Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Út, 17. 12. 2019 - 22:12)

Ano, ten článek je výlev k zbliti. Co krok, to facka, Kveto.

Návštěvník (Út, 17. 12. 2019 - 22:12)

Jestli je Květa Alfa Bohyne, tak Lancelot musí vypadat jako starej Škopek ze Slunce seno.

Návštěvník (Út, 17. 12. 2019 - 21:12)

Květo, za ten tvůj článek bys potřebovala profackovat !!!

Afrodita (Út, 17. 12. 2019 - 21:12)

Proč stále řeší ty vztahy, chlapy, lásku? to sem dělala do určitého věku. Copak je jí 17 let?

pro Afroditu (Út, 17. 12. 2019 - 22:12)

A co řešíš teď? A kolik ti je let? Proč by žena nemohla řešit vztahy v jakémkoliv věku?

Návštěvník (Út, 17. 12. 2019 - 21:12)

Prej Raven má láska. A co trávení tisem Kveto? Vždyť tě prý trávil hajzl. Mlela si to v televizi. Fuj ty lharko.

Návštěvník (Út, 17. 12. 2019 - 23:12)

Raven je hlavně blbec. Opustil dokonalého Aríska a narazil si tu hajtru Moniku...neskutečný hlupák

Návštěvník (Út, 17. 12. 2019 - 21:12)

Jo,.. ta Květa je taková p...ča že to snad není možný ! Napíše tam citovej elaborát jak proběhl její tento rok, pochopitelně nezapomene zase skuhrat jak je vyřízená z vykládání karet... a nějaká žena jí v komentářích na to zareaguje hezky citově, pochopitelně, praštěná Květa, jí za to setře !! ....

Návštěvník (Út, 17. 12. 2019 - 21:12)

Ta stará tlustá perverzní bachyně má mánii jako prase. Měla by si dojít pro prášky jinak bude vyvádět jak postřelená svině. Prej obdivovatel...

Návštěvník (Út, 17. 12. 2019 - 22:12)

No tak se nerozčiluj Chcavko. My víme, že máš na světě jenom Internet, chlemtání vody a návštěvy WC. Tolik tekutin ti škodí, přestaň už konečně s tím pitným režimem!!!!!!!!!

Návštěvník (Út, 17. 12. 2019 - 20:12)

Ta stará tlustá padesátiletá baba, co vypadá na 65 zase básní o chlapech. Prej je Alfa Bohyne. Ty krávo ta je vylagrovana.

Ano (Út, 17. 12. 2019 - 20:12)

Toto je z jejího posledního příspěvku:
A Lancelote ty budeš vždy součástí mého života...lehce i když osudově...bez okovů...A samozřejmě můj Raven...moje největší láska, která v dalších životech zas bude pokračovat

Návštěvník (Út, 17. 12. 2019 - 19:12)

Kveto, alias Martine. Drž hubu a táhni makat, nebo nebudeš mít co do huby.

Martin (Út, 17. 12. 2019 - 20:12)

Ty ubohá zakomplexovaná chuděro, ty si myslíš, že já jsem Květa/Ariana? Máš smůlu, já jsem její obdivovatel. Ona nemá zapotřebí sem chodit a dohadovat se s takovými slepicemi, ale já sem občas nakouknu a nestačím se divit........

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 08:12)

Martine, Kveto, to víš že jo. Na Fenixovi je fakt co obdivovat ((((: Ze nema sem chodit? Je tu akvartyrovanaá imrvere ((((: A videls ji někdy se dohadovat na poště? Nebo někde venku, když má pocit, že ji dostatečně neuctivaji? Tak to bych ti přála. Je to selka s příšerným slovníkem, vizáží vysloužilé obézní děvky a s charakterem zlé, arogantní slepice, která o sobě píše a přetváří se tak, jak nikdy nevypadala a vypadat nebude. Bydlím kousek od ni, tak vím svý (((:

Bozena Versace (Út, 17. 12. 2019 - 19:12)

Milý Martine. Samozřejmě, že je Arisek nejkrásnější. Mladá, bezchybná Afrodita, to je. Její ňadra, jako krehka poupatka růže, pozadí krásně tvarované, jako z mramoru pevne a k tomu na štíhlém labutím krku, sedí andělský obličej dvacetileté dívky, ještě s pelem nevinnosti. Tak to je a tak to bude i za třicet let a my to víme.

Martin (Út, 17. 12. 2019 - 19:12)

Vy Arianě jenom hloupě závidíte, že je pořád pěkná. To si teda dovolila dost, co vy slepice??? Kvo kvo kvo mazejte slípky péct cukroví a chystat vánoce! Musíte být fakt hnusný tlamy. Možná věkově mladší než Ariana, ale určitě vypadáte použitě a strhaně.

Návštěvník (Út, 17. 12. 2019 - 18:12)

Arianka je naprosto nádherná a všichni normální chlapi i ženský jsou z ní paf. Pak jsou tady individua, která z ní nejsou paf, a to jsou psychopati!!!

Bozena Versace (Út, 17. 12. 2019 - 13:12)

Není hezké přát smrt nevinnému zvířeti, to, za to, že je zřejmě Arisek vychcandira nemůže. Člověk by dříve Ariska politoval, ale čím dál více se prokazuje, že se u ni jedná o vychcanou sobeckost.

Návštěvník (Út, 17. 12. 2019 - 16:12)

Hele Božka ty to nějak moc prožíváš. Zřejmě to autor nad tebou myslel ironicky s tím kocourem...

Reklama

Přidat komentář