Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 17:12)

je to veřejné Gdaňská 337/19, Bohnice, Praha 8.

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 17:12)

Jen by mě zajímalo, jak se dostala k tomu bytu, že je v jejím vlastnictví. Pochybuji, že by si na byt, což je dnes neuvěřitelne draha, milionova položka, vydělala kartami a rituály.

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 17:12)

Byt je po jejím otci.

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 17:12)

To znamená, že žije na tenké hraně, staci, nedej bože, nějaká nemoc, kdy nebude moci dělat výklady a pojede z kopce, rychlostí blesku. Jedna mladá youtuberka, která byla popálená v Turecku a tam musela být dlouhodobě hospitalizována, asi 8 měsíců, se nechala slyšet, že si uvědomila, jak se zábavný a přepychový život může zhroutit jako domeček z karet. Řekla, že nebýt jejich úspor, přítele a rodiny, už by svůj byteček neměla. Takže by zřejmě člověk měl myslet i trochu na zadní kolečka. V případě Květy, to je, místo nesmyslného utrácení za hadry, krapy atd., odkládání si na stranu, co kdyby....

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 13:12)

Ještě by mě zajímalo, co k ní na Facebook chodí za magory? Oni ji v tom vlastně podporují, v ty magorarne, protože ji píšou, jak je krásná a úžasná a ona tomu evidentně věří. Věřím, že oni si dělají prdel, ale jaké to bude mít následky na Květino duševní zdraví do budoucna, to nikoho nezajímá. Tohle šílenství by se nemělo podporovat, jenže, co dělat, když ona kritické příspěvky blokuje, nebo maže. Což jí stejně nepomůže, protože si lidé najdou diskuse a pravdu o ní jinde.

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 13:12)

Vždy, když vidím fotky Kvety, tak si vzpomenu na scénku z Mrazíka, kdy šéf loupežníků říká...."A hele, baba....a jaká krasavice".....Haha.

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 13:12)

To je také zajímavá otázka, kdo ji vlastně půjčil peníze s holým zadkem, při návratu z léčby? Jedine, že by byt byl v jejím vlastnictví a na něj, jako záruku by ji půjčili. To oni lichváři dělají rádi, protože se jim to pro sebemenším zaskobrtnuti dlužníka vyplatí. Za půl milionu půjčky, jim pak spadne do klína třeba byt za pět mil.

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 15:12)

No nazdar, tak na zařízení bytu si půjčila od lichváře, na zuby si vyžebrala na Internetu, a teď utrácí za 10000 Kč boty, kabelky z Pařízské, hadry od Versage a ještě splácí auto kurevníkovi, který se na ni vykašlal. Tak kdyby lidi prozřeli a přestali k ní chodit na "výklady", tak by taky mohla skončit na ulici v insolvenci, a kouřit chlapům v hospodě péro pod stolem za talíř guláše.

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 13:12)

Ano, byt je v jejím vlastnictví, tak může ručit jedině tím. A jestli platí Tomovi auto, tak je to debil
největší. Ten vlezl na každou cikorku i při ní, ona to věděla a vzala ho zpátky, tak co by chtěla?

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 12:12)

Měřítko tzv. normálnosti beru podle jednání a chování člověka. To zda jste vážný případ se obvykle pozná. Pokud si své činy uvědomujete, zda jste ochotni nést kritiku a připustit iracionální myšlení a jednání je podstatné. neboť to můžete změnit, případně na sobě pracovat . Ariana a její fb je důkazem, že těžký případ je. Lži, lži a zase lži. Ať již jak jí trávil Raven či jiné kraviny. Měnění podob sebe sama a neschopnost přijmout kritiku od lidí. Není schopná sebereflexe. Vymýšlí pohádky o mužích, kterým snad i věří. Něco sdělí a zároveň to sama sobě vyvrátí. Nepřipustí odlišný názor. Je narcis co si obdivuje své krásné nohy, jak psala, ale zároveň je musí změnit, neboť sou hrozné, cvičí a zhubla, a zároveň přibrala po nezdravých jídlech venku. Kamarádky sou fajn, ale zároveň je pošle do háje protože sou špatné....

Bibi (Čt, 19. 12. 2019 - 12:12)

Já jsem taky měla deprese, šla jsem tam dobrovolně a byla jsem přijata na otevřené oddělení, kde jsem byla celou dobu. Viděla jsem ty osoby, co byly na uzavřeném, a tam bych být fakt nechtěla.

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 12:12)

Tak asi jak kde. Já to beru podle informací a od kamaráda co sem za ním chodila.

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 12:12)

Třeba s depresí pokud přijdete dobrovolně můžete skončit na uzavřeném oddělení. Zhruba měsíc je nástup antidepresiv a zaléčení akutní fáze. Nevíte jak léky budou působit a vy reagovat, proto to uzavřené oddělení. A někdo pak jde na na doléčení na otevřený pavilon, aby třeba měl terapie atak. Na Neklidu co byla Ariana vozí těžké případy, Vždyť tam snad byla rok. To obvykle do měsíce jste doma s nějakou nárazovou krizovkou. Nehledě na to, že v blázinci se můžete ocitnout i po traumatu. Co já vím, třeba úmrtí dítěte,nehoda, nemoc ... těch důvodu je.

Rozmarila (Čt, 19. 12. 2019 - 11:12)

Ale my si musíme uvědomit, že Ariana je blázen z blázince, ne normální žena pro kterou je snadný zhubnout a sportovat. Dejte si do google Petra Muka, jak vypadal před smrtí, rozteklej tlusťoch. A syn Oty Pavla , Jiří vypadal jako Ariana v mužským vydání a píše se, že prosustroval hromadu peněz, utrácel jako Ariana. Nechápu jak si třeba člověk v její situaci, s její psychikou může vzít půjčku, ale to jsou přesně bipolarky.

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 11:12)

Já spíš nechápu, jak je možný, že tu půjčku dostala. Osoba bez pracovního úvazku, v tý době ještě bez živnostenského listu, co se akorát vrátila z Bohnic. Jak je možné? Která instituce ji půjčila?

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 11:12)

Prý banka. Tenkrát i dávala kontakt na nějakou finanční poradkyni, kdyby někdo měl zájem. Rovněž tomu nerozumím. V jejím případě jí mohli půjčit jen lichváři.

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 11:12)

Ty teda máš co říkat Rozmarilo, taky jsi byla v blázinci na uzavřeným oddělení? Jaký je rozdíl mezi tebou a Arianou?

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 11:12)

Nevím jak Rozmarila, ale na psychiatrii nemusíte být jen s BAP nebo schizofrenní. Můžete tam být jen třeba se syndromem vyhoření nebo depresí a to nemá nic společného s tím co je Ariana,

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 11:12)

To ano, ale takoví lidé nejsou na uzavřeném oddělení. Tam jsou už fakt cvoci.

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2019 - 12:12)

Můžou být, Pokud máte těžké deprese, je to pro vaší i personálu bezpečí. Píši vám vycházky, pak volné dny a víkendy a když zjistí, že vše o.k. tak jdete domů. Otevřené pavilony sou spíše na doléčení.

Reklama

Přidat komentář