Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Po, 22. 1. 2007 - 13:01)

agoj

Martina.P.S.B. (Ne, 11. 10. 2020 - 05:10)

Ja pila hodne...moooc :(Take jsem kourila...Nooo,ted uz pul roku nepiju, nekourim a je mi fajn :)Svet si nemusim rozmazavat do lzivych a falesnych iluzi.Tem, kteri prestali pit preji at jim to vydrzi,tem jenz nepiji to same..a ty, kteri v tom litaji az po usi muzu akorat litovat...Nebo spis jejich okoli(sama jsem mela otce alkoholika)Papa zacina

afra (Čt, 11. 1. 2007 - 18:01)

já to taky beru jen jako přirozenou potřebu na který není nic sexy, ale ani nic odpudivýho. Ale vždycky, když vidím chlapa jak čůrá na veřejnosti jako by se nechumelilo, tak bych do něj nejradši zezadu vrazila, ady spadnul na zem.

Vlada (Čt, 11. 1. 2007 - 18:01)

To seš DEMENT !!!!!!

dera (St, 10. 1. 2007 - 13:01)

mám ho 14 cm vzrusuje mě jak někdo čůrá je mi 13

P.L. (So, 16. 9. 2006 - 19:09)

Viděl jsem ženu nejen čurat, ale i přebalování při menstruaci a taky se mi to moc líbilo. Nepřijde mi to úchylný, spíš normální zvědavost....

xXx (Po, 1. 5. 2006 - 01:05)

Uplne souhlasim s predchozim prispevkem Jean Paula,ale bohuzel nemam tu zkusenost ze by se na me nejaka zena vycurala...Ale urcite to jendou zkusim.Uz aby to bylo...

Jean Paul (St, 26. 4. 2006 - 13:04)

Čůrající dívka mě fascinuje a ještě víc tehdy, když čůrá přímo na mě.......To mě vážně hodně bere.....Prostě slastnej pocit...

Inka (Pá, 24. 6. 2005 - 17:06)

mně na tom nepříjde nic super,sexi,...nikdy jsem to ani neřešila-nad čím nepřemýšlíte.....

borec (Po, 18. 4. 2005 - 13:04)

Chceš nachcat do huby, ty slepico?

Markéta (Ne, 17. 4. 2005 - 06:04)

http://www.cmelda.com/?itemid=97tohle vás bude určitě zajímat

Pavel L. (So, 16. 4. 2005 - 22:04)

Pro někoho úchylka pro někoho normální. Pro někoho je úchylka sex v jiný poloze než klasický-misionář, pro někoho je normální ženu znásilnit, umučit a zavraždit (takový zrůdy bych na potkání STŘÍLEL!!!)Já se tedy nechám od manželky počurat ale občas si i načurat do pusy. Děláme to takhle spolu 10 let. Nejlepší je na to koupelna. Pro mě je to pocit kterej se nedá zažít ani při normálním sexu-pocit nekonečný rozkoše a strašný potupy zároveň. Obráceně to neděláme, jí se to nelíbí a mně nakonec taky ne abych ji počural. Ona mě ano jí to nevadí, prý je to takový dětsky roztomilý.Pokud jsou oba partneři ÚPLNĚ, úplně zdraví, neberou žádné léky ani drogy a nekouří tak se nemůže stát vůbec nic. Sice si naaplikujete do těla malou dávku estrogenu z partnerčiny moči ale s tím se tělo snadno vypořádá. Můžete si chvilku připadat mírně oblble a jinak nic. Jenom to chce aby se žena předtím pořádně napila vody jinak je chuť příšerně slaná.Možná mi řeknete že je to úchylka ale pro nás dva je to normální. Občas zažiju orgasmus jen z toho jak mě ona počurá. Je to fakt pocit rozkoše a potupy, studu zároveň. Když mi nevěříte tak to zkuste. Pokud je to fakt úchylka tak aspoň neškodná. Když jsem vystudoval i tu VŠ tak snad nebudu takovej omezenec.

doktor (Pá, 4. 3. 2005 - 13:03)

Pochopitelně být vzrušený,ná při čurání druhého je úchylka a ntož se nechat počurat navzájem!

Verča (So, 19. 2. 2005 - 13:02)

Moč JE!!!!! sterilní....

alchymistiq (So, 19. 2. 2005 - 13:02)

My před sebou s přítelkyní docela běžně čůráme v rámci er. předehry. Většinou ve vaně. Obleče se do nějakého sexy oblečku, přidřepne si, rozáhne si pysky a jen se předvádí nebo mě i počůrá. To samé dělám já s ní. Je zajímavé sledovat, jak ji to vzrušuje. Myslím, že pissing je hodně erotický, protože se v něm spojuje překonávání určitého tabu s vyjádřením důvěry partnerovi. A nemůžu si pomoct, ale pohled na čůrající dírku mezi dlouhýma nohama v punčochách roztahovanou dlouhými pěstěnými prsty je mimořádně estetický:)

cocour (Čt, 17. 2. 2005 - 11:02)

to Pavel- ženská když jde čurat a má sukni, tak si ji nikdy nesundavá- jen vyhrne

Pavel (Pá, 11. 2. 2005 - 18:02)

Ještě by mě zajímalo, co dělá žena, když jde na WC a má takovou tu sukni se zástěrou, jak se nosí podomácku. Přece se to nesundavá celé? Všiml jsem si, že vzadu bývá našitý takový pruh látky. Mě tak napadlo, že se ta sukně při tom zvedne a zatáhne za ten pruh látky, aby tam neplandala. Nebo ne? Nenapsala byste některá z vás, jestli je to takhle? No, třeba ty jednodílné plavky, to je asi větší problém. Holt mi chlapi to máme jednodušší.

Pavel (Pá, 11. 2. 2005 - 17:02)

Nechci se přít, ale myslím že je-viz Urinoterapie. Stejně jako krev. Tedy pokud člověk není nemocný.

K. (Pá, 11. 2. 2005 - 14:02)

Máš to popletené, moč sterilný nie je. Ale vzrušujúce to býva. Mne ho raz v prírode priate?ka podržala, aby som sa vyčúral, ale nato?ko mi stál a brnel, že som len s obtiažami niečo zo seba dostal. Ju to značne vzrušovalo tiež.

Pavel (Pá, 11. 2. 2005 - 00:02)

Tohle není žádná úchylka, spíš nějaká "nesplněná" představa z dětství. Líbí se to každýmu, ale stydí se to přiznat. Je to normální. Jinak by musel být úchylák úplně každej. Každé dítě zajímá, jak čůrá "ten druhý". Někdy to zůstane do dospělosti. Mně se povedlo přimět k tomu kolegyni z kanceláře. Sice mi tehdy bylo 20 a jí 42, ale žena v tomhle věku se už zase tolik nestydí. Tak když se dozvěděla co mě zajímá, vzala mě jednou na WC a vyčurala se přede mnou. Mně se to líbilo a vzrušilo mě to. Abych řekl pravdu, málem jsem z toho ejakuloval, ale udržel jsem se. Pak jsme si trochu povídali, ona mi povídala o ženských problémech, menstruaci, já jsem jí zase řekl, jak mi v 10 letech operovali fimózu. Jen mi řekla, jestli bych jí nenamaloval nehty u nohou, když mi ukázala to čurání. Samozřejmě jsem to rád udělal. Jinak jsme spolu nic neměli. Moje partnerka o tomhle nechce ani slyšet. Prý je to prasárna. Podle mě ne. Moč je úplně sterilní(je to vlastně přefiltrovaná krev), tak se klidně při sexu navzájem počurejte. Pokud jste oba zdraví a udělá se to třeba v koupelně ve vaně, tak je všechno v úplném pořádku.

Reklama

Přidat komentář