Reklama

3 ROKY BEZ SEXU a je mi 30 LET .ziji v US

condatis (St, 28. 12. 2005 - 08:12)

zajimavy cim ?ze neco prekecnu anglicky aniz bych o tom vedel ,nebo nevim jak se neco rika cesky ?v tom mam byt jako jak zajimavy ?

Halka (St, 28. 12. 2005 - 07:12)

Hele, docela souhlasím s Jiřinou - když píšeš na český web, piš prosím česky, tvůj způsob vyjadřování je trapný. Působí to na mě, že se snažíš být zajímavý a přitom na to nemáš. Možná tohle je tvůj celkový problém.

condatis (St, 28. 12. 2005 - 05:12)

blabla..asi nevis o cem mluvis.zaridit si sex je snazi v Atlante nez v Praze?tak to se divim ,necetl sem o tom ,ze by v ATL byla legalni prostituce...mozna tak na sever od Clark County ,Las Vegas,NV ale v Georgia?pochybuju o tom ...

condatis (St, 28. 12. 2005 - 05:12)

pomuze server doktorka.cz nebo 500$ za 3 sessions s americkym gold digging psychologem ?radsi aby me pomohla lacineji nejaka doktorka po netu .Zatim neporadil ,jen jsou tady zvasty ..,ale i za ty dekuji .

condatis (St, 28. 12. 2005 - 05:12)

blabla..Atlanta ,GA ..a Florida a zit mezi Cechy ?..guud lak .Preasne vim co rikas,nekdy se takove vesani nejdou a to prave ve vetsich komunitach .Ja nemam problem si najit holku ,ale jit s ni na rande ,proste mam komplexy s predchozi ceske nany ,ktere s naprostou idiotskosti na me malem zavolala cops ,proste emancipovana ,feministicka krava .Ale uz an tom pracuju ,mam date s jednou starsi attractive cernoskou ,ta uz pomuze ze sexem ,ze jo .:-)Ze jsem to nikdy nedelal s Ceskou ,to uz s eproste neda,nejsou tady zadne,krome te jedne.Jo a holky jako ty blabla ,to snad maji hodne jednodusi v US ,Kazdy amik ,kdyz si uvedomil v jakem bullshitu jede,ten cheerleading komplex z high school ,golden pussy rules,ten amik ,hned sahne po sympaticke inteligentni ,pekne ,Ceske holce..Kdyby ne ?tak je asi rasista ...ale pekna blondyna ,ktera ma prizvuk evropsky ?to ani rasista byt nemuze.

condatis (St, 28. 12. 2005 - 04:12)

Cau Jirino,Proc bych nemohl psat slova s "w ".,proc by to nemohlo byt wono :-) a proc nepsat anglicky ?asi kvuli tomu,ze se moc cesky nebavim ,to budu zrejme tim .kvuli tomu musi byt u tebe Jirino clovek intelektualni spodina ,kdyz neco pise jinak nez se ma?jSEM SNAD NA HODINACH CESKEHO JAZYKA nebo jsi spoluutvarela s HUsem a Komenskym psanou formu jazyka Ceskeho ?je naprosto normani,kdyz se enkdo nebavi moc cesky ,tak ze mu nekdy uskoci slova jazyka s kterym denne komunikuje.Martin :tak neziji v buranove ,ale neziji v NYC ,LA,CHI...ziji v meste ,ktere ma 3 miliony lidicek ...ale zadny wild parties tady fuckt nejsou .akorat mam komplexy z predchozich bab ,to je vsechno.ja totiz nejsem ani nepekne skaredy a nepoutavy ,al erozhodne ne loser,na to fakt nemam .Takze Cauko.

Blabla (Ne, 25. 12. 2005 - 11:12)

Ja zila na Floride a v Atlante a kamarady Cechy jsem neznala ze skoly. Za tu dobu jsem poznala snad stovky lidi a nikdo nemel Tvuj problem, at uz kluci hledali mezi Ceskama ci Americankama nebo holkama z Jizni Ameriky. Teda vlastne v Atlante bylo takovych kluku hodne, ale byli to takovi magori, kteri by ten problem meli vsude na svete a ne pouze v USA. Kdyby jsi mel problem najit lasku, to bych mozna chapala, ze je to v USA tesi. Nebot Amici jsou jina mentalita a mezi ilegalnima pracovnikama to taky neni zadna elita. Ale "zaridit" si sex, je urcite snadnejsi nez u nas:-)

Tak (Ne, 25. 12. 2005 - 05:12)

Vy jste tu ale desni a co jen umite jen schazovat.Ja bych tomu pisateli doporucila si precist par knizek o konverzaci a podivat se do internetu ohledne seznamky. Kdysi nekdo rekl, kdykoliv prijedu do nezname zeme, najdu co ocekavam - pratelstvi nebo naopak.

Jirina (Ne, 25. 12. 2005 - 03:12)

Condatisi ty musis byt nejaky debil, to lze poznat uz z tveho vyjadrovani, pokud vuvec tohle cele neni nejaky spatny vtip.Ja jsem taky 12 let zila v USA nez jsem se rozvedla a neni mi jasne, proc porad pises napul cesky a napul anglicky, pises slova s "w", copak v normalnich slovech se v cestine pouziva w?Mas vic problemu nez jen sehnat holku, opravdu musis byt nejaky loser.

Martin (Ne, 25. 12. 2005 - 02:12)

4 condatis: Nenapsals kde přesně ve Státech žiješ jestli v nějakém buranově ve vnitrozemí tak se tvým problémům nedivím ale New York, New Jersey, Californie, Seattle a možná by se našlo i pár dalších míst jsou víc Evropa než bigotně-religiozní Bushovská Republikánská Amerika.

condatis (So, 24. 12. 2005 - 03:12)

nema cenu se bavit s lidmi ,co nikdy nezili v USA .To je jen ztrata casu .Ja tuhle stranku neznam a myslel ,zem si ,ze bude odpovidat doktorka ne nejaci znudenci ,co nemaji v praci co na praci u kecaji u pocitace.Blablba me musi rici ,kde zila ,nebot je to velmi specificke,New York neni Oklahoma,ze.Tam mi napis ,jak dlouho si byl nebo byla v US a kde si zila a muzem se o necem bavit.Jo jinak ten Jarda ma pravdu ,hospodske kecy v jich si on libuje ,jsou bullshit.Jo a holky v castech US mimo NYC a LA a mozna Chicago ,to je taky jeden ,fake bs.Tak at se bavi jen ten co neco vi a zil tady atd.Treba ten blabla ,si muze v libosti kecat ,jeslti ma zajem.baj

Jarda (So, 24. 12. 2005 - 03:12)

Je to jasna BSP :))))

condatis (So, 24. 12. 2005 - 03:12)

americanky jsou pristupnejsi nez Cesky ,jo blablab...to je fakt blabla.totalni howadina je to zrejme teritorialni zalezitost..,mozna ,ze si zila nekde v NYC nebo na plazich v Miami ,to asi bude tim .baj

condatis (So, 24. 12. 2005 - 03:12)

vy jste panove a damy pekne na vetvi z vasimi nazory .Ta divka nahore snad ani v USA nezila ,jeslti mela spoustu kamaradu ,tak asi studovala na college ,coz je neco jineho.Spousta lidi v Cechach nevi o cem mluvim ,nebot tady nezili a proste vari z totalni vody .V Cechach se me libi ,ze prvni move dela nekdy i holka,v US neco nemozneho .To je jeden z rozdilu .Jinak kdyz tady clovek speaking up his mind ,tak jsou na nej jak vosy a jen urazi .Typicka Cechacska mentalita ,delat z lidi srandu a od piva tlachat howadiny .Mozna,ze ta divcina byla atraktivni sexy nanny ,co chodila po mistnich night clubs,to je zrejme neco jineho .S nikym se v dizkuzi holt neda bavit.onicem tady .baj

Jarda (Čt, 22. 12. 2005 - 21:12)

Je to k neuvereni, ale poprve doufam ze toto je dalsi z blbosti od BSP.Jestli tohle nekdo opravdu mysli vazne, tak se vrele stavim za doporuceni Mravni hlidky.

julie (Čt, 22. 12. 2005 - 15:12)

Podle mě Ti nechybí jen sex, ale taky mozek. Podle Tvého psaní jsi primitivní blbeček. Pomohlo by Ti snad to Thajsko. Pochybuju, že bys s Tvým přístupem uspěl u holek v Čechách víc než v Americe.

Mravní hlídka (Čt, 22. 12. 2005 - 14:12)

Ty jsi looser...Myslím, že takový jako TY by si ženskou nenarazil ani v Česku. Tak se nevymlouvej na bigotnost dívek a žen v USA. Doporučuji Ti tichou sebevraždu :o)

Blabla (Čt, 22. 12. 2005 - 14:12)

No to mi teda moc nesedi. Ja taky zila v US a mela hodne kamaradu Cechu a ani jeden z nich nemel problem sbalit Americanku na jednu noc. Rekla bych ze Americanky jsou mnohem pristupnejsi nez Cesky a to cemukoli:-)

condatis (Čt, 22. 12. 2005 - 13:12)

Cau ,chtel bych se zeptat pani doktorky popr nekoho kdo rozumi psychologii vztahu .Je mi 30 let,temer 10 let ziji v USA.Jelikoz tahle krestansko -bigotni zeme je hodne tezka na ziskavani partneru a neposledni rade na sex ,tak sem nemel sex 3 roky a za 10 let ho mel asi jen 10 x.Jsem vcelku pohledny kluk ,miluju vsechny druhy sportu .V dusledku tezko kontrolovatelne americke diety buffetu apod sem ztloustl z 85 kg jak sem prijel na 105 kg .Jsem momentalne totalne vyrizeny ,nemam zenu ,a ta pro me znamena ,zenske telo ,bytost z jine planety .Pred dvema tydny jsem slysel ,ze jeden mlady Cech zavrazdil svoji byvalou brazilskou pritelkyni tady v US,ktera ho nechtela.Dostane smrtici injekci zrejme.Je me tady z toho na nic,americke holky jsou totalni husy ,co umi jen hrat hry a chodit kolem bullshitu.samy maji v hlave jen kostel a nebo jsou to proste bitches.Hruza.I ti nejvetsi cASANOvove ,co doma v Cesku balili holky jak na bezicim pasu maji zde problemy .Ja byl shy doma a pak tady ,pocatecni neznalost english se k tomu pridala.Tedka kdyz se umim pohadat s kymkoliv ocemkoliv ,mam stale ten samy problem ,nevim jak vypada vagina.Potreboval bych znasilnit ,nejakou sympatickou divcinou ,abych si vysukal muj problem z hlavy .Nevim jak jinak to resit.Mam zde dosbre placenou praci ,kterou by mi v cECHACH leckdo zavidel .Za ilegalni kurvou chodit nechci ,nebot se bojim decoy volavky a kriminalu ,popr.3000$ pokuty ,kdyz me chytne kurva prevlcena volanka policajtka.Stalo se to memu kamosovi ,stopl si jednu a jenom dezinfekce auta ho stala 800$.Stale jenom dokolecka onanuji a uz me to vubec nebavi .Za kurvou jit nechci ,nejak se mi to prici a take se bojim policajtu,nebot bordel pro gays je legalni ,bordello pro straight je ilegalni .Kdyby v teto zemi nebyli penize a u nas v Cechach nezamestnanost ,tak tady nebudu .Pred tremi lety jsem tady pomohl Cesce ,co temer umirala a byla temer znasilnovana v vychodnim pobrezi .Jakmile sem za mnou prijela ,tak me do ni zacal v me nepritomnosti delat muj jakoby kamarad Cech .Pak sme se pohadali a ja ji vyhodil u baraku z auta a ona zavolala police.Stravil sem vikend ve vezeni ,nebot me temer pripichli DV.Tedka kdyz chcu dejtovat nejakou hoku mam komplexy a boli me hlava a bojim se jit na rande ,nebo se ji jenom zeptat ,kvuli te Ceske huse .Ceske holky jsou sice nejlepsi na svete ,ale ja potkal tu spatnou ,takovou zvetralou procestovanou ,v anglii zijici ,feministickou Nanu.Nemel sem nikdy v zivote sex s ceskou holkou a to je me 30 .Co mam delat ?a)nechat praci za 20$ na hodinu jen kvuli hypoteticke lasce v Cesku ?b)jet do Thajska nebo Ruska na mesic a sukat a sukat ?..mohu vsak ztratit praci i tak .c)chodit tak dlouho na rande az me odmitne 5 hodlek a 6 sta me vezme?d) nikdy sem cuming pri sexu ..pomuze me nektera?e)co by mi na to rekal doktorka psycholozka?d)okamzite se odjebat z teto zeme?tak puritanskou zemi clovek nenajde na planete zemi .Jeslti rikaji gallupovci nebo kdo ,ze v USA ,se suka v prumeru na cloveka na 3 tim miste na svete ,tak jsou dead flat liers.Jak se zeptat baby v baru,jestli by nesla soustat ?v Evrope jsou progresivni holky a u nas chteji doslova pomoci ,ale v US?co byste doporucili ?dostanu kryglem do hlavy ,nebo me muze soudit za urazku ?moc me zajimaji vase nazory a predem vam za ne dekuji .Condatis

Reklama

Přidat komentář