Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Čt, 26. 12. 2019 - 19:12)

Já se moc omlouvám Mílo, uplně jsem zasunula to,že máš pro mne dárek a toho si velmi vážím. Jestli to nemáš daleko, ráda se s tebou sejdu, jen napiš kdy. Díky a promiň.

Míla (Pá, 27. 12. 2019 - 12:12)

Klárko nic se neděje, ráda ti osobně dárek předám . Může to být i v Dačicích tuto neděli a spojila bych to s návštěvou Jindřichova Hradce u známých a nebo v Mimoni později jak budeš mít čas. Hezky si užijte tajný výlet. Taky nechápu ten košíček na houby, plavky a čokoládu, ale Miška třeba vymyslela něco originálního.

Míla (Čt, 26. 12. 2019 - 19:12)

Byla jsem netrpělivá jak jste dnes dojely a vidím,že slušně. O sestru se neboj, ona bude asi hodně pospávat a trávení se jí srovná. Je ale pravda ,že nějaký bacil ve vzduchu skutečně může kolovat, protože dnes měli přijet na oběd příbuzní jako každý rok a jejich děti se potýkají s podobnými problémy od rána a tak jsme to odložily. Moc na vás také myslím a s Miškou si budete určitě mít co říci. Pa.

Klára (Čt, 26. 12. 2019 - 19:12)

Pozdravuji s Miškou z Dačic a jsem šťastná,že jsme se setkaly! Cesta proběhla vpohodě, Nikola to celý prochrněla a jednou jsme zastavily na čůrání na benzince a já jsem byla plná a dělala velký pramen tak ségra skoro vůbec nečůrala ale mamča řekla,že je po té noci hodně dehydrovaná takže ikdyž pila tak to tělo vstřebalo. Miška má krásný pokojíček a budu spát u ní jako když spíme s Nikolou u sebe a to se mi líbí. NIki ani neplakala,když odjížděly s mamčou, byla taková unavená a asi chrní cestou domů. Mám o ni trochu strach. Odjely přeh hoďkou a mohly by být doma kolem půl desátý. Pro @@@ anonyma jen chci upřesnit,že jestli myslí ten viadukt velký tak ten je smerem na Liberec opravdu daleko, pod viaduktem se ale říká kousek za závorama a je tam taková dobrá schovka a nebo můžu jít od vlaku domů kolem pole a to často čůrám tam cestou za keřem nebo i u nádraží za autobusovou čekárnou. Libor pro mne v pondělí přijede amaminka Mišky ho zve na oběd a pak pojedeme k nám domů a asi bude chtít nějaký čůrání a mazlení. Jen aby nebyla moc zima.

Návštěvník (Čt, 26. 12. 2019 - 17:12)

Protože pod tím viaduktem to pak nejvíc smrdí.

Janka (Čt, 26. 12. 2019 - 13:12)

Teda od rána blinká moje snacha,vnuk, vnučka i můj muž. Jen já jsem ok. Přitom jsme jedli večer stejná jídla. Není ve vzduchu nějaký břišní bacil???

Martina (Čt, 26. 12. 2019 - 12:12)

Klárko nejprve zareaguji na ty dárky od Libora.Jestli je bohatý a dělámu radost obdarovat nejbližší,tak to opravdu můžeš přijmout. Tyhle borci jsou často schopni všechno prohrát v automatech apodobně. Ale chápu tě,že na to nejsi zralá a připravená. U Mišky si to dokonale užij a o Nikolku se neboj. O vánocích po té spoustě pokrmů někdy žaludek začne protestovat a pak je lepší to ze sebe všechno dostat a být dva,tři dny třeba jen na čaji a sucharech nebo rohlících než se to srovná.

Klára (Čt, 26. 12. 2019 - 10:12)

Za chviličku vyjíždíme za Miškou. Dnes jsme měly trochu divokou noc. Nikole bylo špatně a asi byla z těch jídel přeplácaná a tak blinkala a měla průjem a třikrát musela jít a já jsem jí pomáhala držet vlasy, aby si je nepoblinkala a jednou šlo oboje a tak seděla na WC a držela si na klíně nádobu a to bylo celkem blbý. Nakonec se z toho vyspala a dnes už je celkem redy. Tak jí mamča dala imodium a nejdřív nechtěla vůbec jet a rozmlouvala mi to, ale já ji budu hlídat na zadním sedadle a pro případ tam bude mít pytlík na zvracení a na to druhý zastavíme když bude potřeba. Ale spíš si myslím, že už se to srovnalo. Tak se moc těším a snad to všechno dobře dopadne.

Mīla (Čt, 26. 12. 2019 - 11:12)

Hlavně Klårko ať jen sní suchý rohlík a černý čaj, jinak budete zastavovat. Tohle znám takhle podrážděně mi reagoval žaludek loni na den přesně. Tak šťastnou cestu!

Dominika (St, 25. 12. 2019 - 22:12)

Je to moc hezké a reálné.

teda, (St, 25. 12. 2019 - 21:12)

v telce jdou podprůměrné nekonečný seriály, tady seriál Klára a její piss proměny. No tohle beru. Teda jestli to je opravdu vymyšlený,jak tu někteří tvrdí, tak nevím. Mně to tedy nepřipadne. Jestli jo, tak autore vylez,potřesu ti pravicí a dáme panáka. Jsi borec.

Honič (St, 25. 12. 2019 - 20:12)

Tak to mi teda klesla brada i vocas, ty vole. Kláro velký blahopřání.

Míla (St, 25. 12. 2019 - 20:12)

Klárko, blázínku, to je neskutečný a nech to vše volně plynout. Ani nevíš jak ti to přeju. Hmotné věci jsou sice dobré, ale hlavně vaše láska je neskutečná a tu vám přeju ze srdce nejvíce! Pokud to Libor tak cítí a je šťastný, že vás může takto obdarovat, přijměte to bez výčitek. Nemusíš mít žádný pocit viny. Užij si ty dny s Miškou a ozvi se zase brzy. Já jsem neuvěřitelně šťastná za tebe a ráda bych se s tebou potkala a mám pro tebe taky dárek ikdyž ne tak cenově hodnotný,ale za to ze srdce.

Gabina (St, 25. 12. 2019 - 20:12)

Souhlasím s M9lou. klárkoužívej si hlavně lásky a věci hmotné jsou sice taky krásné,ale pomíjivé. Když nemáš lásku a zdraví nemáš v životě vůbec nic!

King (St, 25. 12. 2019 - 20:12)

Ty vole to je jak Pretty Woman.

Návštěvník (St, 25. 12. 2019 - 20:12)

Jenže Klára není žádná běhna-

Návštěvník (St, 25. 12. 2019 - 20:12)

No, to není jistý. Určitě to píše člověk, který má bohaté sexuální zkušenosti, protože aby holce v šestnácti, sedmnácti letech nestačil sex, a potřebovala k tomu močit klukům do huby (neplést si to se společným čůráním), to normální není. Honiči zdar

Návštěvník (St, 25. 12. 2019 - 20:12)

čtu to pozorně a k některým úsekům se vracím. Klára tohle sama nechtěla,ale Libor a navíc pokud vím měla velký problémy i s tím mu to udělat pusou, protože se pozvracela. Libor je o osm let starší a zkušenější a ona trochu naivní holka. Osobně se domnívám,že oba spolu vydrží,ale mohu se mýlit. Cítím ve vzduchu nějaký průšvih,ale nevím odkud hrozí. To bych ale ty holce a vůbec jim všem vůbec nepřál. Už pro to,co si prožily. Není mi to jedno,ten Klárčin příběh mne dostal,hlavně ať jsou vpohodě a ať se nestane nic zlého.

Návštěvník (St, 25. 12. 2019 - 21:12)

:), je to vymyšlený příběh, nebo si fakt myslíš, že pubertální holky vypisují denně materiál pro honiče? .))))

Host (St, 25. 12. 2019 - 22:12)

U nás na intru nejen vypisují ale i provozují. Plzeň.

Reklama

Přidat komentář