostat nařezáno na holej zadek před sousedkou případně ještě před její dcerou. Ještě bych pochopila když někdo dostane před sourozenci nebo před někým z rodiny, ale tohle ?!Čím tě matka vyplácela a za co ?

Lukáš (Čt, 17. 4. 2014 - 13:04)

to Stano: Milena to nasala...matka (nevlastní) mně vyplácela dost dlouho, ještě vloni na prváku gymplu. A když v ní "chytly saze", tak se neznala. To jí pak bylo jedno, že je na návštěvě její kamoška, naše sousedka. Můžu však říct, že jsem to často vítal, i když jsem byl i před ní nahej. Ona totíž dokázala matku alespoň trochu krotit, tak že ten mazec zas nebyl tak velký. Horší to bylo, že občas se k tomu nachomýtla i sousedky dcera, jen o rok mladší než já. To mně pak matka se škodolibou radostí nechala nahatýho na hanbě.

Tereza K (Čt, 17. 4. 2014 - 13:04)

Mileno a TerezoK, to máte...Ondro máš pravdu, kluci jsou na tom úplně stejně. Jsou-li ohnutí přes cokoli, vidět je úplně všechno. Nechápu, jak tohle může někdo dospívajícím, dětem udělat.

Ondra (St, 16. 4. 2014 - 19:04)

Bolest a ponížení jsou...Mileno a TerezoK, to máte pravdu, že je asi vidět víc než jen nahy půlky, když je holka při výprasku na holou ohnutá, ale není to o nic horší, než když je ohnutej kluk. Když je ohnutej přes koleno, tak je na stehně toho, kdo ho vyplací, rozplaclý pindík toho vyplácenýho kluka. A když je kluk ohnutej třeba přes gauč, nebo stojí v přerdklonu u stolu, tak je mu taky kromě půlek samotných vidět i prcka a mezi nohama i pindík a kulky, takže taky prvotřídni poníženi před sourozenci, zvláště sestrami, a ostatními přihlížejícími výprasku. Nicméně výprask je přece za trest. Takže kromě bolesti k tomu vždy patřil, jak u holek i kluků, i nepříjemný pocit „stydění se“ při vystavování kakací dírky a všeho ostatního.

Lenka K (St, 16. 4. 2014 - 17:04)

to Stano: Milena to nasala...Bolest a ponížení jsou dvě neodělitelné součásti tělesného trestu a podle závažnosti provinění je lze stupňovat. Čím větší provinění, tím větší bude trest. Při malém provinění stačí pár lehkých plesknutí rukou v soukromí, při větším provinění se zvýší bolest použitím vařečky nebo pásku, pak lze trest zpřísnit ještě tím, že bude vykonán veřejně, no a nakonec ve vyjímečných případech je možný i pořádný výprask na holou. Je to celkem jasné: nezlobte tolik, Mileno a Terezo, nebudete dostávat výprasky a ani nebudete muset ukazovat celou prcinu. Je to vaše volba.

Tereza K (St, 16. 4. 2014 - 15:04)

Musím se připojit k Tereze...to Stano: Milena to nasala přesně. Je veliký rozdíl mezi dobrovolným ukazováním těla na pláži a nedobrovolným vysvlečením před diváky při výprasku. Asi tak, jako když se s někým žena miluje z lásky a nebo ji někdo znásilní. A navíc - zkus nahou přítelkyni či choť přehnout přes koleno, uvidíš, že opravdu nejsou odhaleny jenom půlky ale roztáhne se i prdelka a zkrátka je vystavená s prominutím celá prcina. A tu na pláži fakt nikdo neukazuje :-)

Milena (Út, 15. 4. 2014 - 21:04)

Terezo, mně se tak hrozné...Musím se připojit k Tereze a potvrdit Ti, že výprask na holou a před dalšími osobami je pro patnáctiletou dívku opravdu strašným trestem. Bohužel jsem to také několikrát zažila. Je sakra velký rozíl svléknout se na nuda pláži nebo být nedobrovolně svlečena při výprasku. Kalhotky, i kdyby to byla jen tanga, jsou velmi ůležité. Když je dívka při trestání přehnutá přes stůl nebo přes kolena, tak totiž musí ukázat mnohem víc než jen nahý zadek. Ale to bys už měl vědět, nebo se zeptej své přítelkyně, jak by se jí taková ponižující pozice před sourozenci nebo dalšími příbuznými líbila. Stejně to nepochopíš. Jenže výpraskem ponižování, abys věděl, ještě nekončí, protože různé poznámky a narážky si musíš od "diváků" protrpět ještě mnohokrát a dlouho po exekuci. Škoda, že si to nemůžeš vyzkoušet, jednou bych Ti to docela přála.

Stano (Út, 15. 4. 2014 - 20:04)

Stano, tady nejde o bolest...Terezo, mně se tak hrozné nezdá. V dnešní době kdy většina žen a děvčat ukazuje třeba na koupališti klidně a veřejně svůj téměř holý zadek? Sundat si při výprasku kalhotky před rodiči nebo i před sourozenci výměnou za méně bolestivé bití se snad vyplatí. To zase takové ponížení není.

Tereza K (Út, 15. 4. 2014 - 20:04)

Jola tady už zase...Stano, tady nejde o bolest nebo nebolest - ta je sice hrozná, ale na výprasku to není to nejhorší. Jde o nahotu, a tady je opravdu významný rozdíl, zda má děvče na sobě kalhotky nebo ne. Protože ten miniaturní kousek látky znamená poslední záchranu před naprostým ponížením. Zvlášť, když se koukají mladší bratři. Je to veliký rozdíl, věř mi.

Stano (Út, 15. 4. 2014 - 18:04)

U nás doma to bylo...Jola tady už zase zdůrazňuje fakt, že dostala na holou. Je to opravdu tak podstatné? Já jsem nikdy takový výprask nezažil, ale zdá se mi, že možná tak ještě neseprané trenýrky mohou trochu zmírnit bolest, ale dívčí kalhotky určtě ne. Naopak si myslím, že když bych teoreticky dával někomu výprask přes spodní prádlo, tak bych podvědomě víc přitlačil nebo přidal pár ran navíc, i kdyby ta ochrana byly je tenké punčocháče. Takže výprask na holou by byl nakonec možná méně bolestivý než přes spodní prádlo. Nebo snad ne?

Jola (Út, 15. 4. 2014 - 16:04)

dobrý den,
máme kluka(8)...U nás doma to bylo rozdělené tak, že bráchové dostávali výprask páskem, ale já, jako holka, "jenom" vařečkou. Vařečka se považovala za méně hrozný nástroj. Jenomže já jsem pokaždé dostávala na holou a musela jsem pak hodinu klečet v koutě a to bylo snad ještě hroznější a víc ponižující, než vlastní výprask. Fuj fuj, nikdy více.

Zdenka (St, 9. 4. 2014 - 08:04)

Já dostával taky. Na...Já s tím souhlasím. Na výprask nikdy není pozdě. Mladá končí základku a taky ještě občas skončí v předklonu a proplesknu ji holou prcku vařechou nebo ramínkem na šaty. Platí to na ni a u nás je to nejosvědčenější metoda. Výprask samozřejmě nepřeháním stačí aby to trochu štípalo a spíše aby se u toho taky trochu zastyděla. A pár minut klečení po výprasku bez kalhotek na hanbě je samozřejmostí.

Jarek (Po, 7. 4. 2014 - 21:04)

Záleží na úhlu pohledu....Já dostával taky. Na základce vařechou, to mně vždycky stáhla gatě i s trenclama přehla přes si mně přes kolena pevně chytla a už to jelo. Na střední si na mně už pořídila rákosku a to mně ohýbala přes kuchyňský stůl. Naposledy mi takhle holej zadek seřezela ještě ve třeťáku. Vztahy máme dobrý. Uznávám, že mi to neuškodilo. Ty klipy jsou přesný jak to bylo u nás i s tím stáním na hanbě s holým zadkem to bylo po každém výprasku naštěstí jen tak 5-10 minut.

David (Út, 7. 5. 2013 - 14:05)

Výprask na holou je...Já jsem dostával od mamky do svích 13let a vždycky jsem dostal na holou myslí te že to bylo správní?

Reklama

Přidat komentář